29.3. - Estée Lauder Azuree Soleil a Summer Fun Refreshing S

Ada 29.03.07 17:51

Estée Lauder Azuree Soleil Skinscent

Součást letošní kolekce Tom Ford pro Estée Lauder. Vyjde jako limitovaná edice během dubna. Estée Lauder už jednu Azuree měla (v roce 1969), ale tohle je úplně jiná vůně. Složení: tiaré, pomerančový květ, jasmín, magnólie, myrha, bergamot, mandarinka, ambra, santalové dřevo, vetiver, karamel, kokosové mléko. Inspirací prý bylo středomořské pobřeží jižní Francie.

Estée Lauder Summer Fun Refreshing Sprays

Na obrázku je jedna z trojice vůní z kolekce „Summer Fun Refreshing Sprays“, limitované edice inspirované vůněmi Beyond Paradise, Beautiful a Pleasures.

Reklama

Ronna 31.03.08 18:52

Tu Azuree bych chtěla zkusit, četla jsem na ni obrovskou chválu.

danda1 31.03.08 19:34

Ona se už skoro nedá sehnat, ale někdy v dubnu by měla být přepracovaná - novinka Bronzed Goddess. Těším se na testování :)

Ronna 25.04.08 12:08

Dando, tak Bronze Goddess jsem už měla na ruce a voní dost dobře. Tak luxusně. Já teda nejsem žádná bronzová bohyně, ale vůni bych nosit mohla. Stojí 1600,– Doufám, že online bude levnější.

Evax 25.04.08 22:39

Estée Lauder Azuree Soleil Skinscent se údajně má rušit /respektive už by se neměla vyrábět/, a to z důvodu, že Bronze Goddess má být její plnohodnotná náhrada. Jenže prodavačky plácají občas nesmysly, tak netuším, jestli je to fáma nebo pravda, sice jsem tuto zprávu četla i v jedné zahraniční diskuzi, ale nebylo to nic oficiálního. Bohužel Azuree neznám, jen Goddess, tak nemohu srovnávat :(

/Mmch. na Bronze G. mě překvapuje větší výdrž „eau fraiche“ než parfum oil, zkoušela jsem je znovu porovnat a opravdu výdrž větší. Přitom by to mělo být opačně :twisted: /

Kerze 25.04.08 22:46

Já se z těch limitek jednou zblázním - vždycky si něco oblíbím a oni to pak zruší. V té loňské limitce Azurée Soleil bylo i líčení - krásný lesk na rty - hrozně jsem si na něj zvykla…No, a není…:( Doufám, že letos ho taky vzkřísí… :wink:

Ronna 26.04.08 15:12

Ano, to Azuree skončilo, bylo to proto, že spolutvůrcem byl Tom Ford a ten už u EL není. Ale pro úspěch té vůně ji udělali znovu a museli ji jinak pojmenovat.

Kerze, nezkoušela jsi z té kosmetiky takovéto Glow - lesk na tváře v tyčince?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist