30.3. - DKNY Be Delicious Shine a Be Delicious Picnic in the

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.03.07 14:17

DKNY Be Delicious Picnic in the Park

Nový březnový přírůstek do rodiny Be Delicious je k dispozici jako eau de toilette (dámská) a eau de cologne (pánská). Obě stále voní po zeleném jablku, ale dámská je lehčí a svěžejší než originál a pánská je doplněná o citron a červený pomeranč.
Novinku už prý můžete očichat v Sephoře.

DKNY Be Delicious Shine

O pár dnů starší novinka. Měla by také být k dispozici v Sephoře, výskyt v českých pobočkách ale nemám potvrzený.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Lucka
Učednice 82 příspěvků 02.04.07 22:08

DKNY Be Delicious Picnic in the Park jsem před pár dny očichala - snad je trochu svěžejší, lehčí a jemnější než ta původní, ale to hlavní zůstává - jablko, jablko, jablko. Milovnice tohoto ovoce budou asi spokojené. Zdá se mi ale, že rozdíl mezi těmi dvěma vůněmi je opravdu hodně malý.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.04.07 22:37

Já jsem ho očichala dneska a právě jablka tam podle mě tolik není. Původní Be Delicious už si moc nepamatuju, ale řekla bych, že jsou si opravdu dost podobné. A v Pikniku je dost výrazně cítit tuberóza (v BD je taky, ale mám pocit, že tam nebyla až tak výrazná). Čichala jsem v Marionnaudu, takže nejen Sephora.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lucka
Učednice 82 příspěvků 02.04.07 23:44

Ada: to je zajímavé, pro mě je to čistě a jen jablko :/ nic moc rafinovaného

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 11.04.07 15:30

Ta pásnká je úžasná..... :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

PetraSK Košice  21.05.07 19:53

Zase sa neviem prihlásiť…pre všetkých, ktorí majú radi DKNY Be Delicious odporúčam nový Adidas Pure Lighness - novú vôňu od Adidas, je v takom tyrkysovom obale. Čistá podoba, teda aspoň na mne a okrem toho tá cena :)), určite vyskúšajte

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist