30.3. - DKNY Be Delicious Shine a Be Delicious Picnic in the

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.03.07 14:17

DKNY Be Delicious Picnic in the Park

Nový březnový přírůstek do rodiny Be Delicious je k dispozici jako eau de toilette (dámská) a eau de cologne (pánská). Obě stále voní po zeleném jablku, ale dámská je lehčí a svěžejší než originál a pánská je doplněná o citron a červený pomeranč.
Novinku už prý můžete očichat v Sephoře.

DKNY Be Delicious Shine

O pár dnů starší novinka. Měla by také být k dispozici v Sephoře, výskyt v českých pobočkách ale nemám potvrzený.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Lucka
Učednice 82 příspěvků 02.04.07 22:08

DKNY Be Delicious Picnic in the Park jsem před pár dny očichala - snad je trochu svěžejší, lehčí a jemnější než ta původní, ale to hlavní zůstává - jablko, jablko, jablko. Milovnice tohoto ovoce budou asi spokojené. Zdá se mi ale, že rozdíl mezi těmi dvěma vůněmi je opravdu hodně malý.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.04.07 22:37

Já jsem ho očichala dneska a právě jablka tam podle mě tolik není. Původní Be Delicious už si moc nepamatuju, ale řekla bych, že jsou si opravdu dost podobné. A v Pikniku je dost výrazně cítit tuberóza (v BD je taky, ale mám pocit, že tam nebyla až tak výrazná). Čichala jsem v Marionnaudu, takže nejen Sephora.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lucka
Učednice 82 příspěvků 02.04.07 23:44

Ada: to je zajímavé, pro mě je to čistě a jen jablko :/ nic moc rafinovaného

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 11.04.07 15:30

Ta pásnká je úžasná..... :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

PetraSK Košice  21.05.07 19:53

Zase sa neviem prihlásiť…pre všetkých, ktorí majú radi DKNY Be Delicious odporúčam nový Adidas Pure Lighness - novú vôňu od Adidas, je v takom tyrkysovom obale. Čistá podoba, teda aspoň na mne a okrem toho tá cena :)), určite vyskúšajte

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist