8.5. - Dior Homme, Paco Rabanne Ultraviolet, Naomi Campbell

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 16:30

Christian Dior Dior Homme Cologne

Dior Homme se ještě ani pořádně nezabydlela v regálech a Dior už vypouští novou verzi - svěžejší a lehčí Dior Homme Cologne. Ke kosatci, vetiveru a kůži přibyly citrusy, bergamot, tangerinka a módní pomerančový květ. Pokud nebude příliš přecitrusovaná, mohla by to být příjemně osvěžující varianta povedeného originálu.

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop

Přestože už existuje x verzí Ultraviolet, u Paca mají pocit, že je to pořád málo a vydali pro jistotu na letošek další letní verzi. K dispozici je dámská i pánská a ze složení mám pocit, že se na to raději měli vykašlat a energii vyplácanou na vymýšlení letniček napřít do nějaké pořádné nové vůně. Dámská: růžový grapefruit, červený pepř, dlužicha (pravděpodobný překlad „coral flower“ - latinsky Heuchera cylindrica), osmanthus, santalové dřevo, vanilka. Pánská: ledový akord, grapefruit, zelený pepř, větvičník, cedr, ambra.

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Aby nebylo marnosti málo, Naomi Campbell vyplkne v červnu novou verzi Cat Deluxe. Složení: černý rybíz, hruška, exotické ovoce, brambořík, pivoňka, květ bavlníku, vzácná dřeva, ambra. Možná campbellky někomu voní, mně tedy ani trochu a z Cat Deluxe at Night mám strach. Až na ni narazím, určitě ji vyzkouším - snad mi neužere ruku…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.05.07 17:07

Jé ten Rabanne má taky už dost s těmi limitkami. Já mám klasický Ultraviolet a ty ostatní jeho limitky ani neznám. Vždy mi přišlo hloupé, že si tu vůni třeba oblíbím a už jí pak neseženu. Tak koukám, že do té vůně nacpali i dlužichu. Musím si k ní čichnout, až pokvete, vůbec nevím, že voní.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  22.06.07 18:30

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop: prosím, jaká je výdrž? Zkoušely jste? Letmo jsem ji sice vyzkoušela, líbila se mi. Žel absolutně nevím, jak drží, věnovala jsem se nezodpovědně jiným vůním, a tak to dopadlo :-(

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist