Tommy Hilfiger: True Star

18.12.07 | autor Ada

Nenechte se vyděsit složením, True Star není (aspoň na papírku) žádný dort pro pejska a kočičku a je to docela zajímavá vůně (na to, že je to celebrití vůně, chtělo by se dodat jízlivému jazyku). Ze začátku vybalí dávku šeříku, která se posléze zmírní a True Star přejde v květinovou vůni s na jednu stranu teplejšími a na druhou svěžejšími tóny. Na papírku se špatně luštila, chtělo by to určitě zkoušku na kůži; každopádně je poměrně výrazná. Základ je takový zemitě zelený a zároveň je v něm i něco jako smetana, jak slibuje složení, ovšem bez sebemenších náznaků vanilky nebo jiných slaďáků. Absence sladkých složek spolu s vodními tóny dodává True Star svěžest. Střed parfému tvoří lehká květinová vůně s výrazným šeříkovým nádechem.

Reklama na True Star s Beyoncé (YouTube)

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Tommy Hilfiger True Star (2004)
  • Složení:

    HLAVA: vodní tóny, hrachor
    SRDCE: šeřík, zimolez
    ZÁKLAD: smetanový pudink

 Váš příspěvek
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.09.09 19:36

Tak mě se zase docela líbila,ovšem ty peníze za jaké se prodává bych nikdy nedala!!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Veru  07.07.09 12:16

Tento parfém jsem si dostala jako dárek, bez předchozího ovonění a musím říci, že mě taky nenadchl. Působí na mš jaksi bonbonově, uměle a přidávám se k pocitu „zkaženosti“ vůně. Jelikož Beyoncé je moje oblíbenkyně, domnívala jsem se, že vůně ji bude „podobná“. S ní však nemá vůbec nic společného, dokonce bych řekla, že osobnost Beyoncé a tato vůně se od sebe diametrálně liší…

 
anonymní  09.01.08 19:51

co říkáte na tommy girl? stále je to u mě jednička a nemohu sehnat nic, co by vonělo na stejné notě, prosím poraďte mi

 
Bernie
Učednice 76 příspěvků 20.12.07 20:26

Aj, aj, tady jsem šáhla lehce vedle. :-( Koupila jsem si ji zcela naslepo, v popisu mě zaujal smetanový pudink, ale co jsem ucítila, když jsem True Star rozbalila nelze popsat slovy. Nejdříve jsem dostala skoro ránu svěžesti, takové té lihovo melounové, co rychle vyprchá. Pak následovala otázka: „Pane jo, není to zkažené?“ a prohlížení flakonku, jestli opravdu nedošla vůně lehce „jetá“. Až druhý den v parfumerii jsem zjistila, že mému True Star nic zlého není, že tak zkrátka vonět má. Inu, ne vždy se člověk trefí a toto byla rána mířená pěkně mimo terč.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
 
elliss
Parfémová maniačka 525 příspěvků 18.12.07 17:46

Tuhle vůni jsem si koupila vlastně naslepo,a po prvotním mírném zděšení jsem si ji docela oblíbila-ale používám ji jenom v zimě,je krásně hřejivá a docela vydrží..

Na poličce 25 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist