Ako poznám falošný tester?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
feriva
Znalkyně 331 příspěvků 10.02.12 17:35
Ako poznám falošný tester?

Skúsené aromačky poraďte. Chcem si kúpiť cez internet od jednej paní tester konkrétne Donna KAran Gold. Kúpila ho seriózne na jednej s internetových predajní. Ale nie sú na ňom napísané žiadne údaje, ani značka, ani množstvo, nič na ňom zospodu nie je napísané,nalepené. Iba z boku nalepené, že sa jedná o tester. Keď som si bola v parfumérii pozrieť tester zospodu boli napísané všetky informácie. Nechápem tomu. je to vôbec možné, aby tester neudával nič o parféme a dokonca ani značku? Nie je to nejaký falzifikát? Čo všetko musí obsahovať tester, aby bol originál? Ďakujem za rady.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:
 
Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 10.02.12 21:38

možno tam bola zospodu len nálepka a tú niekto odlepil… alebo to bola napodobenina, ale na tých práveže informácie bývajú :think: v každom prípade je to záhada.
A to, že ho kúpila v inernetovej predajni, vieš naisto, alebo to len ona tvrdí? ;)

A ešte k poslednej otázke. Tester obsahuje úplne všetko čo originál, vrátane výrobného čísla, len môže (ale nemusí) byť na ňom uvedené TESTER (nor for sale) a nemusí mať viečko. Inak žiadne rozdiely nie sú.

Na poličce 96 parfémů 18 miniatur 19 odstřiků 127 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
barbucha  10.02.12 23:35

Evulik, k poslední otázce: třeba na některých Chanelech jsou na zadní straně flakonu testeru ještě ty vypískované vzory (jakože navíc, oproti ne-testeru) ;)

 
Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.02.12 11:02

Ano ano, ďakujem za faktickú pripomienku ;)
Je to len u zopár výnimiek, tak som to ani nemenovala, ale môžem: Všetky testery Chance, Allure a Allure Sensuelle majú zadnú stranu vypieskovanú takými čmáranicami :) fotku som dávala už do iného vlákna.
Mám pocit, že sa vkuse opakujem (opakovanie matka múdrosti) :mrgreen:

Na poličce 96 parfémů 18 miniatur 19 odstřiků 127 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 11.02.12 12:31

feriva: A o jakou koncentraci Gold se jedná, EDP nebo EDT? Mám oba dva testery kupované z xparfemy.cz. Verze EDT má zespoda nalepenou nálepku s informacemi - v tom případě by mohlo sedět to, co psala Evulik, že ji někdo třeba odlepil. Proč by to ale někdo dělal, mi zase na druhou stranu připadá dost divné, protože ta nálepka na něm drží poměrně pevně.
Verze EDP má ty informace vespod vyryté na černé destičce, která je napevno přidělaná k flakonu.

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist