Salvatore Ferragamo: Incanto Heaven

12.05.08 | autor Ada

Incanto Heaven je již čtvrtá odnož původního Incanta. Předchozí tři, Dream, Charms a Shine, jsem recenzovala a nemohla jsem tedy vynechat ani Heaven - zvlášť když v tom FAnnu měli strategicky hned proti vchodu celý regál nacpaný růžovými krabičkami, obklopujícími lákavý tester :)

Flakonky Incant se mi totiž velmi líbí, respektive hlavně Charms, protože mám slabost pro tyrkysovou barvu, a ty ostatní se tak nějak vezou s ním; slabost mám i pro lehký kýč, což Incanto také splňuje.

Na kýče uvnitř flakonů jsem ovšem přísná. Charms nebyla špatná, Shine jsem dokonce pochválila, ale Heaven je návrat k bonbonové Dreams, respektive je to víceméně Dreams nalitá do nového flakonu. Nejsou v ní cítit skoro žádné květiny, jen ovoce, a to je takové generické; maglajz grapefruitu, jablka, tropického ovoce, malin, jahod, ani nevím, jestli i meruněk, to celé lehoučké a slabé, s chvilkovou výdrží.

Doporučila bych ji tak pro třináctiletou slečnu s nekomplikovaným vkusem, kterému bude ovocíčko vyhovovat, a ta síla a výdrž budou pro dospívající, do školy chodící dítě taky tak akorát. Dospělé ženy, lačné sladšího ovocného Ferragama, bych odkázala raději na F for Fascinating .

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
oví
Nováček 27 příspěvků 25.11.08 22:48

Vůně vcelku pěkná taková sladce ovocná, nic objevného ale neurazí

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 
Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 13.05.08 16:39

Adin popis je přesný. Jsem ráda, že nejsem jediná, komu připomíná původní Dreams. Jakoby už neuměli nic nového vymyslet.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist