Aka je Benghal od Lancome??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 23.04.08 17:22
Aka je Benghal od Lancome?? ako na vas posobi,a hlavne,aku ma vydrz?
Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Fleur  23.04.08 17:25

Cítila jsem tam výrazně meruňku, je to zajímavá vůně, ale vlastnit ji nemusím.

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 23.04.08 17:30

a ma dobru vydrz ci nie??

Fleur  23.04.08 17:58

Měla jsem jenom zkušebně stříknuto na zápěstí a tam jsem vůni cítila i po několika hodinách. Ale taková odpověď ti asi stačit nebude…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 23.04.08 19:03

Také mi hodně připomínal měruňkový kompot, výdrž slabší průměr.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.04.08 19:31

Mam doma vzorecek a na ceste je ke me ted i cely flakon :D

Benghal je moc zajimava vune, ktera teda pokud ja vim nema obdobu. Ma evokovat Indii a to se ji dari na jednicku. Ma opravdu vybornou vydrz a jako nejsilnejsi slozku v ni citim zazvor, takze pokud ti zazvor nevadi a mas rada vuni cehokoliv indickeho, mohla by se ti libit :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 23.04.08 20:57

chantaal - tvůj popis vůně Benghal mi zní dost lákavě … :wink: … Indie, zázvor … hmmmm

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 00:03
domenica píše:
chantaal - tvůj popis vůně Benghal mi zní dost lákavě … :wink: … Indie, zázvor … hmmmm

Domenica - opravdu vrele doporucuji! :D Pokud mas rada Indii a jeji vune… :wink: Jeslti chces muzu ti pak poslat odstrik az mi prijde, 10ml v Refan flakonku by melo vyjit na 250Kč se vsim vsudy, akorat mi jde z Anglie a ja odjizdim v patek do Belgie a Holandska, tak bych ti ho mohla poslat az 6.5. :wink:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 24.04.08 01:07

Chantaal - tak jo, já si jí vyzkouším, dík :wink: … a ráda si počkám, až se vrátíš z cest! (ozvu se ti na mail)

mety
Učednice 168 příspěvků 24.04.08 09:43
Benghal Lancome

pro violet : Tuto vůni jsem dostala a jak píše chaantal je opravdu nezaměnitelná, ze začátku je cítit po ovoci a pak se rozloží do vůně spíše orientální, zázvor a santalové dřevo, jak se píše na zahran. webech má evokovat zahrady v Indii a je fakt, že připomíná, alespoň mně, krásnou Indku zahalenou v sárí. Výdrž je více než dobrá, půl dne vydrží určitě a na oblečení je cítit ještě večer myslím, že to garantuje i značka. Bohužel, ale já tyto vůně /orientální/ nějak nesnaším, tak jsem jí dala k dispozici na prodej. Je v nabídce z 21.4. Je tam i její složení

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 09:55
domenica píše:
Chantaal - tak jo, já si jí vyzkouším, dík :wink: … a ráda si počkám, až se vrátíš z cest! (ozvu se ti na mail)

oki, uz 6.5 budu urcite prilepena na mailu a cist vsechny mailiky :wink: :D Sama uz se na tu Benghal hrozne tesim! :D

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 24.04.08 16:21

dakujem dievcata 8) a co hovorite na Wish od Chopard? lebo ani jedna neviem ako vonia,ale chcem n ieco nove:-)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 16:50
violet píše:
dakujem dievcata 8) a co hovorite na Wish od Chopard? lebo ani jedna neviem ako vonia,ale chcem n ieco nove:-)

No Wish je taky nadherny, mam ho a jsem s nim moc spokojena, vydrzi dlouho vonet a je to takova hutna neokoukana vune, presne podle meho vkusu :) A Pure Wish je taky moc hezky, vice na jaro, leto… :wink:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.04.08 19:51
violet píše:

Na Wish jsem byla dlouho zvědavá. Teď mám čerstvě odstřik a moc si v něm lebedím. Nikdy bych netušila, že se mi bude líbit taková sladká vůně. Cítím v něm hlavně vanilku a jemně kadidlo, ovoce a květiny ani moc ne.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.04.08 19:51
violet píše:
Wish je dost sladký - spíše na zimu, asi tolik jako Mont Blamc Individuelle nebo jako Angel, ale není tak výrazný. Příjemná zimní vůně.
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist