Salvador Dali: Dalistyle

autor Ada

Lehká, svěží vůně. Není sladká, má dřevitě mechový základ, dokonce bych řekla, že se špetkou koření, a vodně zelené srdce.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 26.03.10 08:33

Taková vůně nic proti ničemu a nikomu,myslím,že by nikoho neurazila,dost příjemná.Flakón nádherný,ale myslím,že by si zasloužil extravagantněj­ší obsah.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 27.03.08 14:32

Tak tahle se mi taky líbí. Kyselá mi nepřipadá, je fakticky hrušková, taky tam cítím koření, asi trochu pepře a dokreslují ji vodní květiny. Dřevitě mechovitý základ nikoli.A tester kupodivu dlouho držel.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Pavla
Učednice 80 příspěvků 26.12.07 22:32

Příjemná, lehká vůně, ze které jsem zpočátku cítila hodně hrušky. Postupně se rozvine ve velmi hezkou záležitost na léto.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
anonymní  13.11.07 13:57

Osvěžující, ale celkem výrazná, spíš nakyslá než sladká. Dřevitě mechový základ tam necítím. Krásný umělecký flakón, ale jak to nosit v kabelce? Na poličce mezi ostaními se ovšem musí krásně vyjímat.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist