ACQUE DI ITALIA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 28.03.13 20:21
ACQUE DI ITALIA

Znáte někdo produkty této značky?

http://acquediitalia.hanorah.com/

Zaujala mě Ambra di Venezia a Cedro di Pantelleria.....

Na poličce 176 parfémů 168 miniatur 36 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ukázat značku Hanorah / Acque di Italia

Reakce:

ForeverAmber
Učednice 36 příspěvků 28.03.13 21:17

Znacku znam, kupuju Cedro di Pantelleria pri cestach do Italie. Pro me jedna z nej vuni, myslim, ze to byla prave ona, ktera ve mne pred par lety posunula znamenko „mam rada parfemy“ na „jsem zavisla na parfemech“ :-) Skoda preskoda, ze se neda koupit u nas…

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 29.03.13 05:37

@ForeverAmber Děkuji za příspěvek. A dokázala by jsi ji popsat jaká je? Koupit se tu dá, našly jsme ji s jednou aromačkou v tomto eshopu:

http://www.erbario.cz/…diitalia-qq2

Jen ty ceny jsou poměrně dost vysoké, aby ji člověk koupil naslepo…

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.03.13 08:21

Ambra di Venezia je fantastická, krásná a moc příjemná ambra, dokonce má i přijatelnou výdrž. Poměr cena výkon je fenomenální. Když si uvědomím, že jsem potkala ambrovky, které byly podstatně slabší ale zato mnohonásobně dražší, tak nechápu proč tahle značka není u nás rozšířenější.

Cenu na Erbario chápu… já jsem Ambru kupovala v akci v Italském kamenném šopu za 24 eur.

Příspěvek upraven 29.03.13 v 08:25

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 29.03.13 08:25

@Juana To zní parádně! Ambrové vůně mám moc ráda. A Ty ji máš? Ráda bych někde koupila vzorky alespoň těch dvou výše uvedených.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.03.13 08:26

@pesalan
měla jsem ji, vyplácala jsem dvě a kus lahve a cca před třemi lety jsem prodala poslední zbytek, promiň

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 29.03.13 08:28

@Juana Škoda :( . Kdyby bylo alespoň možné je někde vyzkoušet v obchodě… O žádném bohužel nevím.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.03.13 08:31

@pesalan
budeš muset do Itálie… ale pozitivní na tom je to, že tam tuhle značku není problém koupit.
V Čechách jsem na ni nikde nenarazila.

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 29.03.13 08:33

@Juana :mrgreen:

ForeverAmber
Učednice 36 příspěvků 29.03.13 15:31
@pesalan píše:
@ForeverAmber Děkuji za příspěvek. A dokázala by jsi ji popsat jaká je? Koupit se tu dá, našly jsme ji s jednou aromačkou v tomto eshopu:

http://www.erbario.cz/…diitalia-qq2

Jen ty ceny jsou poměrně dost vysoké, aby ji člověk koupil naslepo…

Oooh, tak prece! Fakt je, ze uz jsem se po ni dlouho nepidila, tohle me vylozene potesilo :kytka: Jinak vune vnimam spis intuitivne, popisy mi moc nejdou, ale je… svezi, ale ne protivne; ovocne nahorkla, s panskym nadechem. Energizujici, rekla bych. Sakra, ja si ji snad zase budu muset koupit :D

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist