29.3. - Estée Lauder Azuree Soleil a Summer Fun Refreshing S

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.07 17:51

Estée Lauder Azuree Soleil Skinscent

Součást letošní kolekce Tom Ford pro Estée Lauder. Vyjde jako limitovaná edice během dubna. Estée Lauder už jednu Azuree měla (v roce 1969), ale tohle je úplně jiná vůně. Složení: tiaré, pomerančový květ, jasmín, magnólie, myrha, bergamot, mandarinka, ambra, santalové dřevo, vetiver, karamel, kokosové mléko. Inspirací prý bylo středomořské pobřeží jižní Francie.

Estée Lauder Summer Fun Refreshing Sprays

Na obrázku je jedna z trojice vůní z kolekce „Summer Fun Refreshing Sprays“, limitované edice inspirované vůněmi Beyond Paradise, Beautiful a Pleasures.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 31.03.08 18:52

Tu Azuree bych chtěla zkusit, četla jsem na ni obrovskou chválu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 31.03.08 19:34

Ona se už skoro nedá sehnat, ale někdy v dubnu by měla být přepracovaná - novinka Bronzed Goddess. Těším se na testování :)

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.04.08 12:08

Dando, tak Bronze Goddess jsem už měla na ruce a voní dost dobře. Tak luxusně. Já teda nejsem žádná bronzová bohyně, ale vůni bych nosit mohla. Stojí 1600,– Doufám, že online bude levnější.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 25.04.08 22:39

Estée Lauder Azuree Soleil Skinscent se údajně má rušit /respektive už by se neměla vyrábět/, a to z důvodu, že Bronze Goddess má být její plnohodnotná náhrada. Jenže prodavačky plácají občas nesmysly, tak netuším, jestli je to fáma nebo pravda, sice jsem tuto zprávu četla i v jedné zahraniční diskuzi, ale nebylo to nic oficiálního. Bohužel Azuree neznám, jen Goddess, tak nemohu srovnávat :(

/Mmch. na Bronze G. mě překvapuje větší výdrž „eau fraiche“ než parfum oil, zkoušela jsem je znovu porovnat a opravdu výdrž větší. Přitom by to mělo být opačně :twisted: /

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.04.08 22:46

Já se z těch limitek jednou zblázním - vždycky si něco oblíbím a oni to pak zruší. V té loňské limitce Azurée Soleil bylo i líčení - krásný lesk na rty - hrozně jsem si na něj zvykla…No, a není…:( Doufám, že letos ho taky vzkřísí… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.04.08 15:12

Ano, to Azuree skončilo, bylo to proto, že spolutvůrcem byl Tom Ford a ten už u EL není. Ale pro úspěch té vůně ji udělali znovu a museli ji jinak pojmenovat.

Kerze, nezkoušela jsi z té kosmetiky takovéto Glow - lesk na tváře v tyčince?

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist