Victoria's Secret: Dream Angels Heavenly

03.10.08 | autor Ada

Oficiální popis na webu Victoria's Secret uvádí, že jde o vanilkově orientální vůni. Testovala jsem už květinově ovocnou Desire a protože se mi líbila, byla jsem zvědavá, jak si u Victorie poradili s Heavenly.
Začátek Heavenly je velmi svěží (ovocně), ale také velmi prchavý a moc si té svěžesti neužijete. Za minutku je z velké části pryč a už se nám na povrch krade vanilka a světlé jemné pižmo. A květiny, ačkoli nemůžu říct, že bych nějakou cítila hodně výrazně - určitě ne fialku, ani leknínové svěžesti mnoho nebylo, spíš frézie a pivoňka. Pižmo dává vanilce malinko plastelínový nádech, ten se však drží ve velmi rozumné mezi a pokud nejste na tyto umělé tóny ve vanilce citliví, nejspíš si ho ani nevšimnete. Ovocné tóny se postupně ztrácejí, až se nakonec ztratí prakticky docela a zbyde vanilkově květinová vůně. A toho pižma je poměrně dost - samozřejmě ne tolik, jako v Samsaře, na tu hned tak nějaká pižmová vůně nemá, ovšem dost na to, aby vám to vadilo, jestliže pižmo nemusíte.
Doporučila bych milovníkům vanilky s pižmovým nádechem a nenápadnou špetkou červeného ovoce a pivoněk. Určitě se nehodí do tepla, ve vhodném počasí je jemná a neční zbytečně do okolí.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Victoria's Secret Dream Angels Heavenly (2000)
  • Složení:

    HLAVA: kdoule, kardamom, divoký břečťan, mandarinka
    SRDCE: leknín, bílá pivoňka, frézie, kosatec, fialka, mák
    ZÁKLAD: bílé pižmo, santal, vanilková orchidej

 Váš příspěvek
 
Daniela44
Parfémová maniačka 607 příspěvků 12.01.11 18:04

Nebo nahorkly mandlovy maslovy krem…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Daniela44
Parfémová maniačka 607 příspěvků 12.01.11 17:45

Nastesti necitim ani She, ani anyz, oboji mi nevoni. Citim tam maslovy krem s vlasskymi orechy a kapkou rumu. Dortik z italske cukrarny.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2988 příspěvků 05.04.10 16:40

Tak mi přijde velmi podobná zlatému Emporiu, možná trochu míň kořeněná a ne tolik do pánska. Dnes mám na ruce novou Jil a přijde mi taky hodně podobná Emporiu.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
JanaK  03.03.10 21:28

Krásný flakón.Hodně cítím anýz,i když tam asi není.Má malou výdrž.

 
Katka
Učednice 175 příspěvků 03.10.08 10:28

Pokud někdo zkusil Emporio She a líbí se mu, tak rozhodně nesáhne vedle s Heavenly. Příjemná vůně podobná zlatému Armnimu.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist