Acqua di Parma Gelsomino Nobile

Ronna 01.07.11 10:46

Acqua di Parma Gelsomino Nobile

Reklama

1Miru 01.07.11 15:06

…to jsem zvědav…
Magnolie byla dost děs :?

janicka24 01.07.11 15:41

Jo to byla :? já ani jasmín nemusím,ale ráda vyzkouším.....moc se mě líbí jejich flakonky :D

moudjahidine 02.07.11 21:37

Proti Mandorlu je Magnolie nádhera nebeská. … na jasmínu se snad nic zkazit nedá, nebo jo? :wink:

1Miru 02.07.11 21:47

…pěknej jasmín spočítám na prstech jedné ruky…

Tana1112 03.07.11 08:25
1Miru píše: …pěknej jasmín spočítám na prstech jedné ruky…

Aj já :-)

Ronna 03.07.11 15:45

Hlavně aby nebyl zelený nebo suchý se zeleným čajem.

verunka2201 14.01.12 14:29

Už někdo zkoušel?
Je k mání na Elninu, ale jen velké balení.

Složení v databázi a na NST (potažmo právě Elnino) se trochu rozcházejí. Jsem lehce znepokojená mandarinkou (snad rychle vyvane) a tuberózou, jinak by to mohlo být elegantní, dostatečně ale nepřehnaně výrazné a noblesní jako jsou AdP ve zlatých flakoncích vždy ;-)

Tana1112 09.03.12 18:50

Oživuju téma… ještě ji nikdo nezkusil?

Tanulik 30.04.14 12:39
@Tana1112 píše:
Oživuju téma… ještě ji nikdo nezkusil?

Dnes mi dorazil Gelsonimo Nobile a mám rozpačité pocity . Teda , aby som to upresnila . Ja som očakávala hutnú kvetinovo - drevitú bombu , ale voňa nie je taká . Je ľahká , korenisto-drevitá a kvetiny sú len jemným doplnkom . Jazmín je autentický , cítim hodne pneumatikovo-gumenú voňu/ asi tuberoza / a celkovo je taká vzdušná , no nie " všeobecnalka " . Nosík musí byť fest vycvičený , aby voňu prijal ako voňu . Na webovej stránke Acqua di Parma majú k týmto trom voňam / + Iris + Mangolia / prekrásnu reklamu , že by si človek myslel , že voňa musí byť na popoludnie alebo na večer . Na mňa taký dojem nerobí . Keď som si však dala ruku aj papierik nad teplú paru / aby sa uvolnili všetky zložky / , kvetinky sa pekne rozležali a voňa sa dostala do takej " ženskej " polohy . Manžel povedal , že je nádherná , ale mňa veľmi nenadchla / vadí mi tá gumová zložka / . :mavam:

Nové poznatky : ženám sa voňa nepáči , muži tvrdia , že je prekrásna .

Biely kvet 18.11.16 17:16

Ja mám tiež Gelsomino Nobile EDP aj Acqua Di Parma Gelsomino Nobile EDT, ale ja v tej vôni žiadnu gumu necítim. Je to vôňa veľmi sýta, plná,hutná…ale veľmi krásna. :srdce: A mne ju pochválili už aj ženy. Svieži začiatok je úžasný, ale aj ten jazmín je čarovný…

Tanulik 18.11.16 18:08

@Biely tulipán Je krásna , zvykla som si na ňu a mám ju stále a budem asi mať ešte určite hodne dlho . Mám a mala som niekoľko jazmínových voní , ale tento jazmín je proste najjazmínovejší :P :mavam:

Biely kvet 18.11.16 18:12

@Tanulik Máš úplnú pravdu. :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist