Addict 2 summer estee Lauder

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome marti
Nováček 4 příspěvky 05.04.08 13:59

Ahoj holky,
nevíte jaká je Addict 2 summer, pivoňková verze a Private Collection 2008?

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 05.04.08 22:57

Mám jen dotaz - je na tom něco pravdy, že Dior - Addict Eau Fraiche(EDT) se už nebude dovážet-prodávat- vyrábět? Několikrát jsem to slyšela , jednou dokonce ve Fannu, kde ho už neměli.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 06.04.08 08:36
Lada píše:
Mám jen dotaz - je na tom něco pravdy, že Dior - Addict Eau Fraiche(EDT) se už nebude dovážet-prodávat- vyrábět? Několikrát jsem to slyšela , jednou dokonce ve Fannu, kde ho už neměli.

taky jsem se setkala s tim ze ve Fannu nebyl… neni to ale moc pekna vune:(

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 07.04.08 14:16

Addict 2 Summer Peonies to je ta loňská limitka? Na tu jsem nikde nenarazila, ale zkoušela jsem nedávno Addict 2 Shine. Je malinko sladší než Addict 2, ale výdrž nic moc. Chci zkusit porovnání -na jednu ruku Addict 2 a na druhou Shine a uvidíme, jak moc budou podobné/odlišné.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Frcis
Učednice 86 příspěvků 07.04.08 14:38

Mně se zdá Addict2 Shine víc do citrusova, lehčí a víc letní verze, taky míň vydržela, ale líbila se mi. Mám Addict2 a ten je těžší, zdá se mi víc květinový a drží velmi dobře.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka  07.04.08 15:21
Marti píše:
Ahoj holky,
nevíte jaká je Private Collection 2008?

Nevím odkud jsi, ale parfumerie ESTA v Brně pod Zelným trhem je zaměřená na zn. Estee Lauder a mívají tam k vyzkoušení to, co jinde neseženeš. Zahlédla jsem tam myslím Private Collection Tuberose Gardenia, ale nezkoušela. Nevím jestli je to co myslíš.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist