Akné :-( ach jo...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 21.03.09 09:46
Akné:-(ach jo

Co Vám pomáhá,máte nějakou osvědčenou kosmetiku,mas­ku,peeling?..­...Já jsem v pubertě nic moc akné neměla,ale po porodu to začelo být horší…bude mě 27 a mám akné typu…jednou je to dobrý a pak z ničeho nic během 2 dní se ze mě stane ropucha :? Mám velké podkožní boule,hlavně na čele,hojí se to tak 14 dní…A hrozně to bolí.....občas se to toho „opřu“ ale teče mě krev,dělají se strupy a jizvy…Nejvíc mě pomáhá Zynerit,kosmetika Clinique,La Roche Posay maska z mrtvého moře a kvasnicová maska…a když jím antikoncepci bez sedmidenní pauzy,ve které se mě to vždy hrozně zhorší......Vyz­koušela jsem všechno možný,kosmetiku levnější i drahou,vita­míny,chem.pee­ling od Lancome,jen klasický chem.peeling u dermatologa jsem nezkoušela,protože se bojím......Přijde mě,že trošku se to zlepší chozením do solárka.Jinak make-up buď Dermacol nebo La Roche…krémy z drogerky vůbec a vůbec nejhorší je pro mě Oriflame a Avon

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 21.03.09 11:26

zmen antikoncepciu..co beries?

vraj rada kozmetiky Normaderm od Vichy je dobra :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.03.09 11:57

Jani, pozri tému Skinoren tu nižšie medzi Kozmetikou.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 21.03.09 12:02

Já mám Minervu a ta na akné je…měla jsem různé,žádné výsledky jsem neregistrovala…Vichy jsem měla a vůbec mě nevyhovuje…ta La Roche je daleko lepší…U Vichy mě reklama přišla silnější než výrobky :( O Skinorenu jsem slyšela…kouknu na net,co to přesně je…kdysi jsem měla Antopar,není to podobné?

Arome meggi
Nováček 23 příspěvků 21.03.09 12:07
Elicina

to janicka24: Zkoušela si ELICINU ?

Ta je opravdu výborná.Koupila jsem ji pro syna na základě recenzí z www.omlazeni.cz a nelituji. Je pravda, že syn netrpěl nějak nadměrným akné, ale přesto nešťastný byl z každého pupínku a mastnější pleti.
Po vypotřebování asi půlky kelímku má pleť hezkou, půl roku Elicinu nepoužívá.Mazal ráno a večer, docela to pleť vysušuje, pro ty, co mají pleť mastnější, žádný problém.

Já ji používám občas dám pod make-up, mám jistotu, že se nebudu zachvíli lesknout.:-) Teď jsem si koupila poloviční množství na Ebayi za pár kaček.U nás je podstatně dražší.

Mrkni na jejich stránky, třeba to bude právě to, co ti pomůže.

Hlavně se neděs složení.:-)))

//Zázračné účinky Elicina krému spočívají v kombinaci přírodních látek obsažených v hlemýždím extraktu.
Přírodní alatoin - regeneruje tkáně a působí jako antioxidant

Kolagen & elastin - což jsou hlavní součásti pojivové tkáně a způsobují její pružnost a hladkost.

Přírodní antibiotika - působí proti různým druhům bakterií, zamezují šíření infekce uvnitř vazivové tkáně.
Kyselina glykolová - napomáhá k odlupování již odumřelých buněk na povrchu kůže.

Vitamíny & proteiny - mající rovněž důležitou roli při regeneraci kůže.Krém obsahuje 80% čistého hlemýždího extraktu a jen 20% mastných základů. Extrakt se získává z vyprodukovaného slizu živých šneků , kteří se chovají v jejich přírodním prostředí a nedochází k jejich usmrcení.//

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 21.03.09 12:14

ked nic nepomoze tak skus toto
:twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 21.03.09 12:23
Zavan smradu píše:
ked nic nepomoze tak skus toto  :twisted:
Závan smradu,ty jsi ale drzá(ý) :twisted: :lol: A ještě jako prémie je,že se jmenuji Kuklová......­.Elicinu jsem měla,nepomohla a vkládala jsem do ní velké naděje…naopak mě ucpávala póry......Vydržela jsem vypotřebovat celé balení a nic…vím,že léčba akné je na dlouhou trať…Zase na druhou stranu,viděla jsem daleko daleko horší případy,než jsem já…ale strašně mě to štve…teď je to zrovna dobrý,díky tomu Zyneritu,ten se ale nemůže brát pořád,je to atb…

Blis
Učednice 137 příspěvků 21.03.09 12:59

Jestli beres Zinerit, tak si asi byla u kožní…Tak jí zkus říct, ať ti dá ještě něco jiného. Krom Skinorenu má podobný účinek Differine (psala jsem už v diskuzi o Skinorenu).Pokud se ti dělá hluboké podkožní akné, tak by právě tyto přípravky podporující olupování kůže mohli pomoci - ale chce to vydžet aspoň 3 měsíce.
Jinak bych doporučila zkusit vysadit (cca na měsíc) mléčné výrobky, začít brát pupalkový olej, zinek a opravdu vydržet…
Jinak nad Elicinou jsem také přemýšlela ale právě na omlazeni.cz jsem četla docela rozporuplné reakce. Mám strach, že by mi to pleť ještě zhoršilo.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.03.09 13:34
janicka24 píše:
Já mám Minervu a ta na akné je…měla jsem různé,žádné výsledky jsem neregistrovala…Vichy jsem měla a vůbec mě nevyhovuje…ta La Roche je daleko lepší…U Vichy mě reklama přišla silnější než výrobky :( O Skinorenu jsem slyšela…kouknu na net,co to přesně je…kdysi jsem měla Antopar,není to podobné?

me doktor, kdyz jsem mu rekla ze antikoncepci beru hlavne kvuli bolestem a pleti, taky predepsal minervu, a absolutne mi nesedla, bolesti jsem mela a akne taky. mozna to spolu i souvisi - bolest → stres->akne
Nevim, kazdopadne jsem presla zpet na mercilon, a ten mi vyhovuje, i co se tyce pleti, i co se tyce bolesti.
Jinak na plet je dobre brat zinek a selen jako doplnky stravy. to taky dost pomaha.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.09 14:16

Podle MUA je nejvíc chválená maska Queen Helene mint Julep, která je k dostání v lékárnách.
Ale akné nestačí léčit jen zvenku, musíš i zevnitř, bez toho je to jen napůl. Je to stravou, musíš vylepšit jídelníček a hlavně očistit tělo - vnitřně (tzn. předevšim tlusté střevo).

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.03.09 15:25

tos mi pripomnela, nekde jsem cetla, ze na procisteni streva je nejlepsi kavovy klistyr, ze to je dobre i jako prevence a lecba rakoviny.
Ale neumim si to tedy predstavit v praxi :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 21.03.09 16:09

He he, o klystýrech jsem relativně nedávno četla, že jsou teď hrozně in. Zajdete do wellness salonu a tam vás v příjemném prostředí za nemalý peníz propláchnou. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.09 17:37

Mezi modelkami jsou v módě už dávno.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 21.03.09 21:38
janicka24 píše:
Co Vám pomáhá,máte nějakou osvědčenou kosmetiku,mas­ku,peeling?..­...Já jsem v pubertě nic moc akné neměla,ale po porodu to začelo být horší…bude mě 27 a mám akné typu…jednou je to dobrý a pak z ničeho nic během 2 dní se ze mě stane ropucha :? Mám velké podkožní boule,hlavně na čele,hojí se to tak 14 dní…A hrozně to bolí.....občas se to toho „opřu“ ale teče mě krev,dělají se strupy a jizvy…Nejvíc mě pomáhá Zynerit,kosmetika Clinique,La Roche Posay maska z mrtvého moře a kvasnicová maska…a když jím antikoncepci bez sedmidenní pauzy,ve které se mě to vždy hrozně zhorší......Vyz­koušela jsem všechno možný,kosmetiku levnější i drahou,vita­míny,chem.pee­ling od Lancome,jen klasický chem.peeling u dermatologa jsem nezkoušela,protože se bojím......Přijde mě,že trošku se to zlepší chozením do solárka.Jinak make-up buď Dermacol nebo La Roche…krémy z drogerky vůbec a vůbec nejhorší je pro mě Oriflame a Avon

Dobrého kožního lékaře především. Mně kožařka v podstatě zatrhla všechny kraviny z reklam, předepisuje mi jakousi vodičku, co mi míchají v lékárně a stojí asi 12 korun, na čištění, lokální antibiotika a na běžné používání, že mám prostě najít to, co mi vyhovuje a nemusí to být ani proti akné, ani za hromadu peněz a pokud mi vyhovuje Indulona, tak klidně ta. Já teda používám střídavě Strivectin a takovou zelenou sračičku z Body Shopu.

No, a pokud povrchová léčba nezabere, tak se podávají antibiotika per huba a pokud nezabere ani to a máš zdravý játra, tak Roaccutane, ale to je dost těžký kalibr.

Ale dobrý kožař je základ.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 21.03.09 21:44
WildOrchid píše:
tos mi pripomnela, nekde jsem cetla, ze na procisteni streva je nejlepsi kavovy klistyr, ze to je dobre i jako prevence a lecba rakoviny.
Ale neumim si to tedy predstavit v praxi :lol:

Jako léčba rakoviny mají kklystýry jednu drobnou vadu, nefungujou. Kromě toho, střeva jsou samočisticí.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist