14.5. - Max Mara Silk Touch, Cerruti pour Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.05.07 19:46

Cerruti pour Homme

O nové pánské Cerruti se sice již nějakou dobu ví, ale teď jsem konečně našla obrázek. Flakónek je celkem stylový, aspoň mně se docela líbí. Vůně má být prý „moderní klasikou“; složení čítá mandarinku, bergamot a kapky rosy ze zelených listů (na mě nekoukejte - holt nějaká nová molekula); anýz, bazalku a koriandr; guajakové dřevo, santalové dřevo. K dispozici bude v červnu.

Max Mara Silk Touch

Druhou italskou novinkou je Max Mara Silk Touch. Max Mara má zatím na kontě jen jednu vůni a teď se může vydat dvěma cestami - buď tvořit nové, nebo donekonečna ždímat tu první. Nebo chvíli ždímat tu první a pak vyrobit něco nového. Uvidíme, na přiměřeném ždímání není koneckonců nic špatného, jen aby se z toho nestal druhý Issey Miyake :) Silk Touch obsahuje dřišťál (v originále složka „berberry“ - dřišťál je barberry, čert ví, jestli jde o překlep nebo nějakou novotu), třešňový květ; hedvábnou květinu (také netuším, jestli jde o skutečnou květinu nebo „jako“ hedvábnou květinu - a soudě podle ohlasů na zahraničních diskuzích, nejsem sama), jasmín; cedrové dřevo a pižmo.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.05.07 20:00

Dnes jsem zkoušela i Max Mara Silk Touch a na mě chvíli čpí a pak zmizí bez rozloučení. Je jedno kolik složek si tam navymýšlí, pro mě je to prostě obyč. ovocenka. Za sebe doufám, že tahle mánie ovocenek už skončí.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  22.06.07 18:33

Max Mara Silk Touch: Pro mě naprosté zklamání. Extrémně svěží, s mizivou výdrží. Původní Max Mara je něco úplně jiného: doufám ji nezruší. Nová opravdu nic moc, neurazí - nenadchne. Ale zmlsané vůněmi by urazit mohla.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist