8.5. - Dior Homme, Paco Rabanne Ultraviolet, Naomi Campbell

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 16:30

Christian Dior Dior Homme Cologne

Dior Homme se ještě ani pořádně nezabydlela v regálech a Dior už vypouští novou verzi - svěžejší a lehčí Dior Homme Cologne. Ke kosatci, vetiveru a kůži přibyly citrusy, bergamot, tangerinka a módní pomerančový květ. Pokud nebude příliš přecitrusovaná, mohla by to být příjemně osvěžující varianta povedeného originálu.

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop

Přestože už existuje x verzí Ultraviolet, u Paca mají pocit, že je to pořád málo a vydali pro jistotu na letošek další letní verzi. K dispozici je dámská i pánská a ze složení mám pocit, že se na to raději měli vykašlat a energii vyplácanou na vymýšlení letniček napřít do nějaké pořádné nové vůně. Dámská: růžový grapefruit, červený pepř, dlužicha (pravděpodobný překlad „coral flower“ - latinsky Heuchera cylindrica), osmanthus, santalové dřevo, vanilka. Pánská: ledový akord, grapefruit, zelený pepř, větvičník, cedr, ambra.

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Aby nebylo marnosti málo, Naomi Campbell vyplkne v červnu novou verzi Cat Deluxe. Složení: černý rybíz, hruška, exotické ovoce, brambořík, pivoňka, květ bavlníku, vzácná dřeva, ambra. Možná campbellky někomu voní, mně tedy ani trochu a z Cat Deluxe at Night mám strach. Až na ni narazím, určitě ji vyzkouším - snad mi neužere ruku…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.05.07 17:07

Jé ten Rabanne má taky už dost s těmi limitkami. Já mám klasický Ultraviolet a ty ostatní jeho limitky ani neznám. Vždy mi přišlo hloupé, že si tu vůni třeba oblíbím a už jí pak neseženu. Tak koukám, že do té vůně nacpali i dlužichu. Musím si k ní čichnout, až pokvete, vůbec nevím, že voní.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  22.06.07 18:30

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop: prosím, jaká je výdrž? Zkoušely jste? Letmo jsem ji sice vyzkoušela, líbila se mi. Žel absolutně nevím, jak drží, věnovala jsem se nezodpovědně jiným vůním, a tak to dopadlo :-(

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist