3x Boucheron pour homme - revival?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.11.11 21:46
3x Boucheron pour homme - revival?

Někde jsem tu zahlédla zmínky o renovovaných pánských Boucheronech, ale nemůžu to najít. Tak se omlouvám za samostatné téma.

Je to tedy pravda, nebo ne? Protože v Marionnaud jsem dnes vedle sebe viděla 3 lahvičky, a totiž:
Boucheron pour Homme
Jaïpur EDT
Jaïpur EDP

Úplně přesně si to nevybavím, ale mám dojem, že flakonky byly trochu jiné než ty v databázi. A všechny testery byly dosti čerstvé a dřív jsem je tam nikdy nevídala. To by všecko naznačovalo buď návrat nebo nějakou změnu. Ale možná jsem vedle jak ta jedle.

Tak až budu vědět, zda nejsem tématem úplně mimo, pokusím se zkoušené trochu popsat. Stály za to! ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 25.11.11 22:11

písali sme o tom v malých novinkách :mrgreen:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.11.11 22:14

Jo vidíš, už jsem ten tvůj příspěvek našla.
Tak hurá, vlákno může zůstat!

Tudíž by ale měla být na trhu už i ta nová dámská, ne? Taky jsem dnes něco zahlídla, ale měli ji tam již dříve, tak mě nenapadlo, že je nová.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 26.11.11 00:32

ano, v Marionnaud už mali aj dámsku, ale mali to zastrčené, absolútne to nepropagovali

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 26.11.11 07:50

u nás v OL bylo umístění „rovnoprávné“ s ostatními a praštily mě do oka, že jsem je tam nečekala :D vyzkoušela jsem Jaipur EdP, sice neznám původní (jak jem pochopila, proběhla asi nějaká reformulace?), ale v dnešní nabídce parfumerií podle mě patří k těm lepším.

Příspěvek upraven 26.11.11 v 16:30

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 26.11.11 15:30

U nás v Marionnaud měli všechny 3 - dámskou ve verzi toaletka i parfémovka a 2 pánské a taky obě jak toaletky tak parfémovky.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist