A jak pak poznat originál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1616 příspěvků 25.10.11 18:25
A jak pak poznat originál ?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Vyloženě jsem se paní ptala a prý to jsou kopie, ale je to minimálně poznat…Hrůza… :twisted:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů
Reakce:

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 26.10.11 09:27

a tá cena?!
kopírujem: CENA 111111,– Kč
Asi sa posunula desatinná čiarka…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1616 příspěvků 26.10.11 09:40

Ptala jsem se jestli je to originál a kolik by stál Armani a bylo mi řečeno, že je to velmi kvalitní napodobenina a stál by přes 600 Kč… :roll: :twisted:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

albeni1  26.10.11 09:54

Já si myslím, že to člověk pozná, když si tu krabičku vezme do ruky, osahá, uvidí celofán, lepení, třeba Chloe už zdálky vidím jak má nakřivo etiketu na krabičce a navíc ta fotka není příliš dobrá.
Jinak žasnu nad sebevědomím té dámy, prý kvalitní fejky a ještě na nich takhle odrbává lidi, paní bude asi vážně charakter … :roll: no co dodat, mimibazar, semeniště braku.

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 26.10.11 16:11

Zírám! A při tom vypadají normálně, to bude vánoční nadílka pro někoho. :twisted: Hrůza-děs.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  26.10.11 17:29

Čo také si predstavujete pod pojmom kvalitní fejk:mrgreen:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist