Vibrující řasenky

10.08.08 | autor Ada

Firma Estée Lauder představila svou horkou novinku - vibrující řasenku TurboLash All Effects Motion Mascara - a měly bychom se připravit na to, že se s nimi roztrhne pytel. Lancôme okamžitě reaguje svou Ôscillation a můžeme se jen dohadovat, kdo bude další. Nepochybně nás čekají i závody o to, čí řasenka vibruje lépe a rychleji (EL: 125 mikropulzů za sekundu; Lancôme: 7000 kmitů za sekundu), a jistě se dočkáme i řasenek, které se budou otáčet nebo vykonávat jiné pohyby.

A v čem tkví podle výrobců kouzlo bzučící řasenky? Profesionální vizážisté prý mají ve zvyku aplikovat řasenku mírnými cik-cak pohyby přes řasy. Abychom s tím neměly tolik práce, můžeme použít kmitající řasenku. Je v ní zabudován třícentimetrový motorek a baterie (jak dlouho vydrží se nikde nepíše) a při stisknutí obalu na určitém místě se štěteček rozkmitá. Technologický zázrak, nebo hloupá hračka? Komentáře čtenářek zahraničních blogů a prvních uživatelek se víceméně shodují na tom druhém (vibrace prý usnadňují spíš vypíchnutí oka než aplikaci řasenky). Samotná řasenka je prý v případě TurboLashes celkem kvalitní, Ôscillation je lepkavější a má tendenci vytvářet žmolky.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist