Yves Saint Laurent: In Love Again Jasmine Etoile

autor Ada

In Love Again Jasmine Etoile je, jak se dá podle názvu předpokládat, limitovanou edicí odvozenou od původní In Love Again, doplněnou lopatou jasmínu. A je tam, pokud patří jasmín se svojí na jednu stranu omamnou a na druhé svěže květinou vůní mezi vaše favority, Jasmine Etoile vyzkoušejte. Doladěný je ovocem, na rozdíl od původní In Love Again však voní spíš sladce citrusově než malinově; celkový dojem je jako z obchodu, kde se prodávají čerstvé květiny vedle neméně svěžího ovoce.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
mateva  26.07.11 11:47

Jsem ráda, že jsem ji stihla zakoupit, než ji stáhly, dnes se nedá už moc dobře sehnat, proto ji používám jen ve výjimečných situacích. Je to krásná letní vůně,která se nedá s ničím splést.Já osobně ji můžu pořád, ale pozor, mužům podle mých poznatků moc nevoní, jeden mi dokonce řekl, že je to vůně pro starou ženskou a že se na mě nehodí.

 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9434 příspěvků 07.08.08 08:59

Aniž bych ji chtěla urazit, připadá mi prostě nudná. Příjemná (jasmín mám ráda), ale ničím nevyniká. A výdrž na kůži je u mě minimální, ale to je asi tím, že jsem testovala jen vzoreček, možná že je potřeba použít větší množství :)

Na poličce 0 parfémů 2311 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 
Riki  10.07.08 20:29

Libi se mi a celkem i drzi, myslela jsem, ze to bude z vydrzi horsi. Prima letnicka…

 
Jana
Učednice 141 příspěvků 24.06.08 21:47

Všechny In Love Again se mi líbí, škoda jen, že na mně tak špatně drží:(…

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů
 
Zuzik  24.03.08 19:52

Skúšala som ju zatiaľ iba na papieriku zo zvedavosti na jasmín, ktorý sa mi páči a na leto je, myslím si, ako stvorená. Optimistická, keď nemáte náladu na niečo originálnejšie…

 
Veronika1
Učednice 108 příspěvků 10.11.07 13:16

moje hodně oblíbená, letní - akorát škoda, že to byla limitovka

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 72 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist