Versace: Versus Time for Pleasure

autor Ada

Z dálky vypadá Time for Pleasure docela zajímavě - jasně barevný flakon se zlatým přívěškem omotaným kolem hrdla. Jistě, žádná elegance, je to prostě dělané „pro oko“, ale proč ne, veselé barvy jsou taky barvy. Jenže když jsem přišla blíž, veškeré nadšení mě opustilo. Láhev vypadá jako z umělé hmoty a ta cetka je také umělohmotná, nastříkaná tou zlatou barvou, která se velice rychle odře. Nenechala jsem se však odradit a hmátla jsem po testovacím papírku. Ovšem to, co se z něj linulo, mě dorazilo - silná, nesmlouvavá ovocná vůně á la tropické limitované edice Escady. Nebo ještě lépe, směs Beyond Paradise a Escady - jako bych tam cítila takovou tu podivnou vůni přehnaného množstí jasmínu. Dominantní je ovšem řvavá směs tropického punče a broskve - nikoli jemné, sametové broskve, ale syntetického broskvového aromatu nandaného nikoli pipetou, nýbrž lopatou. Doporučuji pouze milovnicím velmi výrazných, bonbonově ovocných vůní.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
babydoll  20.10.09 17:26

je to bomba vune nemuzu ji nikde sehnat

 
Arome .Mína.
Nováček 2 příspěvky 02.11.07 17:47

Ja mam velmi rada tuto vonu. Je taka sladko-vonava ako bobulkove lesne ovocie krizene s cukrikmi bompari. Je letna a vesela :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist