A co arabky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
geri
Učednice 161 příspěvků 20.09.16 19:02
A co arabky?

Jen me tak napadlo - setkal se nekdo z vas s padelkem arabskych vuni?
Ja nastesti zatim ne, navic prodejcu v CR/SR je malo a jsou podle mych zkusenosti velice solidni 8) 8) , spis me zajimaji zkusenosti vas, co nakupujete ze zahranici pres web.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Uživatel je onlineMartula
sv. Parfema z Kecálburgu 2057 příspěvků 21.09.16 07:23
@geri píše:
Jen me tak napadlo - setkal se nekdo z vas s padelkem arabskych vuni?
Ja nastesti zatim ne, navic prodejcu v CR/SR je malo a jsou podle mych zkusenosti velice solidni 8) 8) , spis me zajimaji zkusenosti vas, co nakupujete ze zahranici pres web.

Fejkuje se všechno - včetně arabek.
Podezřele levným nabídkám např. e-bay bych se obloukem vyhnula. Dále jsem se setkala s tím, že konkrétní stejná vůně koupená v UAE a koupená za velmi levný peníz na Parfums voněla zcela jinak (značka Rasasi, vůně Dalaa Al Banat, značka Designer Shaik, vůně Shaik Gold). Nemyslím si, že by na Parfums vědomě nakupovali fejky, to určitě ne, ale pokud se zboží do eshopu nekupuje přímo od výrobce, ale přes nějaké zprostředkovatele (což je případ Parfums), nemám k vůním absolutně důvěru.
Arabky v ČR nakupuji pouze na Malikah a na Anabis, občas i na Arabskyparfem.cz (provozuje firma ČIPERKA a.s., která má dlouholeté obchodní kontrakty v arabských zemích)a Parfemy-Exclusive.sk (spolupráce s firmou ČIPERKA z ČR)
Firma provozující Malikah je na stránkách značek, které prodává, uvedena jako oficiální distributor (např. Asgharali, Royal Diwan Group- každý si to tam může ověřit). U Anabis jsem sice označení jako oficiální distributor u žádné z prodávaných značek nenašla, ale zase je zcela průkazné, že nákupy opravdu probíhají u výrobců nebo v jejich značkových prodejnách (viz. fotky, videa z UAE umístěná na FB), takže tam bych také o originalitu strach neměla. Tady je spíš otázka, jestli ceny odpovídají tomu, o jaké značky se jedná (momentálně hlavně Al Alwani, Nabeel…to není zrovna špička co do kvality) - ale to je každého věc, za kolik dovezené zboží nabízí a jestli to klienti „skousnou“.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

4 důvody, proč být vděčná za mastnou pleť

 

Bez pudru nedáte ani ránu a lesklé čelo vás straší i ve snu? Nezoufejte. I když vás sem tam trápí nějaký ten pupínek, mastná pleť má i řadu výhod. Zejména po třicítce pak budete za mastnou pleť ještě rády.

Celý článek »
TOPlist