Yves Rocher: Les Plaisirs Nature: Pomme

19.12.07 | autor Ada

O ovocných toaletkách od Rochera není moc co psát; jsou to jednoduché vůně s jednoduchým úkolem, vonět jako konkrétní ovoce, nic víc, nic míň. Pomme neboli Jablko voní jako svěží zelené jablko; bohužel jde o profláklou jablečnou vůni, kterou známe z různých produktů, počínaje mýdlem Zelené jablko a konče desítkami prášků, aviváží, osvěžovadel vzduchu atd.
Pomme bych tedy asi nepoužívala samostatně - navoňte se doma, kde nehrozí společenské faux pas; nebo Pomme použijte pro vrstvení vůní, třeba s Be Delicious, která navzdory svému flakonu a složení moc jablečná není; nebo ho používejte jako domácí osvěžovací sprej.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
gutchin  24.05.10 20:16

Mně se jablko líbilo moc, už ho nemohu ale nikde sehnat :( jinak jsem zkusila Kiwi a to je taky super :)

 
Eva_nem
Učednice 96 příspěvků 25.12.08 01:43

Malina je příšerně sladká, dělalo se mi z ní špatně od žaludku a spolubydlícím taktéž. Byla ponechána svému osudu ve starém bytě při stěhování:)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome Bambi
Nováček 17 příspěvků 12.10.08 16:46

Také se mi líbí ta malina, zbytek ne.

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů
 
pavla  15.03.08 13:10

jablko se mi take nelibilo, ale zamilovala jsem si malinu… je moc prijemna, doporucuju vyzkouset.

 
Zuzik  26.02.08 15:40

Ak „šmejdím“ v Yves Rocheri, voniam všetko, ale teda jablko nepotrebujem skúšať, máločo jablkové vonia identicky, skoro všetko je nechutne umelé. Ale kto má rád sladšie vône, vyskúšajte z tohto radu vanilku a kokos, na leto ako stvorené:)

Vložit nový komentář

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist