Addict Eau de Parfum (2014)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 29.06.14 20:58
Addict Eau de Parfum (2014)

Tak už jsem zkoušela v parfumeriích. Složení 2012: HLAVA: hedvábný květ, mandarinka SRDCE: noční cereus ZÁKLAD: vanilka. Zlatý proužek.
Složení 2014: HLAVA: list mandarinkovníku, tuniský pomerančový květ SRDCE: absolut jasmínu sambac ZÁKLAD: bourbonská vanilka. Stříbrný proužek.
Dle složení úplně jiné, čuchem si jsou dost podobné. Ale stejné nejsou. Pro mě je to konečně první snesitelné verze, kterou bych chtěla. Nezvedá se mi z ní žaludek, oproti starší verzi mi přišla taková dřevitá a cítila jsem tam květ pomerančovníku. Ale myslím, že příznivci klasiky budou zklamané. je to škoda, tohle mohla být třeba toaletka té původní. Siláží se to prostě nevyrovná té původní. A už žádná čokoláda. Prostě mi přijde, že složky jsou zjednodušené, aby byl parfém levný, cena zůstává vysoká. (v kamenných parfumeriích je příšerně drahý…)

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3044 příspěvků 02.07.14 18:40

Líbí se mi moc, musela jsem si pořád čichat k ruce, no - už je v tužebníku. Ještě ho musím párkrát vyzkoušet, ale skutečně mě zaujal. I manželovi se líbí, na tu minulou verzi mi říkal, že se mu moc nelíbí a tato ano.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist