15.4. - D&G Light Blue Pour Homme, Miss Sixty Flower Power,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.04.07 11:27

Miss Sixty Flower Power

Limitovaná edice Miss Sixty vychází v květnu. Je inspirována květinovými dětmi a bezstarostným duchem 70. let. Složení: jablko, magnólie, mandarinka, růžový grapefruit, hruška, vodní meloun, černý rybíz, jasmín, růže, frézie, fialka, kosatec, vetiver, kokosový ořech, ambra, pižmo. (No… moc optimisticky to nevidím :) )

Sarah Jessica Parker Covet

O nové Sarah se už nějakou dobu šuškalo a teď je to konečně na beton - v červenci vyjde Covet. Měla by to být o něco výraznější a agresivnější vůně než Lovely. Složení vypadá zajímavě: vlhká zeleň, listy geránia, sicilský citron, levandule, čokoláda; zimolez, magnólie, muguet (konvalinky); pižmo, vetiver, kašmírové dřevo, týkové dřevo, ambra. Do července máme spoustu času přemýšlet, jestli to bude sladké, gurmánské, dřevité nebo květinové.

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

Po důkladném vytěžení dámské Light Blue, která svou masivní oblíbeností leze krkem už snad všem a pomalu klesá ze žebříčků prodejnosti, se Dolce & Gabbana pokusí o další úspěch s pánskou Light Blue. Uvidíme, jestli se stane podobným bestsellerem. Má být inspirována středomořskou smyslností a obsahuje sicilskou mandarinku, kandovanou grapefruitovou kůru, bergamot, jalovec; rozmarýn, sečuánský pepř, růžové dřevo; pižmové dřevo, kadidlo, větvičník. Základ vypadá zajímavě chyprově, necháme se překvapit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.04.07 11:54

LB - Pokud bude propagovat pánkou verzi ten divný chlap na obrázku s roz´tápnutým rozkrokem a ostře řezanou tváří, tak nevím nevím. Mě osobně připadá ohavný.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.04.07 15:40

Přesně to mě taky napadlo :) Člověk takových frajerů, kteří už neví, kam až by ty hnáty natáhli, vídá denně v MHD několik, ještě se na to dívat na plakátě :)

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 15.04.07 22:47

Připojuju se k vám - ada a chava - chlap na plakátu je dokonale ohavný:-( Odpudivá reklama

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 15.04.07 23:14

ada: J.S. Parker Covet - reklamy jsou v tisku už od začátku dubna, je zvláštní, že vždycky tak dopředu..pak někam přijdu a ptám se, jestli mají /nikdy nemají samozřejmě a ještě jsem za blázna:-))/, vlastně v některých parfumeriích je to jedno, i když mají, často neví:-)) Nejvíc mě „fascinují“ Marionnaudy a vůbec parfumerie, které jsou kompletně prosklené a celý den na ně, tedy i na zboží /vystavené tak, aby bylo na očích - tj.na slunci/ praží sluníčko - v daných parfumeriích je neuvěřitelné vedro, vevnitř i při mírném oteplení minimálně kolem 30 stupňů: přece parfémy z takových míst musí být zákonitě za půl roku zkažené (aby to nebylo dřív). Možná mám téma další návštěvy v parfumerii - proč skladují zboží na pečícím slunci /to bych jim asi neměla dělat, už by mě možná i vyvedli:-)))/

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.04.07 01:12

No ta fotka rozkroku v reklame LB je a)komicka, b)nevkusna. Nuz ale to su Dolce & Gabanna…

Na SJP Covet som zvedava. Lovely je podla mna vyborna vonavka a bez konkurencie najlepsia z voni celebrit.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

esti  22.04.07 09:49

Ta reklama od D&G je pre mna dokonalym sklamanim…A okrem ineho mi pripada tak homosexualne ladena,
nezda sa vam? No, neviem, ci by som tuto vonu doporucila svojmu inak „ladenemu“ manzelovi .. :-))) Reklama ma jednoducho svoj vplyv…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.04.07 10:19

To jsou Dolce & Gabbana, pravda… Kdybych vybírala vůně podle reklam, tak o D&G ani nezavadím, protože většina jejich reklam je přinejlepším na hranici vkusu nebo rovnou prostě vulgární. I když třeba Gucci je na tom podle mě ještě hůř:

To není rafinovaně sexy, to je laciný sex. (A co mají všichni furt s těma vyšpulenýma kachníma rtama? :) )

esti  22.04.07 13:18

haha ada, …som sa skvele zabavila na tych „kachnich rtech“ - vystizne…Je pravda, ze podla reklamy sa neda kupovat parfem, ale na druhej strane - niekedy napovie (aspon mne), takze bude asi lepsie, ked o nich nebudem mat prehlad :-))

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 22.04.07 18:16

Nemůžu zde nezmínit mého oblíbeného představitele řady Baldessarini Charlese Schumanna.Cha­rismatický týpek hodně přes padesát,typ barového " povaleče ", ale nikdy ne laciný. Mimochodem, Schumann se ve skutečnosti živí právě uměním namíchat dobrý coctail - v Německu vlastní síť uspěšných barů Schumann ś. Hodím sem odkaz na modelingovou agenturu, kde jsou jeho fotky - bohužel jen odkaz, technicky fotky neumím přenést, zkuste to někdo za mě.Ten chlápek fakt stojí za hřích.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 22.04.07 18:17

http://www.ps-models.com/model-27.html?…

george007
Učednice 114 příspěvků 24.04.07 19:45

Pan Schuman je supr. Tomu já říkam model… Na věku nezáleží.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist