Ako najlepšie nanášať čistý parfém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 13.07.11 09:58
Ako najlepšie nanášať čistý parfém ?

Vcera sme sa o tejto teme rozpravali na zraze.
Zhodli sme sa v tom, ze „tupanim“, otlacanim stuplika o pokozku alebo nanasanie prstom sposobje casom zanesenie cisteho parfemu mikroskopickymi ciastockami odumretej koze a preto si myslim, ze casom sa moze parfem znehodnotit, alebo pokazit.

Idealne by bolo odobrat male mnozstvo parfemu do inej „mini flasky“ extra na pouzivanie a potom vzdy sterilne doplnat.
Co si o tom myslite ? mate nejake ine skusenosti alebo napady ?

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 13.07.11 14:10

Já na sebe č. p. stříkám normálně rozprašovačem z refanu, ale jinak jak říkáš. :-) Sterilně bych s ním asi nepracovala, on stejně není sterilní, stačí čistě. ;-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 13.07.11 14:40

Já si na sebe čistý parfém z medvědů nanáším skleněnou pipetkou. Před použitím ji otírám hedvábným kapesníkem, pak jednou ponořím do flakónu a tak naberu, naaplikuju všude kde potřebuju, po použití otřu do vlasů.
Ale u čp v malejch origo flakónech je rovnou nanáším zátkou a spoléhám na to, že se jim nic ošklivýho nestane, než je vypotřebuju, poněvadž přelejvat je do něčeho ještě menšího by mi přišlo divný 8)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 13.07.11 15:24

nic nepřelejvám, ťupu a normálně si do nich trousím :mrgreen:

…bane, tak zvláště litrový flakon No. 5 si nechci zadělat, tak vždy odebírám porcičku do flakonu s rozprašovačem nebo roll-onu (ale tam to taky naleze). Pipetování jsem shledala na h…o (je to votravné).
No a jinak mám většinu čistých parfémů i ve verzích spray, takže spíš používám je a ty bez rozprašovačů jen vystavuju 8) …ovšem když mám „bez“ vícero, „spustím se“ klidně dle výše uvedené premisy :wink:

..a myslím si, že až na estetickou stránku, to snad nemá na (v rozumném horizontu spotřebovávaný) parfém nějak zásadní vliv :P …jinak by to snad ani ti výrobci takto vůbec nebalili, ne? :speechless:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 13.07.11 15:51

Pokud se parfém nespotřebovává deset let, tak půjde hlavně o tu estetickou stránku. Roll on s toaletkou jsem takhle používala dva roky a nezkazila se, i když byla tekutina zakalená.

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 13.07.11 19:12

Já teda nanáším parfém (Shalimar) ťupkáním ze skleněné vialky, do které si vždycky odstříknu. Je to skladné, můžu mít stále při sobě a přiživovat a zároveň zabráním znečištění. Mě to tak maximálně vyhovuje :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 13.07.11 20:07

Ja vždy odkrútim refan a nanášam, ťupkám, len tou hadičkou a to mi bohate stačí…Medveďa mám ešte tuším z I.akce na Shalimar, čo tu bola. Ohsah je už trocha zakalený, ale vôňa sa nezmenila…

Chcela som to nanášanie už dávno riešiť,práve kvôli tomu „zamúteniu“, ale vždy si vravím, načo, veď ho už onedlho miniem, za ten čas sa mi nepokazí..A stále ho ešte mám..

Horšie je, že by sa teraz z toho nedala spraviť vzorka, lebo by vyzerala otrasne…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 13.07.11 23:05

,,

Příspěvek upraven 25.01.14 v 14:13

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 13.07.11 23:16
Dušička píše: … poctivý postřik na kůži… 8)

… přesně tak 8) … já jeden střik z každé strany na krk a pak ještě dozadu pod vlasy … no, nešetřím :lol:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 14.07.11 09:56
Zimulka píše:
Dušička píše: … poctivý postřik na kůži… 8)
… přesně tak 8) … já jeden střik z každé strany na krk a pak ještě dozadu pod vlasy … no, nešetřím :lol:

hm, no ale keď si niekto kúpi origo flakónik (7,5 príp.15 ml) za niekoľko tisíc, tak to má týmto štýlom minuté za týždeň :D a možno si ho chce šetriť (ako napr. ja), lebo na nový tak skoro mať nebude… ja mám zatiaľ ten svoj 15 ml číry, ale nanášaním na pokožku sa určite časom zakalí… a tomu chcem predísť, takže jedine odoberať do niečoho menšieho a tak ťupkať…

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 14.07.11 10:00

Evi nasla som take male skumavky v ktorej mala Alenka L´Artisan, ale maju 10 ml. http://proudstyle.com/…es/2526.html

Ale pozri su tam aj ine pidi flasky, objedname ?

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 14.07.11 10:02

mne sa skôr páči táto 2 ml http://proudstyle.com/…262-2ml.html

alebo táto 3 ml (priehľadná) http://proudstyle.com/…274-3ml.html

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 14.07.11 10:02

Některé parfémy ťupkám, jiné aplikuji z kabelkového flakónku s jemným rozprašovačem. Zjistila jsem, že každému parfému svědčí něco jiného.
Pokud jde o ťupkání, dopřávám si ho u parfémů, které mám v malém flakónku (max. 15 ml). Přeci jenom, je to krásný, slavnostní rituál a občas si ho chci dopřát.

K té kontaminaci … taky jsem byla - a stále jsem - obezřetná, nicméně třeba takový Luca Turin a Tania Sanchez jsou toho názoru, že se není třeba obávat kontaminace a pokažení parfému… v každém případě, úzkostnějším jedincům radí kápnout parfém na kousek vaty nebo odličovací tamponek a aplikovat … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 14.07.11 11:55

Já bych se toho právě taky moc nebála. Parfém je sám sobě desinfekcí. :-)

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 04.08.11 10:12

Tak už mám svoj ČP v malej 2 ml flaške, samozrejme je to fejk „Made in Evulik“ :mrgreen:

ale obsah je zaručene originál :)

je to inak tento flakónik: http://proudstyle.com/…262-2ml.html

Dávam to sem pre inšpiráciu a za flakón ďakujem opäť Zyre ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist