Addict 2/Addict Shine/něco jinýho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome lilinka
Nováček 13 příspěvků 19.05.11 21:03
Addict 2/Addict Shine/něco jinýho?

Prosím o radu, :?: líbí se mi Addict 2 a Shine, testovala jsem pouze na papírku, a tam mě o trochu víc zauja Shine, ale na tu jsem zase nečetla příliš dobré recenze. Samozřejme si koupím co se líbí mě, ale recenze beru jako návod, či inspiraci. Poraďte, prosím kdo má, či zkoušel, která je lepší, vhodnější na jaro/léto. Nebo poraďtě třeba něco jinýho, podobnýho.....díky moooc!!! :D :D

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.05.11 21:11

Pokud bych si měla vybrat, tak rozhodně Addict 2 - a pokud se ti líbí, vyzkoušej do značné míry podobný Bright Crystal.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 21.05.11 14:02
jerry píše:
Pokud bych si měla vybrat, tak rozhodně Addict 2 - a pokud se ti líbí, vyzkoušej do značné míry podobný Bright Crystal.

Souhlasím, navíc crystal je levnější a pro mě přijatelnější, nebolí mě z něho hlava jako z addictu 2..navíc se říká, že crystal není držák ,ale mě vydrží strašně dlouho :)..

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Arome lilinka
Nováček 13 příspěvků 22.05.11 12:49

děkuji…Bright Crystal jsem kdysi zkoušela na ruku, spolu s Daisy, a pamatuju si jen to, že Crystal mě příliš nezaujal, na rozdíl od té Daisy, kterou si pak koupila. Jak je možné, že Addict 2 se mi teda tak líbil…no jo zkoušeno jen na papírku. Ještě jednou díky, očmuchám, porovnám a to pořádně!!! :)

(ještě, že se mám kam obrátit… :wink: )

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 22.05.11 12:54

mně se Addict 2 líbí hodně, ale Bright Crystal mě vůbec nezaujal, tak nevím, nepřijdou mi až tak podobné, ale fakt je, že jsem je nezkoušela zároveň…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.05.11 13:24
Lilinka píše: …no jo zkoušeno jen na papírku. Ještě jednou díky, očmuchám, porovnám a to pořádně!!! :)

Zkoušení na papírku je stejně pouze orientační - rozhodující je vlastní kůže :wink:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 24.05.11 21:47

Jj, testuj hezky na kůži a nejlépe několikrát. Za sebe bych vybrala Addict2. Zrovna před cca týdnem je obě měla kamarádka na rukou a chtěla pomoct s výběrem.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 26.05.11 17:37

Já za sebe bych byla pro Addict2 Shine, svěží maliny, vynikající výdrž, na léto bych ji brala všema deseti.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist