Victoria's Secret: Basic Instinct

07.02.08 | autor Ada

Basic Instinct je jedna z mnoha vůní, které Victoria's Secret vydává na doplnění svého převážně prádlového sortimentu. Zhusta jde o různé červené a růžové vodičky a Basic Instinct není složením ani designem už na první pohled žádná výjimka. A voní bohužel také jako jedna z mnoha.
Začátek je přímo lacině, protivně pronikavý, prvních 15 minut se s Basic Instinct prostě nedá žít. Potom se to trochu zlepší, vznikne směs sladkokyselého ovoce a bílých květin; obojí dost generické, jako by parfumér byl omezen rozpočtem a musel používat méně věrné, levné syntetiky. Ano, cítila jsem (chvilku) tuberózu, ale tu úplně nejdrogérkovější imitaci a ještě k tomu moc nevydržela. Vůně měla vůbec mizernou výdrž, za dvě hodiny mi na ruce zbyl jen takový nepatrný odérek pačuli se špetkou neurčitých květin.
Basic Instinct už se zřejmě nevyrábí a koupíte ji jen eBay za cenu kolem 30-40 dolarů za 75 ml, což mi přijde až až. Podle mého názoru se vůně příliš nepovedla - i když to není typ, který by člověk musel hned utíkat umýt, takže své fanoušky si zcela jistě najde - a low-endová cena je odpovídající.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.02.08 21:34

Pokud ti sedne a líbí se ti, tak si z toho vůbec nic nedělej :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
VikiS
Učednice 69 příspěvků 08.02.08 17:11

Mě Basic Instinct hodně připomíná Narcisso Rodriguez For Her. Ado, tys ji dala co proto. ;o))

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist