Agarscents Bazaar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Frankie  22.03.13 22:25
Agarscents Bazaar

Znáte někdo tento e-shop? Narazila jsem na něj náhodou, když jsem hledala něco o attarech. E-shop existuje i ve francouzské a britské mutaci a jsou i na e-bay. Podle svých slov nabízí unikátní čisté indické a arabské attary, parfémy, kadidlo, bakhoor…

Zasílají i do ČR, stadardní dodání zdarma, expresní za poplatek. Ten se mi ale nepodařilo zjistit, stejně jako jestli by zásilku poslali z EU nebo USA.

Zdá se, že reference mají dobré (ale procházela jsem jen v rychlosti):

http://www.basenotes.net/…cents-Bazaar
http://www.basenotes.net/…cents-Bazaar
http://badgerandblade.com/…cents-Bazaar
 http://www.pheromonetalk.com/…s-34619.html

A jejich showroom video na YT:
http://www.youtube.com/watch?…

Jaký je váš názor?

Reakce:
 
Frankie  23.03.13 09:58

Podařilo se mi zjistit, že posílají z USA, konkrétně ze San Diega. Cena za expresní dodání začíná na 47 $, když je zásilka těžší, poštovné se zvýší. Doba dodání je 3 - 5 pracovních dnů (případné celní řízení se do toho nepočítá). Při první objednávce sleva na poštovném 7 $ a dárek Egyptian Musk Superior 3 ml.

 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist