Aaach, pomoooc, už je to tady, už mě má Arome ve spárech...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
katenka
Učednice 245 příspěvků 21.11.11 16:23
Aaach,pomoooc,už je to tady,už mě má Arome ve spárech......

Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
 
pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1021 příspěvků 21.11.11 16:45

Aspoň jseš mezi svýma :mrgreen: :lol: mezi stejně potrefenýma :potlesk:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 
evísek
Parfémová maniačka 544 příspěvků 21.11.11 16:47

Hlásím se taky mezi závisláky a vůbec se za to nestydím :mrgreen: Jak tu pár hodin nešmejdim, tak mám absťák :mrgreen: .

Na poličce 80 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 
Bebina
Parfémová maniačka 713 příspěvků 21.11.11 18:35
katenka píše:
Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

No já jsem si musela Arome před rokem vyloženě zakázat :wink: , letos jsem sem opět zavítala, protože jsem pomáhala kamarádovi vybrat parfém a lítám v tom zas :roll: . Je to tu fakt nebezpečný :twisted:

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 30 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 
katenka
Učednice 245 příspěvků 21.11.11 19:12

To ano,souhlasím,taky to tak cítím :lol:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 
mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1610 příspěvků 21.11.11 19:49

Vysoce návykové :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů
 
Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5056 příspěvků 21.11.11 19:52

… a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 21:49
Tana1112 píše: … a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Do kterého jiného vlákna bys to přidala? Nebyl by to jinde off topic?

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.11.11 21:55

Tlachárna přece… popř. nějaké téma v sekci pro začátečníky :think:

A podobné téma už tady bylo minimálně 2× (jen co já pamatuju).

Navíc do sekce, kde se mají řešit „připomínky, oznámení, administrační záležitosti atd.“ to zjevně nepatří…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 
Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 22:05

Je fakt, že možná by se to víc hodilo v sekci Pro začátečníky. Ale jinak mi tohle téma nepřijde jako téma mimo, a navíc se nějaké minulé, podobně zaměřené, vlákno, dost blbě hledá, protože se může jmenovat v podstatě jakkoli…

Měla jsem potřebu reagovat hlavně proto, že mám občas pocit, jak se tu tak zabydluju a pročítám, jako by nováčci obecně byli mimo, psali hlouposti jen proto, aby psali, byli nespolehliví… možná jsem paranoidní, ale moc příjemný pocit to není. A Tanina reakce ho ještě trošku přiživila.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.11.11 22:19

No nediv se, já Táně rozumím - bohužel denně jsou tady zakládána duplicitní témata (dost často i mimo příslušné sekce) a nutno poznamenat, že ze strany zkušenějších to je pouze občas :-?

A pokud už se tady orientuješ a přesně víš, co si chceš přečíst a kde to najdeš, tak najednou se musíš prodírat balastem do té doby než tento zapadne v propadlišti Arome.....

S psaním hloupostí - to tady bylo, je a bude - vždycky se najde někdo, kdo si chce vysloužit vyšší hodnot a tlachá a tlachá a tlachá.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 
Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 21.11.11 22:24

Arome jsem objevila asi před 3 nebo 4 roky, pročítala jsem ho tak jednou za měsíc, ale až v létě jsem se zaregistrovala a je to " hrůza " , horko težko odtrhávám ruce od noťasu, jako kdyby mi je tam někdo přilepil, hlavu mám jako pátrací balón, protože buď stále bádám nad nějakou vůní nebo k ní čichám ! :)) no jo no, život je boj :lol:

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Lencza15
Učednice 237 příspěvků 21.11.11 22:40

Jerry: Já to na jednu stranu chápu… uznávám, že pro ty zkušenější, které se tu a) orientují a b) už mají za sebou tu fázi nekritické posedlosti Arome případně c) jsou posedlí stále, ale už si zvykli a nemají potřebu o tom psát, jsou podobná témata nadbytečný balast. Ale zas já jako nováček se tu necítím nic moc, když si sem tam v nějakém vlákně přečtu, jak ti nováčci něco utrousí a odletí, nebo jak se snaží psát, aniž by před tím přečetli celé! fórum.

Diskuzní fórum dle mého názoru není o tom, aby se nejprve celé pročetlo, a až pak teprve se smělo něco napsat. Jo, jasně, je dobré se trochu seznámit s tím, jak to chodí, ale to má svou míru; taky je dobré používat vyhledávání. A určitě jsou tací, co napíšou pár blbostí, nedotáhnou pár obchůdků a zmizí, ale jsou i jiní, kteří se snaží zapojit a zpočátku to prostě nějak zkouší a třeba neví úplně, jak na to.

Moje zkušenost z jiného fóra, kde jsem před pár lety bývala pečená vařená, je taková, že fungovali moderátoři, kteří v případě dublujícího se vlákna diskutující mile odkázali na příslušné místo a dané dublující se vlákno zamkli. Za ten měsíc a něco, co chodím jsem, jsem si tu zatím ničeho podobného nevšimla, tak nevím, zda to funguje i tady…

Konec výlevu :)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.11.11 10:09

Moderátoři - to je tady právě ten kámen úrazu. Ony tady moderátorky byly - na starém Arome - a byly perfektní (ona totiž Ada vybrala opravdu dobře).
Ovšem s příchodem nového majitele byla funkce moderátorek zrušena a adminové mají dost práce s řešením problémů, které by byly nenastaly, kdyby se celé Arome z gruntu nepředělávalo. Ale jak jsme opakovaně přesvědčováni - má to prý být k lepšímu (no nevím, asi mám na některé věci snížený práh vnímavosti :mrgreen: ).

Ale jinak za sebe můžu říct, že mám pocit, že nováčkové pouze minimálně využívají sekci Pro začátečníky - tam totiž najdou velkou spoustu informací - a na jednom místě. Ale ono by stačilo přečíst si Pravidla diskuse - jinak by se nestávalo, že třeba poptávka či nabídky na prodej budou v nově založených vláknech…no a zase jsme u těch moderátorů :-?

No nic, my dvě to nevyřešíme… konec výlevu :wink:

P.S. A ať se ti tu líbí (a pozor na parfémovou závislost :-D )

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 
betulapendula
Učednice 203 příspěvků 22.11.11 11:45

nápodobně,stalo se mi to samý,přes měsíc jsem sem chodila jen tak „očumovat“ a včera jsem se zaregistrovala­.Každý ráno,ještě se zalepenýma očima jako první věc zapínám pc a najíždím na Arome,co je novýho.Mám to místo zpráv :lol: ,ty mi stejně jen zvedají tlak.Tady je fajn,takže se tímto hlásím k Vám a všem přeji krásný den :-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist