Aktuální přesná výše celního limitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 29.01.11 09:14
Aktuální přesná výše celního limitu

http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavo … fault.aspx

prosím o spolupráci v tom smyslu, že hledám aktuální kurz 1 eura k 1.říjnu loňského roku, tak jak je uvedeno v textu.Limit je 150 euro a já s plánovaným nákupem osciluji právě okolo částky, ale nevím, v jakém kurzu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.03.11 14:51

Tak ve sledování cesty svého balíčku z USA jsem právě zjistila, že už je sice v ČR (hurá!), ale:

"Zásilka dne 03.03.2011 předána k celnímu řízení. " :roll:

Takže co bude následovat? Asi jsem byla tzv. „vyhmátnuta“… :angry:

edit: k té otázce od chavah: kurzy z historie lze nalézt na stránkách www.cnb.cz

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 20.08.11 20:58

Holky, jak Vám chodí vůně z USA? Když tam není třeba napsána cena.Doplácíte něco či balíčky procházejí nepovšimnuty ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 12.12.11 22:49

Uz jste se nekdo setkal s tim, ze posta chce za zasilku mimo EU 96kc, i kdyz je v nizke hodnote, takze se neplati clo ani DPH? Zaplatili jste to, nebo se to da nejak obejit? Za co to vubec je?
Na poste me poslali na celni postu at se na to zeptam, ze oni nevedi. Jenze nechce se mi moc stat fronta abych se tam pak snima hadala s frontou za sebou.. a zavolat nikam nemuzu.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Uživatel je onlineHenri
sv. Parfema z Kecálburgu 2849 příspěvků 15.12.11 09:02

Mně teď odchytli balíček s make-upem za 543 Kč, dožralo mě to, protože jsem si myslela, že jsem ještě pod tou částkou, žila jsem v domnění, že je to od asi 25 euro. Toho papírování + kdybych to tušila, koupím si ho v Sephoře s tou jejich 20% slevou. Jsem zvědavá kolik ještě doplatím na clu a jestli mi to Jahoda vrátí, jako to dělali kdysi. Už jsem tam šíleně dlouho nenakupovala, právě z těchto důvodů.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist