Absinth - Avon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 17.01.09 18:25
Absinth - Avon

Už jste ho někdo vyzkoušeli? Tvůrcem je Lacroix a heslem Zelená víla je zpět.
Inspirováno nápojem básníků, umělců…atd.
Flakon vypadá pěkně a vzhledem k tvůrci by to nemuselo být špatné, Rouge mi sice moc nevoněla, ale kdo ví…
V jednom fóru jsem zaslechla ohlas, že voní jako sušené houby.

http://www.mimifroufrou.com/…nthe_by.html

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.01.09 21:16

Hmmmm, tak houby mám moc ráda, ale raději v sobě než na sobě :D A s alkoholem taky tak 8)

Flakonek je vážně hezký, a taky mi přijde, jako by se víly teď staly nějakým modním trendem - Van Cleef má taky víličku, ne?? I když podstatou vůně zřejmě úplně jinou…

Jo a je to „Absynth“… :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 17.01.09 21:29

Aha, už to vidím -Absynthe. :D

Flakonek od Van Cleef se mi líbí neskutečně, je nádherný. Na druhou stranu člověk najde třeba tohle-http://1.bp.blog­spot.com/_dLpaZ4­jIOnM/SOEbwu3zSLI/A­AAAAAAAEww/m14yn­r5jeL8/s400/pa­ris-hilton-fairydust.jpg

a je to prostě nepřesvědčivé. Paris tu roli hodné víly just neuvěřím - je to taková americká kýčovina.
Zas by mě ale zajímalo, jak to může vonět.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.01.09 21:32

Tak u Paris ani tak nejde o vůni, flakonek či cokoli jiného, jako o PARIS… že ano… :lol: :wink:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 17.01.09 21:36

I kdyby měla vůni krásnou jako nikdo na světě, tak to prostě nepůjde. Je to Paris a tečka. Psychologický blok. Mě jako osoba nevadí, ale nic společného s ní mít nechci.
Ten obleček je jak odněkud z baru, ne z lesa. Nene, zlaté české divoženky a rusalky :lol:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.01.09 21:51

Tak nějak :wink: Jsem ochotná čichat a zalíbit si vůně některých, řekněme méně excentrických celebrit (S.J.Parker, Lopezka, E. Taylor), ale těch je fakt málo. Ten zbytek má jako cíl zpravidla jen zvednout novou vlnu pozornosti, pokud se celebrita začne ztrácet z titulních stránek všeho tisku. To si myslím já - pravda to být samozřejmě nemusí. :)

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 17.01.09 21:57

Elizabeth Taylor mě zajímá taky, Diamonds and Rubies. Měla by to být pěkná vanilka. Pořád se odhodlávám ke koupi naslepo, není ji kde očichat. Black Pearls měla babička, pěkná vůně, takže tato Elizabeth je zajímavá.
Paris už podstatně méně. :)

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 17.01.09 22:37
Albeni píše:
Elizabeth Taylor mě zajímá taky, Diamonds and Rubies. Měla by to být pěkná vanilka. Pořád se odhodlávám ke koupi naslepo, není ji kde očichat. Black Pearls měla babička, pěkná vůně, takže tato Elizabeth je zajímavá.
Paris už podstatně méně. :)

Diamanty a Rubíny mám a veľmi sa mi páči. Je to jemná orientálna vôňa, veľmi príjemná, akurát môj manžel nemá rád žiadnu vôňu, čo len trochu zaváňa orientom. :cry: Kvôli nemu sa veľmi obmedzujem a svojich miláčikov som sa buď vzdala, alebo ich obmedzujem. :evil: (Shalimar, Hypnotic, Jungle…)

A na Absynthe si robím zálusk, potom dám vedieť. :wink:

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 18.01.09 12:54

To bys byla hodná Trillian :) Měla by už být snad v příštím katalogu, ale nevím to jistě. Drahokamy už mám v pomyslném pořadníku :D

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 20.01.09 13:47

Mrkla jsem do katalogu a tady je složení:
Horní složky - extrakt z absintu, zlatá frézie, zelený anýz
Srdce vůně - orchidej, šafrán, nektar z narcisu
Základ - myrta, ebenový mošus, starobylé dřevo, ambra

Podle reklamy z toho má být tajemný elixír svůdně květinových a dřevitých akordů inspirovaný magickou mocí absintu.

Podle navoněné stránky čekám něco zeleného podobného všem Avonům, ale začátekm února bude doma vzoreček, tak uvidíme… :)

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 20.01.09 14:32

Teď ten parfém dávají jako dárek k předplatnému Marianne http://hf.cz/titindex.php?… , flakon je krásný, tak by mě taky zajímalo, jak voní :D

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.01.09 16:25

Mě se právě taky hrozně líbí flakon,–barva, tvar i to ostatní. Až ho někdo zkusíte, určitě se podělte o dojmy, kdyby ta vůně stála aspoň trošku za to, bylo by to fajn :)

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 25.01.09 21:16

Tak už ju mám momentálne na sebe. 8)

Ale nič moc. Nie je zlá, ale nie je to ani taká Zelená víla ako som čakala. Prvý dojem je čisto ovocný, aj ked ovocie sa v zložení neuvádza. Ak vás začiatok neodradí, tak postupne sa vôňa pomaly zlepšuje, začínujú sa predierať kvetiny a nakoniec dostáva slabý ambrovodrevitý nádych.
To sú všetko však prvé dojmy, uvidím, ako na mňa bude pôsobiť, ked ju budem nosiť dlhšie.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.01.09 16:07

Trillian, jak na tebe působí po několika dnech? Pořád stejně nic moc? :)

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 29.01.09 19:56

Pravdupovediac mala som ju len dva dni, nevydržala som dlhšie sa nenavoňať mojou absolútnou jedničkou Kenzo Amour. Ked ju mám, tak sú všetky vône v úzadí a Absynth má teda smolu. Môj názor na ňu sa moc nezmenil, je príjemná, pekná, ale inak nijaký zázrak. :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist