Trussardi: Essenza del Tempo

09.06.08 | autor Ada

Slibné složení, krásný flakonek (špunt je k flakonu připevněný řemínkem, takže se nemůže nikam zakutálet a vypadá zajímavě; navíc jsou na něm vytlačené římské číslice jako na hodinách), ale pro mě po navonění spíš zklamání. Začátek je velmi zajímavý - citrusy, zázvor, koření, trochu kávy - jenže vydrží možná čtvrt hodinky a tím to končí. To, co zbylo, mělo nepříjemný nádech dezinfekce - s trochou snahy by se to dalo označit za kombinaci bergamotu, větrových mrkvových semínek a cedru, ale příjemné mi to prostě nebylo. Vyzkoušejte sami, jestli vám Essenza sedne, každopádně však počítejte s nižší výdrží.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 10.08.09 10:45

Je to unisex vůně, prvních 10 min se mi líbila, byla to ženská, lehce mýdlová vůně, bohužel dál se už vyvíjela velmi pánsky, nesnesla jsem ji na sobě déle než 1/2 hod, pak jsem běžela drhnout ruku. Nechci vonět jako chlap.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 21.07.08 00:42

Mě tahle vůně hodně zklamala. Navnadil mě úžasný flakonek, po prvním přivonění k ruce jsem si myslela, že tuhle vůni budu muset nutně mít ;-) Po chvíli se ale začala proměňovat v napodobeninu Light Blue až se nakonec úplně rozpadla a na ruce mi zůstala jen nepříjemná, nic neříkající chemie. Škoda, vypadala tak slibně.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.07.08 17:02

Trussardiho Essenza di Tempo je oficiálně unisex, mě osobně by se líbila na obou pohlavích o něco víc asi mi přijde pro ženy. Na mě působí velmi příjemně, něco jako Prada Infusion H iris. Nesladká, ne příliš kořeněná a přesto ne nevýrazná. Mě osobně se líbí a přijde mi vhodná na denní nošení např. na jednání.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist