Salvador Dali: Dalistyle

13.11.07 | autor Ada

Lehká, svěží vůně. Není sladká, má dřevitě mechový základ, dokonce bych řekla, že se špetkou koření, a vodně zelené srdce.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.03.10 08:33

Taková vůně nic proti ničemu a nikomu,myslím,že by nikoho neurazila,dost příjemná.Flakón nádherný,ale myslím,že by si zasloužil extravagantněj­ší obsah.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 27.03.08 14:32

Tak tahle se mi taky líbí. Kyselá mi nepřipadá, je fakticky hrušková, taky tam cítím koření, asi trochu pepře a dokreslují ji vodní květiny. Dřevitě mechovitý základ nikoli.A tester kupodivu dlouho držel.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Pavla
Učednice 80 příspěvků 26.12.07 22:32

Příjemná, lehká vůně, ze které jsem zpočátku cítila hodně hrušky. Postupně se rozvine ve velmi hezkou záležitost na léto.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
anonymní  13.11.07 13:57

Osvěžující, ale celkem výrazná, spíš nakyslá než sladká. Dřevitě mechový základ tam necítím. Krásný umělecký flakón, ale jak to nosit v kabelce? Na poličce mezi ostaními se ovšem musí krásně vyjímat.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist