!!!! Pseudonym !!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Arome mici
Nováček 1 příspěvek 13.06.10 09:48
!!!! Pseudonym !!!

Zdravím holky, chci se zeptat, nevíte někdo, jak se dostat k parfému Pseudonym? Zjistila jsem, že pouze přes dealery a to se mi nechce. Nevíte někdo o někom, kdo mi ho zašle? Kdysi mi ho koupil manža od kolegyně z práce a teď se mi nechce čekat a oslovovat dealery. Nebo doporučíte vůni, která mu je podobná???
Předem díky Mirka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 13.06.10 16:17

dá se koupit i na netu http://www.google.com/images?… … tnG=Hledat

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 13.06.10 17:33

Pseudonym a Shi - Alfred Sung jsou identické :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
hellusha
Učednice 39 příspěvků 01.01.11 16:51

Co třeba aukro? Tam je ledacos a myslím, že Pseudonym se snad ani nepadělá. Btw. moje mamka ho používala děsně dlouho, tu vůni nikdy nezapomenu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 24.10.13 06:19

Pani, ktorá predáva kozmetiku LR mi nechala katalóg, a tam som videla Pseudonym v ponuke, aj s celou telovou radou :D .Ja som ho nikdy nevoňala,ale viem, že mnohé žienky ho majú moc radi, a je pre nich jedným z najobľúbenej­ších… :mavam:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist