Ako si udržať rovné vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

camilla.slamenova
Nováček 10 příspěvků 18.01.15 20:39
Ako si udržať rovné vlasy

ahojte mam taky problem … Viem že to bude znieť divne ale snažím si udržať rovné vlasy. :D Samozrejme že si ich žehlím ale niekedy po cvičení sa mi začnu zas vlniť. :| Nemaťe nejakú dobrú radu ako si ich udržať rovné okrem žehlenia? :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

llustrnka
Parfémová maniačka 565 příspěvků 19.01.15 00:32

@camilla.slame­nova vymeň si ich so mnou, ja túžim po zvlnených… :D zrejme genetika je sviňa. Ale vážne - skús používať mastnejšie prípravky - balzamy, laky atď… keď sa vlas obalí, je ťažší a teda rovnejší. :mavam:

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ijáček  19.01.15 02:44

Tak to ti závidím - já dělám vše proto, aby byly zvlněné :)

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 19.01.15 05:42
@camilla.slame­nova píše:
ahojte mam taky problem … Viem že to bude znieť divne ale snažím si udržať rovné vlasy. :D Samozrejme že si ich žehlím ale niekedy po cvičení sa mi začnu zas vlniť. :| Nemaťe nejakú dobrú radu ako si ich udržať rovné okrem žehlenia? :)

Jen kvalitni zehlicka, tot ma zkusenost :mavam:

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

camilla.slamenova
Nováček 10 příspěvků 19.01.15 21:25

@llustrnka velmi rada si ich vymenim :D a dakujem za radu :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

-hanele-
Znalkyně 279 příspěvků 19.01.15 22:42

Občas používám k vyhlazení Kérastase Oleo Relax:

http://www.parfemy-elnino.cz/…disciplinant

Vlasy jsou po něm hladší a zářivější. Zázraky sice nezvládne, pokud je vedro a vlhko, vlasy se mi zkroutí tak jako tak, nicméně je nejlepší ze všech uhlazujících přípravků, které jsem vyzkoušela.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist