24, Faubourg- Hermés

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 03.03.08 20:14

V neděli jsem zkoušela tuto vůni a zamilovala jsem se. Potíž je v tom, že mi bude 23, na kostýmky si nepotrpím a pokud se nenamaluju tak jsem jak vyblité zelí:(. Blondýna „bez“ řas. Bojím se že na mě ta vůně bude jak pěst na oko… No a na formálnosti si taky dvakrát nepotrpím:/. Dovedete si 24 představit k džínám??

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat parfém Hermès 24, Faubourg

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 03.03.08 20:47

Absolutne aj k dzinam, ak sa ti paci, nie je co riesit. Dolezite je , ako sa ty v nej citis. Ja som tiez blond a to dost blond :) + sivomodre oci ( typicka Barbie ) , cudzinci sa ma casto pytaju, ci nie som Norka :) a v pohode nosim 24 Fabourg , Jolie Madame a Dior Addict. Je to hlavne o tvojom pocite.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

alin-ka  03.03.08 20:56
plevanka píše:
V neděli jsem zkoušela tuto vůni a zamilovala jsem se. Potíž je v tom, že mi bude 23, na kostýmky si nepotrpím a pokud se nenamaluju tak jsem jak vyblité zelí:(. Blondýna „bez“ řas. Bojím se že na mě ta vůně bude jak pěst na oko… No a na formálnosti si taky dvakrát nepotrpím:/. Dovedete si 24 představit k džínám??

Myslím, že na veku, čo sa vôní týka, nezáleží, ale mne sa klasický Fabourgh k rifliam vôbec nehodí. Ten vyžaduje kostým a elegantné lodičky. Aj keď Coco by som si k rifliam kľudne vzala. Ale keď sa ti tak páči, kľudne si ho kúp. Ako píše Kriss, je to o tvojom pocite…

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 04.03.08 09:36

Nemám rada toto škatuľkovanie, čo sa komu hodí podľa veku, oblečenia a podobne, každý nech nosí čo sa mu páči, ja sa ráno postavím pred skriňu kde mám svoje poklady pekne v suchu a tme a vyberám si podľa nálady a nie kde idem a čo mám oblečené.
Hermés 24 F je krásna, ja si ju plánujem zakúpiť teraz v marci, podľa mňa to vôbec nie je ťažký kaliber ale krásna jazmínová vôňa.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 04.03.08 10:01

Ahoj, já si myslím, že by sis ji měla pořídit - když jsi zamilovaná ;) To je dar, mě se vůně víc či míň líbí/nelíbí, ale ještě jsem se do žádné úplně nezamilovala a až se to stane - a doufám, že se to stane - určitě se nebudu ohlížet na to, jestli se mi hodí k vlasům a očím. Navíc i džíny se dají nosit s elegancí, záleží, co si k nim dál vezmeš…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 04.03.08 10:45

Máte pravdu, jdu do toho. Díky za názory, dodaly mi odvahu :cool. Určitě to nebudou džíny a tričko ze sekáče:D.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.03.08 14:07

Pokud budeš v těch riflích vypadat, jako že ti nedělá problém nahodit i elegantní kostýmek, tak si klidně 24F vem. To je o tom, co z tebe vyzařuje, ne co máš na sobě. Jestli si rozumíte, bude ti prostě slušet :) Máma 24F nosí a taky nechodí v kostýmu - občas vykluše pro mlíko upravená a la tetka ze vsi, ale na parfém nikdy nezapomene :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 04.03.08 16:17

Ach, jak jí rozumím:D

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.09.08 11:00
24 Faubourg

Holky, rozhoduji se ke koupi. Je mezi edt a edp velký rozdíl ? A jaká je verze Eau Delicate ? A nakonec: jak se vlastně čte ten náízev ? Anglicky nebo francouzsky ( to neumím )? Může někdo napsat fonetický přepis?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 25.09.08 11:11

Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:

Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.09.08 11:12

Mně se Eau Delicate líbí strašně moc, mám ji dokonce v tužebníku :) Je hrozně krásná, něžná, pomerančový květ, ááách… Někdy snad na ni přijde řada.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 25.09.08 11:18

mne sa paci aj obsah, aj flakon a hlavne nazov - je dost originalny

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 25.09.08 11:42

verzi Eau Delicate jsem na sobě bohužel skoro necítila a po chvíli se odporoučela docela :evil: a to na mě parfémy obvykle drží 24 hodin i dýl. Zatím nejhorší intenzita i trvanlivost z toho, co jsem zkoušela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.09.08 12:07
domenica píše:
Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:

No jo, ale jestli čteš francouzsky ten název ulice měla by se francouzsky vyslovit i ta číslice…?
PS: asi půjdu do edt…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 25.09.08 12:27
Kerze píše:
domenica píše:
Já čtu francouzsky, zhruba takhle: [fobúr]. Číslovku říkám česky :wink:Verze EdP mi přijde o něco sladší, hutnější než EdT. Je to podobné jako s La Chasse … :wink:
No jo, ale jestli čteš francouzsky ten název ulice měla by se francouzsky vyslovit i ta číslice…?
PS: asi půjdu do edt…

No, jistě, ve Francii nebo jinde ve světe, bych to vyslovila celý francouzsky, včetně číslice.
Ale tady? Tady by na mě většinou koukaly jako na blázna a nechápali by, o čem mluvím :D . Takže číslice česky je poznávací znamení a FAUBOURG přece nemůžu přečíst jinak než francouzsky …
Jinak celý francouzsky by to bylo: [vánkatrfobúr] (to „an“ je takový to nosový … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist