Yves Rocher: Les Plaisirs Nature: Pomme

19.12.07 | autor Ada

O ovocných toaletkách od Rochera není moc co psát; jsou to jednoduché vůně s jednoduchým úkolem, vonět jako konkrétní ovoce, nic víc, nic míň. Pomme neboli Jablko voní jako svěží zelené jablko; bohužel jde o profláklou jablečnou vůni, kterou známe z různých produktů, počínaje mýdlem Zelené jablko a konče desítkami prášků, aviváží, osvěžovadel vzduchu atd.
Pomme bych tedy asi nepoužívala samostatně - navoňte se doma, kde nehrozí společenské faux pas; nebo Pomme použijte pro vrstvení vůní, třeba s Be Delicious, která navzdory svému flakonu a složení moc jablečná není; nebo ho používejte jako domácí osvěžovací sprej.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
gutchin  24.05.10 20:16

Mně se jablko líbilo moc, už ho nemohu ale nikde sehnat :( jinak jsem zkusila Kiwi a to je taky super :)

 
Eva_nem
Učednice 96 příspěvků 25.12.08 01:43

Malina je příšerně sladká, dělalo se mi z ní špatně od žaludku a spolubydlícím taktéž. Byla ponechána svému osudu ve starém bytě při stěhování:)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome Bambi
Nováček 17 příspěvků 12.10.08 16:46

Také se mi líbí ta malina, zbytek ne.

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů
 
pavla  15.03.08 13:10

jablko se mi take nelibilo, ale zamilovala jsem si malinu… je moc prijemna, doporucuju vyzkouset.

 
Zuzik  26.02.08 15:40

Ak „šmejdím“ v Yves Rocheri, voniam všetko, ale teda jablko nepotrebujem skúšať, máločo jablkové vonia identicky, skoro všetko je nechutne umelé. Ale kto má rád sladšie vône, vyskúšajte z tohto radu vanilku a kokos, na leto ako stvorené:)

Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist