15. května: zbývající Un Matin Au Jardin otestovány!

15.05.12 | autor Ada

Nevydržela jsem to. Když jsem šla z města, stavila jsem se u Rochera a otestovala i zbývající Un Matin Au Jardin, tedy šeříkovou a citrusovou.

Yves Rocher Lilas Mauve / Purple LilacYves Rocher Lilas Mauve / Purple Lilac

Růžovou Rose Fraîche jsem popisovala v minulém článku . Litovala jsem, že jsem nevyzkoušela i šeříkovou, protože šeřík mám opravdu ráda, a tak jsem to dneska došla napravit. Bohužel jsem trošičku zklamaná. Lilas Mauve je, jak psala v komentářích Fleur, spíš směs šeříkové a mimózové Pur Désir, není to čistý, úderný šeřík. Pominu-li ovšem, že zrovna jsem čekala něco jiného, je Lilas Mauve velice pěkná květinová vůně s obstojnou výdrží. Je jemná, lehce mimózově (jakoby medově) sladká, slunečná, mírně do šeříkova. Myslím, že by mohla být zajímavá i jako svatební, je něžná a zářivá a dobře se na ni nachytají milé vzpomínky.

Agrumes en Fleurs můžu také pochválit. Rozčilují vás „citrusovky“, které na začátku odpálí půlminutovou citrusovou prskavku a pak sjedou do bonbonova nebo květinova? Agrumes en Fleurs vydrží dlouho (dobře, tak dvě hodinky, to je na hesperidickou kolínskou dost) citrusová a teprve potom přejde do vůně pomerančových květů. Voní jako směs citronu a zelených tónů, které mi malinko připomněly rajčatové listy z DKNY Women - nic sladkého, žádné další ovoce a kytky, ale opravdu osvěžující sprcha.

(Všimla jsem si, že na toaletky Un Matin Au Jardin je momentálně sleva a stojí 499 Kč. Takže můžete mít polévačku za celkem slušnou cenu; a až zase podraží, tak si jednoduše počkejte na další akce, u YR bývají pravidelně. Že se k toaletkám prodává i parfemovaná kosmetika také jistě víte.)

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Mistysix
Nováček 3 příspěvky 28.05.12 16:52

Ta Lilas Mauve má být jakože náhrada za Pur Désir de LILAS? Protože tu už jsem nějakou dobu v YR neviděla. Mauve se mi zdaleka tolik nelíbí jako Pur Désir… Ty mimózy jsou v ní dost mimózní! :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
bogota
Učednice 92 příspěvků 20.05.12 16:02

Tak mně Agrumes en Fleurs připomíná Burberry Sport Ice for Women. A kytičky na mě vykoukly zpoza citrónů už za 15 minut. Škoda…

Na poličce 48 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 30 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 
kwitek
Parfémová maniačka 541 příspěvků 16.05.12 11:05

Agrume Fleurs mi dílem připomíná Escale Portofino od Diora, ale je jemnější, není to tolik ten citronový fičák. Líbí se mi, ale protože už mám Portofino, kupovat nebudu. Ale koukala jsem že mají i sprcháče a spol., že by…

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 241 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist