Addict 2 summer estee Lauder

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome marti
Nováček 4 příspěvky 05.04.08 13:59

Ahoj holky,
nevíte jaká je Addict 2 summer, pivoňková verze a Private Collection 2008?

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 05.04.08 22:57

Mám jen dotaz - je na tom něco pravdy, že Dior - Addict Eau Fraiche(EDT) se už nebude dovážet-prodávat- vyrábět? Několikrát jsem to slyšela , jednou dokonce ve Fannu, kde ho už neměli.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 06.04.08 08:36
Lada píše:
Mám jen dotaz - je na tom něco pravdy, že Dior - Addict Eau Fraiche(EDT) se už nebude dovážet-prodávat- vyrábět? Několikrát jsem to slyšela , jednou dokonce ve Fannu, kde ho už neměli.

taky jsem se setkala s tim ze ve Fannu nebyl… neni to ale moc pekna vune:(

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 07.04.08 14:16

Addict 2 Summer Peonies to je ta loňská limitka? Na tu jsem nikde nenarazila, ale zkoušela jsem nedávno Addict 2 Shine. Je malinko sladší než Addict 2, ale výdrž nic moc. Chci zkusit porovnání -na jednu ruku Addict 2 a na druhou Shine a uvidíme, jak moc budou podobné/odlišné.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Frcis
Učednice 86 příspěvků 07.04.08 14:38

Mně se zdá Addict2 Shine víc do citrusova, lehčí a víc letní verze, taky míň vydržela, ale líbila se mi. Mám Addict2 a ten je těžší, zdá se mi víc květinový a drží velmi dobře.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka  07.04.08 15:21
Marti píše:
Ahoj holky,
nevíte jaká je Private Collection 2008?

Nevím odkud jsi, ale parfumerie ESTA v Brně pod Zelným trhem je zaměřená na zn. Estee Lauder a mívají tam k vyzkoušení to, co jinde neseženeš. Zahlédla jsem tam myslím Private Collection Tuberose Gardenia, ale nezkoušela. Nevím jestli je to co myslíš.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist