100ml

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slupka
Nováček 3 příspěvky 21.06.10 10:41
100ml

Znáte někdo www.100ml.cz? Máte zkušenost? Objednala jsem si, ale v mailu mi napsali, že pokud si objednám zboží „na dotaz“, můžou mi ho poslat pozděni (což chápu a nevadí mi to), nebo zvýšit cenu (což už se mi tak nelíbí).
Je to obvyklá praktika?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 23.06.10 02:18

…objednávala jsem a spokojenost.
Platila jsem převodem = tedy pouze cenu parfému na stránkách, bez poštovného(při dobírce je cena o poštovné navýšena).
Vzorky byly v balíčku taky.
Zboží odeslali obratem - jak zjistili na účtě moji platbu.
Podruhé jsem objednávala vůni, „na dotaz“ - neměli ji skladem - nabídli mi jednorázovou slevu na jiný mnou vybraný parfém(toho jsem ale nevyužila, takže nevím, kolik by slevnili). :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 23.06.10 07:35

Ty jejich webovky vypadají dobře…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 26.06.10 19:37

Zajímavé je, že u vůně Aqua Allegoria Foliflora mají obrázek Aqua Allegoria Grosellina. Přesně tutéž chybu mají i na XParfémy.

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.06.10 18:46
daniela píše:
Zajímavé je, že u vůně Aqua Allegoria Foliflora mají obrázek Aqua Allegoria Grosellina. Přesně tutéž chybu mají i na XParfémy.

Já tuhle záměnu zaregistrovala už asi u 5 parfumerií - asi přebírají obrázky jedni od druhých (a holt občas s chybou).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 10.10.10 18:23
Slupka píše:
Znáte někdo http://www.100ml.cz? Máte zkušenost? Objednala jsem si, ale v mailu mi napsali, že pokud si objednám zboží „na dotaz“, můžou mi ho poslat pozděni (což chápu a nevadí mi to), nebo zvýšit cenu (což už se mi tak nelíbí).
Je to obvyklá praktika?

S nima nemám vůbec dobré zkušenosti. Taky jsem se ptal na dostupnost a odpoved žádná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist