A co arabky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
geri
Učednice 162 příspěvků 20.09.16 19:02
A co arabky?

Jen me tak napadlo - setkal se nekdo z vas s padelkem arabskych vuni?
Ja nastesti zatim ne, navic prodejcu v CR/SR je malo a jsou podle mych zkusenosti velice solidni 8) 8) , spis me zajimaji zkusenosti vas, co nakupujete ze zahranici pres web.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:
 
Martula
sv. Parfema z Kecálburgu 2153 příspěvků 21.09.16 07:23
@geri píše:
Jen me tak napadlo - setkal se nekdo z vas s padelkem arabskych vuni?
Ja nastesti zatim ne, navic prodejcu v CR/SR je malo a jsou podle mych zkusenosti velice solidni 8) 8) , spis me zajimaji zkusenosti vas, co nakupujete ze zahranici pres web.

Fejkuje se všechno - včetně arabek.
Podezřele levným nabídkám např. e-bay bych se obloukem vyhnula. Dále jsem se setkala s tím, že konkrétní stejná vůně koupená v UAE a koupená za velmi levný peníz na Parfums voněla zcela jinak (značka Rasasi, vůně Dalaa Al Banat, značka Designer Shaik, vůně Shaik Gold). Nemyslím si, že by na Parfums vědomě nakupovali fejky, to určitě ne, ale pokud se zboží do eshopu nekupuje přímo od výrobce, ale přes nějaké zprostředkovatele (což je případ Parfums), nemám k vůním absolutně důvěru.
Arabky v ČR nakupuji pouze na Malikah a na Anabis, občas i na Arabskyparfem.cz (provozuje firma ČIPERKA a.s., která má dlouholeté obchodní kontrakty v arabských zemích)a Parfemy-Exclusive.sk (spolupráce s firmou ČIPERKA z ČR)
Firma provozující Malikah je na stránkách značek, které prodává, uvedena jako oficiální distributor (např. Asgharali, Royal Diwan Group- každý si to tam může ověřit). U Anabis jsem sice označení jako oficiální distributor u žádné z prodávaných značek nenašla, ale zase je zcela průkazné, že nákupy opravdu probíhají u výrobců nebo v jejich značkových prodejnách (viz. fotky, videa z UAE umístěná na FB), takže tam bych také o originalitu strach neměla. Tady je spíš otázka, jestli ceny odpovídají tomu, o jaké značky se jedná (momentálně hlavně Al Alwani, Nabeel…to není zrovna špička co do kvality) - ale to je každého věc, za kolik dovezené zboží nabízí a jestli to klienti „skousnou“.

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist