Agent Provocateur

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 17.05.07 15:32

Dnes som bola „na čuchané“ a v Marionnaude mali obidve vône Agent Provocateur - Flower Bomb a Maitresse. Skúsila som Maitresse a neviem sa jej nabažiť. Úžasná, luxusná, vyvážená, vôbec nie vulgárna akoby naznačoval názov. Viem, že ju musím mať.
Ako kytica bielych kvetov v plnej kráse tesne pred odkvitnutím, kedy vydávajú najprenikavejšiu vôňu s podtónom akoby prevareného mlieka s vanilkovým cukrom. Viem si ju predstaviť aj na letné večery.
Niečo, čo ma zaujalo po dlhej dobe.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Agent Provocateur

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 08:45

Mne sa originalny Agent Provocateur velmi paci, bazim po nej uz dlho…
(Flowerbomb je od inej znacky, Viktor & Rolf)

Maitresse som mala moznost vyskusat len povrchne a ani si ju nepamatam, ale nie je to skoda, ze sa doteraz biele kvetinove vone vyskytovali na nasom trhu tak malo? Nachadza sa v nich tolko podob krasy!
Som rada, ze sa u nas objavuju nove znacky aj neonuchane zanre.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  19.05.07 12:07

opravdu každá vůně a kůže je jiná..čekala jsem po navznazení ode všech kamarádek a známých, že Meitresse byude překrásná a zajímavá vůně. A na mně nic: nedržící, velmi jemná, skoro nečichatelná vůně: pokud se hodně snažím, zjišťuji, že voní hlavně starosvětsky pudrově a ne zrovna příjemně. Ke všemu je to snad jediná vůně,po níž jsem se osypala a dostala alergii typu „senná rýma“ (takový stav u mne vyvolává Maitresse).
S výdrží: např. tato vůně vůbec (v tomto případě naštěstí), ale naopak Grosellina AA, o níž píše ada v recenzi, že má slabou výdrž, na mne drží unikátně. Stačí se Grosellinou ráno navonět - a večer stále krásný čichový zážitek, jak kdyby se člověk voněl maximálně před hodinou. Pokud aplikuju do vlasů, voní ještě druhý den…

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 19.05.07 13:01

Benvenuta, fakt chybička se vloudila, myslela som tú ružovú bombičku od Agent P. , sú dosť podobné s Flower Bomb.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1587 příspěvků 23.05.07 13:54

Maitresse vlastním,ovšem ještě jsem ji,kromě letmého vyzkoušení pořádně neotestovala,dělá na mne dojem vůně,co není tak docela do tepla,takže si nj schovávám na podzim.:) a =) vytvořil

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.09.08 17:56

Já v Maitresse cítím aldehydy - (myslela jsem, že mě čich šálí ale na Mua jsem četla několik přirovnání k Chanel 5) - pak se rozloží do velmi sexy vůně - není to ale žádná dusivka - pro mě opravdu objev - dlouho se mi nic tak nelíbilo a nezdálo se mi přitom universální, kterou můžu vzít všude- Ještě by mě zajímala z řady AP Strip nezná někdo?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.09.08 18:03

Já znám jen Eau emotionnelle, a to je Cabaret č. 2.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.09.08 21:13

ta zas tak moc chválena není ale ten Strip se mi podle složení moc líbí, no už je objednaný na slepáka, tady v Česku se zřejmě sehnat ani očichat nedá :cry:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

lu
Učednice 198 příspěvků 23.09.08 09:43

Já používám tělové masážní oleje od Agenta - voní nádherně! Nedělají je k jejich parfémům, mají samostatnou řadu tří tělových olejů - růži, ylang-ylang a tuberózu. Po koupání fakt super! A nádherný flakónek…

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 56 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.09.08 11:25

to zní dobře, mají i tělové mléka?

Malina
Učednice 226 příspěvků 23.09.08 11:27
Agent P.

Ty olejíčky jsem včera zahlédla na Beautyencouter.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.09.08 18:09

Dnes jsem měla na jednání Maitrese a myslím, že pro tuhle příležitost je jak dělaná. Ona má výbornou výdrž, jenže ji nevnímáte. Jen tak lehce zavane, nazvala bych to, že voní „mimochodem“… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4764 příspěvků 23.09.08 19:08

To je pěkné, že voní „mimochodem“, nejvíc takhle letmo mi voní Hiris, a to i když přitlačím :)

Na poličce 36 parfémů 3 miniatury 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 23.09.08 20:12

Neviete poradiť, kde Maitresse môžem ovoňať v Brne?

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 23.09.08 20:40

Ve Vaňkovce v Marionnaud

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist