Absinth - tak to je bomba!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.05.07 17:13

K očichání také v Madelleine v Černé růži.Fantastická, dekadentní vůně, snad i pánská, ale dámy mu nemohou odolat.Pro mne objev roku. Je to produkt L Artisan Parfumeur.Zmíněný obchod považuji za špičku v prezentaci vůní - tak například zde vůně nestříkají na papírky, ale všechny řady jsou k přivonění na kouscích pravé kůže, snad jelenice, v kameninových pohárcích.Určitě se nevyhnete přednášce pana majitele na téma historie firem, které zastupuje. Návštěva tam je prostě zážitek.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.05.07 00:12

Fou dAbsinthe? K tej som sa este nedostala a som na nu velmi zvedava. Formalne je panska, ale ako vsetky LArtisany ju vraj mozu aj zeny.
Co este maju v tej predajni okrem L`artisanu a AG? A zistila si, co je ten jazmin?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 18.05.07 06:37

Benvenuta :Ten jasmin je La Haie.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 08:06

(Já jsem to říkala.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.05.07 11:50

re 3 No vidis. Na mne je to kytica bielych kvetov, nie cisty jazmin. Kozna chemia!
re 4 Ja som to hovorila skor :P

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 18.05.07 20:05

no tak, ženské, nehádejte se, která to řekla první.A vůbec, je to nádherná vůňka.Až na cenu, ta je, zatím, pro mne za psychologickou hranicí ceny za jeden flakon.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 20:17

Já tady teď sedím, koukám na hrst několika těžce exkluzivních vzorků a bojím se začít, protože tuším, že pojmy jako „psychologická hranice“ by mohly jít brzo stranou :)

Silis
Učednice 200 příspěvků 18.05.07 20:31

A co tam máš pěknýho, Ado? Mě dneska přišla Mahora…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 20:37

Nějaké Artisany, Narcisse Noir, Daim Blond, jednoho Creeda, jednoho Guerlaina a ještě nějakou droboť.
Ale furt mi leží v hlavě ta Encens et Lavande. Znám pár kadidelnic, ale všechny jsou teplé, já chci nějakou, ze které vane chlad a tohle bylo přesně ono :)

Kristina  18.05.07 20:50

Ado, já jsem z té recenze Encens et Lavande byla úplně na větvi. Můj parfémový vývoj je trošku takový zastydlý - zatím se bojím jiných vůní než svěženek a přitom mě odmala fascinovala vůně kostelů -:) … Já vím, že to asi nejde skloubit, že tady není řeč o svěžence, ale když píšeš, že z ní na Tebe vane chlad, úplně si představuji ty silné, kamenné, chladné zdi nějakého gotického kostela, kde i nevěřící člověk cítí přítomnost něčeho, co ho přesahuje … Já bych ji taky chtěla … Přeji pěkný víkend, K.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 21:30

To už jsme dvě, tak bychom mohly jít napůl, až budeme při penězích ;)

Mně se taky líbí „kostelní“ vůně. Dřív jsem kadidlo nesnášela, teď mu přicházím na chuť. Hodně kostelní je Hermes Rouge, ale ta už je taková moc těžká, až moc.

Kristina  18.05.07 22:29

Mě se víc než Hermes Rouge líbila Nu, dokonce i ty růže …

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 08:38

re 6,7 Na to existuju odstreky! Ja mam krabicu „tezce exkluzivnich“ vzoriek a len vymeny na MUA a nakupy na Ebay ma zachranovali pred zufalstvom. (Decanterky z Ebay sa odstahovali, ale stale su v dosahu.) To a usilovne precvicovanie schopnosti odlozit uspokojenie tuzby :P

Z La Haie Fleurie mam 10 ml v sklenenom spreji a robi ma to rovnako stastnou ako moj original flakon La Chasse.

Chava, kolko stoji v Cechach La Haie Fleurie?

re 9 Nemam velmi prehlad o mainstreamovych kadidlovych vonach (v oblasti niche je ich more), ale ako sa ti paci Nu? To mi pripada ako chladne kadidlo. Aj moj Cabaret je kadidlovy a chladivy.
Dostat v Cechach Comme des Garcons? Ti maju celu seriu variacii kadidla.

re 10 Takych voni ako popisujes je viac. Problem je, ze Encens et Lavande je fakt jedna z tych brutalne exkluzivnych. Trochu menej exkluzivna a draha, aj ked tiez nie lahko dostupna je Messe de Minuit od Etro. To je stredoveky kostol ako vysity.

Kristina, Ada, nestastnice, zacat sa zaujimat o niche vone prostrednictvom Lutensa z exkluzivnej linie, to je cesta ku katastrofe! V oblasti niche je kadidlovych voni more, aj lacnejsich. LArtisan Passage dEnfer…

Kristina  19.05.07 08:45

Benvenutko, Tvoje starost o naše peněženky je až dojemná. Já si toho Lutense samozřejně nepoběžím hned koupit, ostatně i moje čerstvě vzplanuvší láska k němu je taková „na dálku“, jen podle popisu, ale aspoň si mám o čem snít …

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 08:48

Cervenam sa…ja vam chcem len dobre! Nechcem, aby ste sa hned namotali na drogu, co vas privedie na mizinu! :P

Toho Lutensa by si bezala kupit dost dlho, dostat ho len v jednom butiku Shiseida v Parizi a nikde inde.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist