Addict Eau de Parfum (2014)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 29.06.14 20:58
Addict Eau de Parfum (2014)

Tak už jsem zkoušela v parfumeriích. Složení 2012: HLAVA: hedvábný květ, mandarinka SRDCE: noční cereus ZÁKLAD: vanilka. Zlatý proužek.
Složení 2014: HLAVA: list mandarinkovníku, tuniský pomerančový květ SRDCE: absolut jasmínu sambac ZÁKLAD: bourbonská vanilka. Stříbrný proužek.
Dle složení úplně jiné, čuchem si jsou dost podobné. Ale stejné nejsou. Pro mě je to konečně první snesitelné verze, kterou bych chtěla. Nezvedá se mi z ní žaludek, oproti starší verzi mi přišla taková dřevitá a cítila jsem tam květ pomerančovníku. Ale myslím, že příznivci klasiky budou zklamané. je to škoda, tohle mohla být třeba toaletka té původní. Siláží se to prostě nevyrovná té původní. A už žádná čokoláda. Prostě mi přijde, že složky jsou zjednodušené, aby byl parfém levný, cena zůstává vysoká. (v kamenných parfumeriích je příšerně drahý…)

Na poličce 42 parfémů 4 miniatury 37 odstřiků 184 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3162 příspěvků 02.07.14 18:40

Líbí se mi moc, musela jsem si pořád čichat k ruce, no - už je v tužebníku. Ještě ho musím párkrát vyzkoušet, ale skutečně mě zaujal. I manželovi se líbí, na tu minulou verzi mi říkal, že se mu moc nelíbí a tato ano.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist