* Novaya Zarya

Tigra 24.06.11 12:13

* NOVAJA ZARJA

Víte něco o produkci této značky, jak historické, tak současné? 

Reklama

Tigra 24.06.11 12:21

No a vlastně i jiné ruské záhadné značky…

Popelka 24.06.11 12:43

Teda některé flakony i balení to je pastva pro oči. :)

Myskamauska 24.06.11 13:03

Ta kremelska vez nahore,se kdysi dala koupit i v drogerii. …mimochodem,byl to neskutecny puch. :speechless:

Tigra 24.06.11 13:48

Derad jednu má, nějakou vintage (né retro :D), a je překrásná. No však on se ozve…

Myskamauska 24.06.11 13:50

To asi nebude ono,tahle byla fakt priserna…typicky rusky Duchi.

Tigra 24.06.11 14:11

Nene, on má ještě starší vintage, než myslíš - nějak kolem války, snad, to to ještě nebyl národní podnik.

jerry 24.06.11 19:46

Pokud si to dobře pamatuju, ona tahle firma snad nebyla přímo ruská, ale jejím zakladatelem byl Francouz - a byl to myslím právě derad, kdo se snažil rozšířit mé teoretické parfémové obzory. A je to právě moje skleróza, že mi z toho v hlavě uvízlo jen pár útržkovitých informací :roll: .

A pak nastoupili bolševici a začali vyrábět tekutý Kreml :?

A ta deradova vintage vůně, o které píše Tigra, je opravdu pěkná - spolu s flakónkem je to takový malý poklad…

Tigra 24.06.11 20:12
jerry píše:A pak nastoupili bolševici a začali vyrábět tekutý Kreml :?

Ten byl dobrý s džusem Olympus z plechovky, ty bláho, z toho jsem měla jednou skoro otravu…
Jdu přilákat Derada… 

derad 24.06.11 20:34

jsem tu

ve skutečnosti mám dva vintážní Etoily: Skaska o carje Saltanje a Sapfir.
Sapfir je z roku 1971 a u Saltana to jen odhaduju - pravděpodobně taky sedmdesátá léta. Otvíral jsem ho (byl originál zapečetěný) přes hodinu.

jinak zopakuju: Новая заря - Nouvelle Etoile - New Dawn je (resp. byla; dnes už je jen ruská) rusko-francouzská parfumérská a kosmetická značka založená roku 1864 tehdy renomovaným francouzským nosem Henrim Brokarem v Moskvě.

janicka24 27.06.11 11:05

Tohle je nádhera :heart:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist