Ahava kosmetika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 09.07.12 15:42
Ahava kosmetika

Měla jsem možnost vyzkoušet a hodnotím velice kladně. Nejvíce tělový sorbet, ten je prostě nej z množství mnou vyzkoušených tělových krémů, mlík apod. Máte ještě tipy na další jejich výrobky?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

kakadu  09.07.12 17:54

To sérum které uvádíš bych taky ráda zkusila, nemůžeš sem na něj hodit odkaz?

Pro mě je jedničkou tenhle jejich krém na ruce, stále se k němu vracím. Skvěle promaže, ale nezamastí, navíc velmi příjemná vůně.

http://pece-o-ruce-a-nehty.heureka.cz/…ruce-100-ml/

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 09.07.12 21:52

No ono to není sérum - je to spíš jemný krém v butylce. Našla jsem nejlevnější tady (na Heuréce jsem nenašla)
http://www.beautykosmetika.cz/…0212---.html
Cena je teda dost vysoká. Kámoška ho má a vydrží jí to 3 měsíce (takže spotřeba 4 do roka). Já jen zkoušela a fakt už nechci nic jinýho. Kůže je taková šťavnatější, hydratovanější.

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 10.07.12 14:34

Mně osobně Ahava hodně zklamala.
Původně, před lety, měla většinu věcí neparfemovaných, výborné krémy, čistící báze, účinné pleťové masky - vše bez parfemace…v sou­časné době najít mezi jejich výrobky neparfemovaný krém není téměř možné, přitom je to kosmetika doporučovaná pro problematickou pleť, či jako částečně léčivá vzhledem k jejímu vysokému obsahu minerálů z Mrtvého moře

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 10.07.12 14:39

@Alc@
ano, i u toho sorbetu jak zde uvádíš je psáno, že je pro citlivou pokožku a zároveň s tím informace, že vůně mandarinky a cedrového dřeva… co si to posední dobou všichni vzali do hlavy, že citlivá pokožka a parfemované kosmetické výrobky není přece žádný problém :nevim:

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 10.07.12 23:44

Kedysi som mala okrem toho kremu na ruky velmi rada ich bahennu cistiacu masku…je stale dobra?
A ciste bahno bolo skvele na akne…s tym by hadam nemal byt problem, bahno je stale bahno…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 12.07.12 22:40
@moajli píše: @Alc@
ano, i u toho sorbetu jak zde uvádíš je psáno, že je pro citlivou pokožku a zároveň s tím informace, že vůně mandarinky a cedrového dřeva… co si to posední dobou všichni vzali do hlavy, že citlivá pokožka a parfemované kosmetické výrobky není přece žádný problém :nevim:

No to taky nevim, proč to parfémujou. Taky se mi líbí, že konkrétně u tohohle sorbetu je psáno bez parabenů, u jiných jejich výrobků už parabeny jsou.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist