Aaach, pomoooc, už je to tady, už mě má Arome ve spárech...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katenka
Učednice 245 příspěvků 21.11.11 16:23
Aaach,pomoooc,už je to tady,už mě má Arome ve spárech......

Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1023 příspěvků 21.11.11 16:45

Aspoň jseš mezi svýma :mrgreen: :lol: mezi stejně potrefenýma :potlesk:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

evísek
Parfémová maniačka 544 příspěvků 21.11.11 16:47

Hlásím se taky mezi závisláky a vůbec se za to nestydím :mrgreen: Jak tu pár hodin nešmejdim, tak mám absťák :mrgreen: .

Na poličce 80 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Bebina
Parfémová maniačka 713 příspěvků 21.11.11 18:35
katenka píše:
Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

No já jsem si musela Arome před rokem vyloženě zakázat :wink: , letos jsem sem opět zavítala, protože jsem pomáhala kamarádovi vybrat parfém a lítám v tom zas :roll: . Je to tu fakt nebezpečný :twisted:

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 30 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 12 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 21.11.11 19:12

To ano,souhlasím,taky to tak cítím :lol:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 21.11.11 19:49

Vysoce návykové :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 21.11.11 19:52

… a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 21:49
Tana1112 píše: … a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Do kterého jiného vlákna bys to přidala? Nebyl by to jinde off topic?

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.11.11 21:55

Tlachárna přece… popř. nějaké téma v sekci pro začátečníky :think:

A podobné téma už tady bylo minimálně 2× (jen co já pamatuju).

Navíc do sekce, kde se mají řešit „připomínky, oznámení, administrační záležitosti atd.“ to zjevně nepatří…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 22:05

Je fakt, že možná by se to víc hodilo v sekci Pro začátečníky. Ale jinak mi tohle téma nepřijde jako téma mimo, a navíc se nějaké minulé, podobně zaměřené, vlákno, dost blbě hledá, protože se může jmenovat v podstatě jakkoli…

Měla jsem potřebu reagovat hlavně proto, že mám občas pocit, jak se tu tak zabydluju a pročítám, jako by nováčci obecně byli mimo, psali hlouposti jen proto, aby psali, byli nespolehliví… možná jsem paranoidní, ale moc příjemný pocit to není. A Tanina reakce ho ještě trošku přiživila.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.11.11 22:19

No nediv se, já Táně rozumím - bohužel denně jsou tady zakládána duplicitní témata (dost často i mimo příslušné sekce) a nutno poznamenat, že ze strany zkušenějších to je pouze občas :-?

A pokud už se tady orientuješ a přesně víš, co si chceš přečíst a kde to najdeš, tak najednou se musíš prodírat balastem do té doby než tento zapadne v propadlišti Arome.....

S psaním hloupostí - to tady bylo, je a bude - vždycky se najde někdo, kdo si chce vysloužit vyšší hodnot a tlachá a tlachá a tlachá.

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 21.11.11 22:24

Arome jsem objevila asi před 3 nebo 4 roky, pročítala jsem ho tak jednou za měsíc, ale až v létě jsem se zaregistrovala a je to " hrůza " , horko težko odtrhávám ruce od noťasu, jako kdyby mi je tam někdo přilepil, hlavu mám jako pátrací balón, protože buď stále bádám nad nějakou vůní nebo k ní čichám ! :)) no jo no, život je boj :lol:

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 22:40

Jerry: Já to na jednu stranu chápu… uznávám, že pro ty zkušenější, které se tu a) orientují a b) už mají za sebou tu fázi nekritické posedlosti Arome případně c) jsou posedlí stále, ale už si zvykli a nemají potřebu o tom psát, jsou podobná témata nadbytečný balast. Ale zas já jako nováček se tu necítím nic moc, když si sem tam v nějakém vlákně přečtu, jak ti nováčci něco utrousí a odletí, nebo jak se snaží psát, aniž by před tím přečetli celé! fórum.

Diskuzní fórum dle mého názoru není o tom, aby se nejprve celé pročetlo, a až pak teprve se smělo něco napsat. Jo, jasně, je dobré se trochu seznámit s tím, jak to chodí, ale to má svou míru; taky je dobré používat vyhledávání. A určitě jsou tací, co napíšou pár blbostí, nedotáhnou pár obchůdků a zmizí, ale jsou i jiní, kteří se snaží zapojit a zpočátku to prostě nějak zkouší a třeba neví úplně, jak na to.

Moje zkušenost z jiného fóra, kde jsem před pár lety bývala pečená vařená, je taková, že fungovali moderátoři, kteří v případě dublujícího se vlákna diskutující mile odkázali na příslušné místo a dané dublující se vlákno zamkli. Za ten měsíc a něco, co chodím jsem, jsem si tu zatím ničeho podobného nevšimla, tak nevím, zda to funguje i tady…

Konec výlevu :)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.11.11 10:09

Moderátoři - to je tady právě ten kámen úrazu. Ony tady moderátorky byly - na starém Arome - a byly perfektní (ona totiž Ada vybrala opravdu dobře).
Ovšem s příchodem nového majitele byla funkce moderátorek zrušena a adminové mají dost práce s řešením problémů, které by byly nenastaly, kdyby se celé Arome z gruntu nepředělávalo. Ale jak jsme opakovaně přesvědčováni - má to prý být k lepšímu (no nevím, asi mám na některé věci snížený práh vnímavosti :mrgreen: ).

Ale jinak za sebe můžu říct, že mám pocit, že nováčkové pouze minimálně využívají sekci Pro začátečníky - tam totiž najdou velkou spoustu informací - a na jednom místě. Ale ono by stačilo přečíst si Pravidla diskuse - jinak by se nestávalo, že třeba poptávka či nabídky na prodej budou v nově založených vláknech…no a zase jsme u těch moderátorů :-?

No nic, my dvě to nevyřešíme… konec výlevu :wink:

P.S. A ať se ti tu líbí (a pozor na parfémovou závislost :-D )

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 22.11.11 11:45

nápodobně,stalo se mi to samý,přes měsíc jsem sem chodila jen tak „očumovat“ a včera jsem se zaregistrovala­.Každý ráno,ještě se zalepenýma očima jako první věc zapínám pc a najíždím na Arome,co je novýho.Mám to místo zpráv :lol: ,ty mi stejně jen zvedají tlak.Tady je fajn,takže se tímto hlásím k Vám a všem přeji krásný den :-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist