8.5. - Cacharel Liberté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 20:19

Už jsem ji zmiňovala ve starých novinkách, ale našla jsem nové info, takže na doplnění: má jít o pomerančovou chypre inspirovanou francouzským dezertem, který se ochucuje pomerančovou kůrou, medem a kořením. Z kytek by měla dominovat frangipani a taky tam bude pačuli. Liberté už je k dostání na evropských letištích, v červenci bude v Asii a v srpnu v Americe. Jsem na ni fakt zvědavá, při představě pomerančové kůry a medu slintám - představuju si něco jako směs Noa Perlé, L'Instant de Guerlain a Tendre Posion - snad nebudu zklamaná :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

katerinka  08.05.07 22:23

Očichala jsem ji na letišti,sladká pomerančová vůně obecná, pro mě. Milovnicím pomerančových vůní by se mohla líbit.

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.06.07 23:56

Já z Liberté zas pomeranč cítím jen na začátku /cca první dvě minuty/, potom je už jen poměrně dost sladká - ten dezert, to by mohlo být :) - rozhodně spíš na chladnější období. Zkusím se nad ní zamyslet hlouběji a něco sesmolit :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

JarkaNa  22.06.07 07:35

Já jí zkoušela včera, bylo teda hrozný vedro, ale líbila se mi a připoměla mi L. Lempičku. Já tam teda pomeranče moc necítila, spíš něco jako lékořici, ale možná to bylo tím horkem. Na zimu (čas vánoc) musí být krásná:o)) Budu o ní silně uvažovat, skvěle drží.

Ilooonka  03.07.07 12:54

Teda myslím, že Liberté je celkem bomba. Jen tak náhodou jsem ji vyzkoušela, aniž bych cokoli čekala, a musím říct, že jsem se pak do parfumérky vrátila a škemrala o vzorek (který opět samozřejmě neměli..). Drží neuvěřitelným způsobem a připadá mi, že konečně je na trhu něco jiného, než obvyklé letní svěženky. Vůně mi připomíná dovolenou, něco dobrého sladkého a prostě je úžasná..

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist