Abercrombie & Fitch --- Fierce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

morricone
Nováček 2 příspěvky 23.09.09 09:39
Abercrombie & Fitch --- Fierce

Zdravím , moc by mne zajímalo jak voní tento parfém od stále známější a populárnější módní značky ?
případně zda-li nemá někdo na prodej třeba odstřik atd ---díky moc 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fredd
Nováček 16 příspěvků 03.03.16 22:57

Dobry den,
rad bych ozivil tento „prastary“ topic tady. Od pana L von Jamese jsem dostal tip na tento parfem, a jen tak zbezne jsem ho hodil do vyhledavace a nestacim se divit, tolik chvaly jsem nikdy na zadny parfem nikde nenasel. Chtel bych se tedy zeptat jestli nekdo z vas ma s nim zkusenosti z posledni doby a pokud ano, tak jednak kterou verzi objednaval (tu standardni Fierce Cologne?) a odkud? Cetl jsem na parfurms.cz recenze ze ta vune od nich nebyla uplne ono, co si o tom myslite? Mam to spis zkusit objednat primo od vyrobce? Ale to predpokladam ze zaplatim jeste navic dph, kdyz je to z usa (nedavno jsem kupoval hodinky z usa za cca 120 dolaru a dalsi litr jsem platil dhl za dph+nejaky jejich poplatek), Nebo mate nekdo tip na nejaky obchod v eu, odkud si muzu byt jisty ze objednam opravdu tu „pravou“ americkou verzi?
Diky za jakoukoliv radu, nazor a zkusenost.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 03.03.16 23:58

@Fredd
Vůně je určena „pro studenty středních škol“, ačkoliv ji tady nosí i pár old-boys. :mrgreen:
Abyste byl v obraze, jak to přibližně voní, sežeňte si vzorek Mont Blanc Legend/L. Intense/LC Curve/FO Sunrise Men, některé se dostanou za zlomek ceny.

Tady to beztak žádné děvče nepozná. :think:

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 04.03.16 01:27

paradoxne na parfums maju vzorcek fierce ale mont blanc ne :) zda sa mi ale ta cena za fierce celkom prehnana - je to aj naozaj v edc koncetracii ? 8o

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fredd
Nováček 16 příspěvků 04.03.16 08:58

@imperator ja jsem prave nikde edc nevidel, ani v jejich oficialni prodejne. Kazdopadne co si myslite o tom ze ta verze z parfurms proste „neni ono“? Je to mozne?

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 04.03.16 09:10

@Fredd
Rozlišujte mezi Eau de Cologne a Cologne.
To druhé je americké označení pro toaletní vodu.
Je to jasné? ;)
Níže foto vlastního flakónu.
Edit:
Aby se vyhnulo dohadům, uzávěr je ve stříbrné.

Příspěvek upraven 04.03.16 v 09:17

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fredd
Nováček 16 příspěvků 04.03.16 09:15
@Frantatata píše:
@Fredd
Rolišujte mezi Eau de Cologne a Cologne.
To druhé je americké označení pro toaletní vodu.
Je to jasné? ;)
Níže foto vlastního flakónu.

Aha, dekuji moc za vyjasneni, pravda je ze jsem v predchozim prispevku chtel napsat ze jsem nikde „edt“ nevidel. Kazdopadne ted jste mi to vyjasnil se vsim vsudy :)

Fredd
Nováček 16 příspěvků 04.03.16 09:18

Vy jste jeste upravil vas prispevek nez jsem zareagoval - co znamena ta veta o uzaveru? Ptam se proto ze na jejich oficialnich strankach uzaver vypada cerne…

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 04.03.16 09:21

@Fredd
Jinak od nákupu v USA bych Vás rád odradil.
Jeden takový neúspěšný s navracením zboží zpět absolvoval Jedi.
Zkuste mu napsat, na takové věci se horko těžko zapomíná…

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 04.03.16 09:27

@Fredd
Ano, vlastním vintage USA verzi.
Jen jsem si zběžně přelétl komentáře.
Mezitím se nám v roce 2014 vynořila tato intenzivní verze, která se více podobá původní.
U mne by se miska vah v rozhodování, co koupit, přechýlila na „novinku“, již dosud jaksi nemáme v DTB.

imperator
Učednice 181 příspěvků 04.03.16 09:39

na parfums vidim s ciernym uzaverom - znamena to ze sa jedna o novu verziu (sice nie intense) a vy mate so striebornym pretoze mate vintage ?

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 04.03.16 09:39

Ještě takový malý osobní poznatek.
Vzhledem k obsahu Iso E Super, cca 48%, Fierce vonívá rozličně v rámci jednoho nositele.
Kdysi jsem vyčetl nějaké plačky, úvahy až bajky, že evropské verze mohly obsahovat tuto složku od jiného dodavatele, mimoto a obecně tady platí jistá omezení v koncentracích.

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 04.03.16 11:05

@Frantatata no trvalo to, ale nakonec to dopadlo. Myslim, ze Radovan11 by mohl mit jednu lahev na prodej, zeptejte se ho.
US verze Fierce 200 ml.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 04.03.16 17:05

jestli mohu zkusím můj poznatek .Vůni Fierce jsem měl již tolikrát ,že snad mohu posoudit. Myslím že to vždy byla pouze Cologne. Původně to byla opravdu vůně jen pro americké studenty a chlapce. Její popularita ale celkem rychle rostla a tak byl čas na první reformulaci.Původní flakon byl čistý a název byl rudý FIERCE. tady bych dal vůni 10/10.Poté byla vviz fotka od Františka kdy vůně byla stále ok ale už poněkud slabší (ovšem na cologne stále parádní) zde tak 8/10 Po úspěšném vstupu na Evropu 3× reformulace nyní s tím korkový uzávěrem a tady je to už průser.Vůně je slabá,po 2-3 hodinách minimální silage .Bůchví z čeho je to vlastně dělané…zde už pouhých 4/10.Neříkám že je to špatná vůně ale bohužel vzpomínám na původní verze kde opravdu stačily 2 střiky a vůně voněla snad 10 hodin a holky omdlévaly :-D Myslím že momentálně nejblíže ze všech podobných vůní je Martin Dejdar - DayDEE a to si nedělám srandu.....

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

imperator
Učednice 181 příspěvků 04.03.16 17:10

Nehovoril náhodou dejdar ze jeho vôňa bude inspirovana známym bestsellerom ktorý je u nas ťažko zohnateľný ? To by sedelo - inak tvoj popis k reformulaciam - no je to škoda ze to takto dopadlo kor je dráha skoro ako nikovky

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist