... pověry a mýty ... věříš jim í ty ?

evixx 11.05.09 10:00

... pověry a mýty ... věříš jim í ty ?

…a klidně i předsudky a rituály ( pokud jste se již nezrealizovali v „úchylkách“ :D )

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

klubko 11.05.09 10:02

Vzpomněla jsem si na věc, kterou pravidelně dělám. Hodila by se asi do úchylek, ale nepřijde mi až tak divná :)

Každé ráno, když přijdu do práce a vařím si kafe, musím mít ten samý hrnek. Z jiného nepiju.
Zvlášť jsem na to dbala na škole, když bylo zkouškové. Co kdybych pak měla smůlu? :shock:

Širín 11.05.09 10:11

Jediné, co dělám je, že „zaťukávám na dřevo“, ale spíš ze zvyku, než že bych tomu věřila.

Slimek 11.05.09 10:49

snažím se nevěřit, ale některé mi vážně nahánějí hrůzu :x

Popelka 11.05.09 10:57

taky zaťukávám, ale ne na dřevo :lol: (jen na to, co nehoří)
když vidím pohřebák, tak tfuj tfuj

jo, a taky se chytám za knoflík, když vidím kominíka :lol: ale toho už jsem řádku let nepotkala :cry:

evik77 11.05.09 11:30

Jo, Popelko, u pohřebáku to dělám taky. Ale musíš ještě 3× plivnout přes levé rameno. :lol:

verunka2201 11.05.09 11:47

Širín , to se fakt nemá na dřevo! :D Já jedině na zuby, ty jsou totiž po ruce vždy a zaručeně nehoří :wink:

A kominíka jsem sice poslední dobou párkrát potkávala (dokonce v buse! :shock: ), ale že se mám chytnout za knoflík jednak nevím a jednak zpravidla žádný knoflík nemám :(

Perla 11.05.09 11:54

Tak na mě platí hlavně „černá kočka přes cestu“ 3× tfuj to spraví :D , kominíka jsem už nepotkala ani nepamatuju, tak knoflíky nehledám :roll:

barbucha 11.05.09 11:57
evik77 píše:
Jo, Popelko, u pohřebáku to dělám taky. Ale musíš ještě 3× plivnout přes levé rameno. :lol:

Pak nemaj bejt poflusaný chodníky, fuj.

Popelka 11.05.09 12:11
evik77 píše:

tak to už nedělám :lol: :lol:

shanin 11.05.09 12:13

Rituály nemám, na pověry nevěřím. :-)

WildOrchid 11.05.09 13:10

Ja si pred zavodama kupuju „zavodni kolu“, normalne moc nepiju zadnou, ale uz odmala kdyz jsem jezdivala na zavody s judem, a jeste nam se sestrou svaciny kupovala mama, jsme si vozily velkou Chery colu, to mi zustalo doted, a verim ze mi nosi stesti.

kdysi pred jednou pisemkou mi jeden kluk rekl, ze si musim hlavne vzit neco s dlouhym rukave, ze odhaleny ramena na zkousce prinasej smulu. od ty doby jsem na zkousce nikdy nebyla v tilku, nebo alespon ne jen v tilku, a i kdyz bylo horko, tak jsem mikinu sundala az po testu :lol:

zatim stale hledam „zavodni vuni“, proste zkousim na zavody ruzne vune, a az budu mit extra stesti, tak to bude ona :) to kupodivu vymyslel skoropritel, a ja se toho chytla :D

No a kdyz mam nejakou divnou naladu, nebo jsem nejista, vylozim si tarotovy karty. Vetsinou mi reknou sice to co uz vim, ale nejakej prinos urcite maji. Takze, verim tarotovym kartam.

LuciaG 11.05.09 13:48
shanin píše:
Rituály nemám, na pověry nevěřím. :-)

Ani ja.

estelle 11.05.09 15:09

Som duchovne zalozená, ale povery si vobec nepripustam a neverim tomu…ich ucinok vnímam ako autosugesciu, sebaovplyvnovanie…

Alena 11.05.09 15:55

já třeba nešlápnu na chodníku na kanál, buď obejdu nebo udělám dlouhý krok :lol: vůbec nevím, k čemu se ta pověra vztahuje, ale mám to tak vžitý asi už od dětství :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist