Vibrující řasenky

10.08.08 | autor Ada

Firma Estée Lauder představila svou horkou novinku - vibrující řasenku TurboLash All Effects Motion Mascara - a měly bychom se připravit na to, že se s nimi roztrhne pytel. Lancôme okamžitě reaguje svou Ôscillation a můžeme se jen dohadovat, kdo bude další. Nepochybně nás čekají i závody o to, čí řasenka vibruje lépe a rychleji (EL: 125 mikropulzů za sekundu; Lancôme: 7000 kmitů za sekundu), a jistě se dočkáme i řasenek, které se budou otáčet nebo vykonávat jiné pohyby.

A v čem tkví podle výrobců kouzlo bzučící řasenky? Profesionální vizážisté prý mají ve zvyku aplikovat řasenku mírnými cik-cak pohyby přes řasy. Abychom s tím neměly tolik práce, můžeme použít kmitající řasenku. Je v ní zabudován třícentimetrový motorek a baterie (jak dlouho vydrží se nikde nepíše) a při stisknutí obalu na určitém místě se štěteček rozkmitá. Technologický zázrak, nebo hloupá hračka? Komentáře čtenářek zahraničních blogů a prvních uživatelek se víceméně shodují na tom druhém (vibrace prý usnadňují spíš vypíchnutí oka než aplikaci řasenky). Samotná řasenka je prý v případě TurboLashes celkem kvalitní, Ôscillation je lepkavější a má tendenci vytvářet žmolky.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist