Aka je Benghal od Lancome??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 23.04.08 17:22
Aka je Benghal od Lancome?? ako na vas posobi,a hlavne,aku ma vydrz?
Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Fleur  23.04.08 17:25

Cítila jsem tam výrazně meruňku, je to zajímavá vůně, ale vlastnit ji nemusím.

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 23.04.08 17:30

a ma dobru vydrz ci nie??

Fleur  23.04.08 17:58

Měla jsem jenom zkušebně stříknuto na zápěstí a tam jsem vůni cítila i po několika hodinách. Ale taková odpověď ti asi stačit nebude…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 23.04.08 19:03

Také mi hodně připomínal měruňkový kompot, výdrž slabší průměr.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.04.08 19:31

Mam doma vzorecek a na ceste je ke me ted i cely flakon :D

Benghal je moc zajimava vune, ktera teda pokud ja vim nema obdobu. Ma evokovat Indii a to se ji dari na jednicku. Ma opravdu vybornou vydrz a jako nejsilnejsi slozku v ni citim zazvor, takze pokud ti zazvor nevadi a mas rada vuni cehokoliv indickeho, mohla by se ti libit :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 23.04.08 20:57

chantaal - tvůj popis vůně Benghal mi zní dost lákavě … :wink: … Indie, zázvor … hmmmm

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 00:03
domenica píše:
chantaal - tvůj popis vůně Benghal mi zní dost lákavě … :wink: … Indie, zázvor … hmmmm

Domenica - opravdu vrele doporucuji! :D Pokud mas rada Indii a jeji vune… :wink: Jeslti chces muzu ti pak poslat odstrik az mi prijde, 10ml v Refan flakonku by melo vyjit na 250Kč se vsim vsudy, akorat mi jde z Anglie a ja odjizdim v patek do Belgie a Holandska, tak bych ti ho mohla poslat az 6.5. :wink:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 24.04.08 01:07

Chantaal - tak jo, já si jí vyzkouším, dík :wink: … a ráda si počkám, až se vrátíš z cest! (ozvu se ti na mail)

mety
Učednice 168 příspěvků 24.04.08 09:43
Benghal Lancome

pro violet : Tuto vůni jsem dostala a jak píše chaantal je opravdu nezaměnitelná, ze začátku je cítit po ovoci a pak se rozloží do vůně spíše orientální, zázvor a santalové dřevo, jak se píše na zahran. webech má evokovat zahrady v Indii a je fakt, že připomíná, alespoň mně, krásnou Indku zahalenou v sárí. Výdrž je více než dobrá, půl dne vydrží určitě a na oblečení je cítit ještě večer myslím, že to garantuje i značka. Bohužel, ale já tyto vůně /orientální/ nějak nesnaším, tak jsem jí dala k dispozici na prodej. Je v nabídce z 21.4. Je tam i její složení

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 09:55
domenica píše:
Chantaal - tak jo, já si jí vyzkouším, dík :wink: … a ráda si počkám, až se vrátíš z cest! (ozvu se ti na mail)

oki, uz 6.5 budu urcite prilepena na mailu a cist vsechny mailiky :wink: :D Sama uz se na tu Benghal hrozne tesim! :D

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 24.04.08 16:21

dakujem dievcata 8) a co hovorite na Wish od Chopard? lebo ani jedna neviem ako vonia,ale chcem n ieco nove:-)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.04.08 16:50
violet píše:
dakujem dievcata 8) a co hovorite na Wish od Chopard? lebo ani jedna neviem ako vonia,ale chcem n ieco nove:-)

No Wish je taky nadherny, mam ho a jsem s nim moc spokojena, vydrzi dlouho vonet a je to takova hutna neokoukana vune, presne podle meho vkusu :) A Pure Wish je taky moc hezky, vice na jaro, leto… :wink:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.04.08 19:51
violet píše:

Na Wish jsem byla dlouho zvědavá. Teď mám čerstvě odstřik a moc si v něm lebedím. Nikdy bych netušila, že se mi bude líbit taková sladká vůně. Cítím v něm hlavně vanilku a jemně kadidlo, ovoce a květiny ani moc ne.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 24.04.08 19:51
violet píše:
Wish je dost sladký - spíše na zimu, asi tolik jako Mont Blamc Individuelle nebo jako Angel, ale není tak výrazný. Příjemná zimní vůně.
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist