14.5. - Max Mara Silk Touch, Cerruti pour Homme

Ada 14.05.07 19:46

Cerruti pour Homme

O nové pánské Cerruti se sice již nějakou dobu ví, ale teď jsem konečně našla obrázek. Flakónek je celkem stylový, aspoň mně se docela líbí. Vůně má být prý „moderní klasikou“; složení čítá mandarinku, bergamot a kapky rosy ze zelených listů (na mě nekoukejte - holt nějaká nová molekula); anýz, bazalku a koriandr; guajakové dřevo, santalové dřevo. K dispozici bude v červnu.

Max Mara Silk Touch

Druhou italskou novinkou je Max Mara Silk Touch. Max Mara má zatím na kontě jen jednu vůni a teď se může vydat dvěma cestami - buď tvořit nové, nebo donekonečna ždímat tu první. Nebo chvíli ždímat tu první a pak vyrobit něco nového. Uvidíme, na přiměřeném ždímání není koneckonců nic špatného, jen aby se z toho nestal druhý Issey Miyake :) Silk Touch obsahuje dřišťál (v originále složka „berberry“ - dřišťál je barberry, čert ví, jestli jde o překlep nebo nějakou novotu), třešňový květ; hedvábnou květinu (také netuším, jestli jde o skutečnou květinu nebo „jako“ hedvábnou květinu - a soudě podle ohlasů na zahraničních diskuzích, nejsem sama), jasmín; cedrové dřevo a pižmo.

Reklama

Samantha 28.05.07 20:00

Dnes jsem zkoušela i Max Mara Silk Touch a na mě chvíli čpí a pak zmizí bez rozloučení. Je jedno kolik složek si tam navymýšlí, pro mě je to prostě obyč. ovocenka. Za sebe doufám, že tahle mánie ovocenek už skončí.

eva 22.06.07 18:33

Max Mara Silk Touch: Pro mě naprosté zklamání. Extrémně svěží, s mizivou výdrží. Původní Max Mara je něco úplně jiného: doufám ji nezruší. Nová opravdu nic moc, neurazí - nenadchne. Ale zmlsané vůněmi by urazit mohla.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist