10ml miniaturky z Madeleine The Different Company

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineIvušenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2539 příspěvků 25.06.12 20:32
10ml miniaturky z Madeleine The Different Company

CHystám se v pátek objednat z Madeleine sadu 3 miniaturek vůně: každá má 10ml
Un Parfum D´Ailleurs Et Fleurs od TDC. Sada stojí 1700,–kč.
Stačí mi pouze jedna minaturka, proto se ptám, najdou se 2 zájemkyně o 2 zbývající flakónky a půjdou do toho se mnou?

http://www.arome.cz/…s-et-fleurs/

Na poličce 13 parfémů 8 miniatur 16 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 27.06.12 22:18

Ivo, to nejsou miniaturky, ale náplně do cestovního flakonku.
Takže to má PLUS i MÍNUS ;)
Sběratelsky to není úplně „to pravé“. Spíš mi připadá jako miniatura ten 2 ml flakonek (velký vzorek).
Ale plusy to má dva. Je to flakonek s rozprašovačem, takže zcela vhodný do kabelky! (zvláště v tom kovovém pouzdře, ale to je šíleně drahé :,( )
A druhá výhoda - flakonek je plnitelný :palec:

Omlouvám se, že Ti takhle zasahuju do nabídky, ale kdyby si to přečetl někdo, kdo to nezná, tak takhle ví víc ;)

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Uživatel je onlineIvušenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2539 příspěvků 27.06.12 22:27

Děkuji Magdi :D napsala jsem to trošku po svým :lol:
je to takové malé mimino a to, že je plnitelný jsem vůbec netušila…
a to mám doma Osmanthus…ještě jednou děkuji za upravení :mavam:

Na poličce 13 parfémů 8 miniatur 16 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 27.06.12 23:41

Když bys nesehnala odbyt na ty dva přebytečné, tak zauvažuj o tom, vykašlat se na sadu tří stejných a objednej si přímo ze stránek TDC každý jiný ;)
(finančně to vychází stejně, jen poštovné je dražší, ale namícháš si tam směs, jakou chceš)

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist