24, Faubourg- Hermés

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 03.03.08 20:14

V neděli jsem zkoušela tuto vůni a zamilovala jsem se. Potíž je v tom, že mi bude 23, na kostýmky si nepotrpím a pokud se nenamaluju tak jsem jak vyblité zelí:(. Blondýna „bez“ řas. Bojím se že na mě ta vůně bude jak pěst na oko… No a na formálnosti si taky dvakrát nepotrpím:/. Dovedete si 24 představit k džínám??

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat parfém Hermès 24, Faubourg

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 03.03.08 20:47

Absolutne aj k dzinam, ak sa ti paci, nie je co riesit. Dolezite je , ako sa ty v nej citis. Ja som tiez blond a to dost blond :) + sivomodre oci ( typicka Barbie ) , cudzinci sa ma casto pytaju, ci nie som Norka :) a v pohode nosim 24 Fabourg , Jolie Madame a Dior Addict. Je to hlavne o tvojom pocite.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

alin-ka  03.03.08 20:56
plevanka píše:
V neděli jsem zkoušela tuto vůni a zamilovala jsem se. Potíž je v tom, že mi bude 23, na kostýmky si nepotrpím a pokud se nenamaluju tak jsem jak vyblité zelí:(. Blondýna „bez“ řas. Bojím se že na mě ta vůně bude jak pěst na oko… No a na formálnosti si taky dvakrát nepotrpím:/. Dovedete si 24 představit k džínám??

Myslím, že na veku, čo sa vôní týka, nezáleží, ale mne sa klasický Fabourgh k rifliam vôbec nehodí. Ten vyžaduje kostým a elegantné lodičky. Aj keď Coco by som si k rifliam kľudne vzala. Ale keď sa ti tak páči, kľudne si ho kúp. Ako píše Kriss, je to o tvojom pocite…

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 04.03.08 09:36

Nemám rada toto škatuľkovanie, čo sa komu hodí podľa veku, oblečenia a podobne, každý nech nosí čo sa mu páči, ja sa ráno postavím pred skriňu kde mám svoje poklady pekne v suchu a tme a vyberám si podľa nálady a nie kde idem a čo mám oblečené.
Hermés 24 F je krásna, ja si ju plánujem zakúpiť teraz v marci, podľa mňa to vôbec nie je ťažký kaliber ale krásna jazmínová vôňa.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 04.03.08 10:01

Ahoj, já si myslím, že by sis ji měla pořídit - když jsi zamilovaná ;) To je dar, mě se vůně víc či míň líbí/nelíbí, ale ještě jsem se do žádné úplně nezamilovala a až se to stane - a doufám, že se to stane - určitě se nebudu ohlížet na to, jestli se mi hodí k vlasům a očím. Navíc i džíny se dají nosit s elegancí, záleží, co si k nim dál vezmeš…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 04.03.08 10:45

Máte pravdu, jdu do toho. Díky za názory, dodaly mi odvahu :cool. Určitě to nebudou džíny a tričko ze sekáče:D.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.03.08 14:07

Pokud budeš v těch riflích vypadat, jako že ti nedělá problém nahodit i elegantní kostýmek, tak si klidně 24F vem. To je o tom, co z tebe vyzařuje, ne co máš na sobě. Jestli si rozumíte, bude ti prostě slušet :) Máma 24F nosí a taky nechodí v kostýmu - občas vykluše pro mlíko upravená a la tetka ze vsi, ale na parfém nikdy nezapomene :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 04.03.08 16:17

Ach, jak jí rozumím:D

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.09.08 11:00
24 Faubourg

Holky, rozhoduji se ke koupi. Je mezi edt a edp velký rozdíl ? A jaká je verze Eau Delicate ? A nakonec: jak se vlastně čte ten náízev ? Anglicky nebo francouzsky ( to neumím )? Může někdo napsat fonetický přepis?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 25.09.08 11:11

Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:

Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.09.08 11:12

Mně se Eau Delicate líbí strašně moc, mám ji dokonce v tužebníku :) Je hrozně krásná, něžná, pomerančový květ, ááách… Někdy snad na ni přijde řada.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 25.09.08 11:18

mne sa paci aj obsah, aj flakon a hlavne nazov - je dost originalny

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 25.09.08 11:42

verzi Eau Delicate jsem na sobě bohužel skoro necítila a po chvíli se odporoučela docela :evil: a to na mě parfémy obvykle drží 24 hodin i dýl. Zatím nejhorší intenzita i trvanlivost z toho, co jsem zkoušela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.09.08 12:07
domenica píše:
Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:

No jo, ale jestli čteš francouzsky ten název ulice měla by se francouzsky vyslovit i ta číslice…?
PS: asi půjdu do edt…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 25.09.08 12:27
Kerze píše:
domenica píše:
Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:
No jo, ale jestli čteš francouzsky ten název ulice měla by se francouzsky vyslovit i ta číslice…?
PS: asi půjdu do edt…

No, jistě, ve Francii nebo jinde ve světe, bych to vyslovila celý francouzsky, včetně číslice.
Ale tady? Tady by na mě většinou koukaly jako na blázna a nechápali by, o čem mluvím :D . Takže číslice česky je poznávací znamení a FAUBOURG přece nemůžu přečíst jinak než francouzsky …
Jinak celý francouzsky by to bylo: [vánkatrfobúr] (to „an“ je takový to nosový … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist