Acqua di Genova, někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 20.04.09 12:40
Acqua di Genova, někdo?

Jak je u italských soudruhů zvykem, mají mizerný web, mám možnost koupit něco levněji než za jejich příšerné ceny, recenze v internetu nejsou… no, jdu se vrhnout do nákupu naslepo.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.04.09 21:32

Pak poreferuj, tyto italské značky jako i např. I profumi di Firenze vypadají zajímavě.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 22.04.09 13:38
Ronna píše:
Pak poreferuj, tyto italské značky jako i např. I profumi di Firenze vypadají zajímavě.

I profumi musím zrekognoskovat. Mají naštěstí i malá balení, takže něco nakoupím.
Farmacia SS Annunciata postupně sežvejkávám na blogu - úža věci. na netu hovno, ale dostala jsem brožůrku se složením většiny věcí, takže aspoň něco. Mám od nich jeden parfém a je dost dobrej, a ty vzorky mě velice nadchýňají, ale maj je gelové, takže normální sprej bude určitě působit jinak.
Santa Maria Novella, další florentská parfémárna- taky plánuju rekognoskaci.

Ta janovská voda mi došla dnes. Rovo Nero - velmi suchá, nahořklá vůně: prach, práškové kakao, tabák, velmi hořké kafe a nějaký nasládlý podtón v základu. Bohužel, nejde najít složení, ale budu se dále hrabat v internetu.

Pakje ještě La Collina Toscana, ale ty znám jenom z doslechu, Carthusia na Capri, o těch psala Ada… bohužel, nemůžu si dovolit všecko ponakupovat, protože jde vesměs o drahý věci, FSSA - 85 - 95 eur, i když za 100ml parfému je těch 95 eur docela obstojná cena… ale i tak, co s tím - a obávám se, že po odstřicích to nerozprodám, protože to nikdo nezná a nikdo nechce a… a vůbec. Věčný koloběh mizérie. A průser největší, tyhle místní věci jsou dobrý a nikde se nedaj koupit. Něco snad je na Luckyscentu, ale, boha, objednávat z Ameriky cosi zpoza rohu je šílenství a maj to tam drahý.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 22.04.09 18:06

I Profumi di Firenze jsou jeden pojizdny bordel vedle druheho. Rozsahly blabol vytvorim vecer.

Oprava: i profumi mají přííííšerně agresivní začátek, za několik hodin se na papírku rozloží do velice přijatelných vůní, akorát Spezie de'Medici se mi pokusily vyžrat díru do ruky:D
Více bude na http://underthecupola.blogspot.com/ vzápětí.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.04.09 11:14

Těch italských značek co chci jednou pořádně vyzkoušet je víc. Třeba Santa Maria Novella.

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 23.04.09 12:32

Od Acqua di Genova znám pouze jednu vůni (vzoreček se mi nějak připletl k nákupu) a je to La Superba Violette Extreme - něco mi v ní vadilo. Na takovou fialku jsem nebyla připravená, každopádně šla na hromádku odložených vzorků. Zkusím ji ještě dát šanci :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.04.09 14:38
Nela píše:
Od Acqua di Genova znám pouze jednu vůni (vzoreček se mi nějak připletl k nákupu) a je to La Superba Violette Extreme - něco mi v ní vadilo. Na takovou fialku jsem nebyla připravená, každopádně šla na hromádku odložených vzorků. Zkusím ji ještě dát šanci :)

Já mám Rovo Nero. Dost zvláštní, taková suchá a hořkosladká nebo jaká. Ony ty menší značky občas kašlou na to, že tomusí být pičifuk, co se líbí všem, a když to má být tabák s čokoládou, tak je to tabák s čokoládou. (Což je právě Rovo Nero.)

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.04.09 15:15
gentiana píše: .. postupně sežvejkávám na blogu..

nechtela by sis dat odkaz na ten svuj blog do informaci v profilu? sice bych ho asi snadno nasla googlem, ale kdyz je clovek linej .. :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.04.09 17:17
WildOrchid píše:
gentiana píše: .. postupně sežvejkávám na blogu..
nechtela by sis dat odkaz na ten svuj blog do informaci v profilu? sice bych ho asi snadno nasla googlem, ale kdyz je clovek linej .. :lol:

Já jsem ještě nezjistila, jak si dávat informace do profilu, totiž. Vlastně jsem nevěděla, že tu něco takovýho je.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.04.09 19:21

A co Acqua di Biella?

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 25.04.09 19:46
Ronna píše:
A co Acqua di Biella?

znám z doslechu, ale nikde jsem o to nezakopla. Mám takový pocit, že nějaká voňavkárna je snad v každým okresním městě, kde mají lékárnu, takže to beru tak, že Florencii mám pod nosem a jinak… co se připlete. kdybych to měla mapovat systematicky, tak se zblázním, ale zkusím aspoň vyštrachat nějaké informace.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist