Pánská vůně pro 19letého? V parfumerii mi nepomohli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zegna
Nováček 12 příspěvků 13.05.15 13:13
Aku vôňu?

Ahojte,potreboval by som trochu poradit.Hladam idealnu vônu pre mna ale pripada mi to ako nemozna uloha.Uz som bol v parfumerii ale staci si tam cuchnut k par kuskom a mozem sa rovno otocit domov.Nechal som si poradit a predavacky mi tam ukazovali eternitky co vonali ako alpa pripadne same tuctovky ktore nie su nicim zaujimave aj ked neurazia…Prejdime teda k meritu veci.Nechcem tazke panske vône mam len 19 rokov ale ani nic extra lizatkove ci citrusove (na to mam kolinsku :D).Raz som zacitil jednu zaujimavu vônu len mi bolo blbe spytat sa dotycneho co pouziva :D.V pozadi bola uplne malicko citit jemna zemitost a trosku cedroveho dreva ale v prvom rade vas zhypnotizovala sladka vôna ruzi.Kazdopadne to nebolo prehnane skôr tam prevladala ta sladkost.Jednoducho to uplne odbocovalo od stereotypu ale o to viac zaujala.Bola to fakt sila skoro ma prekotilo.Skoda ze sa vôna neda lepsie popisat…Asi mi len ostava trieskat si hlavu o mur ze som sa nespytal :zed: .Kazdopadne ak vam môj popis pripomina nejaku vônu budem rad ak sa ozvete.

Příspěvek upraven 13.05.15 v 14:43

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nemo970
Znalkyně 321 příspěvků 13.05.15 14:19

Podle popisu mě z těch běžně na trhu dostupných napadá DSQUARED² Potion Royal Black, dá se vyzkoušet třeba v Douglasu,
http://www.arome.cz/…royal-black/

nebo Ferrari Essence Oud.
http://www.arome.cz/…essence-oud/

Jinak z niche to mohlo být něco od Montale nebo arabský parfém - tam je kombinace růže a dřev docela běžná. A možná jsi potkal některého slovenského aromáka jak zkoušel arabky… :)

Příspěvek upraven 13.05.15 v 14:46

Na poličce 47 parfémů 7 miniatur 36 odstřiků 179 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zegna
Nováček 12 příspěvků 13.05.15 14:40

Dakujem za typ urcite vyskusam.Arab­ky?Myslis zeny alebo tak volas parfemy? :D

Uživatel je onlineHanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2671 příspěvků 13.05.15 16:01

Terre d'Hermès (Hermès) - doporučuji zkusit, běžně v parfumeriích na očichání. Je to klasika, nezklame. Považuji ji za jednu z nej…pánských vůní bez ohledu na věk. Nositelná kamkoliv.
Přeji šťastnou ruku a citlivý nos při vybírání :mavam:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů

nemo970
Znalkyně 321 příspěvků 13.05.15 16:05

Myslím parfémy, těch je momentálně v SK určitě více než arabských žen :D
 http://www.parfemy-exclusive.sk/…/shop_nf.asp?…

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21159 příspěvků 13.05.15 17:10

@nemo970 @Hanka H @Zegna
Navržené vůně nejsou v žádném případě pro teenagera, kterému, když ho viděli, nabídli v parfumerii, co nabídli.
Ehm, ehm, buďte trochu soudní. :roll:
Jedná se o silné a těžké vůně, jež nositel v zadání vylučuje.

Příspěvek upraven 14.05.15 v 00:05

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nemo970
Znalkyně 321 příspěvků 13.05.15 17:32
@Zegna píše:
V pozadi bola uplne malicko citit jemna zemitost a trosku cedroveho dreva ale v prvom rade vas zhypnotizovala sladka vôna ruzi.Kazdopadne to nebolo prehnane skôr tam prevladala ta sladkost.Jednoducho to uplne odbocovalo od stereotypu ale o to viac zaujala.Bola to fakt sila skoro ma prekotilo.Skoda ze sa vôna neda lepsie popisat…Asi mi len ostava trieskat si hlavu o mur ze som sa nespytal :zed: .Kazdopadne ak vam môj popis pripomina nejaku vônu budem rad ak sa ozvete.

Odpovídám jen na to, co chtěl tazatel vědět - kterou vůni mi popis připomíná. :nevim: Klasické teenagerovky mu evidentně nesedí.

Zegna
Nováček 12 příspěvků 13.05.15 17:37

Frantatata mozno mas pravdu ale za skusku nic nedam a mozno si ich zamilujem.Kaz­dopadne ak mas lepsi napad sem s nim! :D

PS:Ja az taky bezny teeneger nie som,milujem klasicky styl teda nosim oxfordky s kozenou podrazkou,kose­le,bespoke obleky atd…Kazdopadne nechcem vônu urcenu pre muzov povedzme 40+.

Uživatel je onlineHanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2671 příspěvků 13.05.15 17:39
@Frantatata píše:
@nemo970 @Hanka H @Zegna
Navržené vůně nejsou v žádném případě pro teenagera, kterému, když ho viděli, nabídli v parfumerii, co nabídli.
Ehm, ehm, buďte trochu soudní. :roll:
Jedná se o silné a težké vůně, jež nositel v zadání vylučuje.

No ale pisatel se jasně vyjádřil, že netouží po teenagerovské citrusovce. Souhlasím s tím, že arabské vůně by asi nebyly to pravé ořechové (vzhledem k věku a k parfémovému začátečnictví).

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21159 příspěvků 13.05.15 18:58

@Zegna
Dva tipy pro starší.
http://www.fragrantica.com/…e-18132.html
 http://www.fragrantica.com/…n-18285.html

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 16.05.15 09:30
@Zegna píše:
Raz som zacitil jednu zaujimavu vônu len mi bolo blbe spytat sa dotycneho co pouziva :D.V pozadi bola uplne malicko citit jemna zemitost a trosku cedroveho dreva ale v prvom rade vas zhypnotizovala sladka vôna ruzi.Kazdopadne to nebolo prehnane skôr tam prevladala ta sladkost.

Zkus se podívat na Chanel Allure Homme .

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 16.05.15 11:19

@Zegna
Z tvého popisu mě napadá ještě Jean Paul Gaultier Le Mâle, ze kterého vnímám jak vůni cedru, tak i jemnou sladkost vanilky, ale hlavně v základu krásnou vůni ambry, která dodává vůni ten pravý sexy nádech.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

tony1985
Nováček 8 příspěvků 13.04.16 21:54

Prvá asociácia bol Paco Rabanne One Million, ale to je tazke a trochu lizatkove.
Podľa mňa by celkom vyhovoval Burberry Brit - je to podobný žáner ako 1M, ale menej klubová a iste sa viacej hodí k oxfordkám :mrgreen:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 14.04.16 09:05
@Zegna píše:
Frantatata mozno mas pravdu ale za skusku nic nedam a mozno si ich zamilujem.Kaz­dopadne ak mas lepsi napad sem s nim! :DPS:Ja az taky bezny teeneger nie som,milujem klasicky styl teda nosim oxfordky s kozenou podrazkou,kose­le,bespoke obleky atd…Kazdopadne nechcem vônu urcenu pre muzov povedzme 40+.

Vůbec bych vůně neškatulkovala na „40+“, „20+“ a „vhodné pro mladé“. To je podle mě úplný nesmysl, který je právě zavedený v mainstream parfumeriích. Přišel nakoupit mladý kluk? Tak mu nabídneme nějakou svěží vodní vůni s cedrem, nejlépe s přívlastkem L´Eau nebo Sport.
Mému synovi je 20 let, nosí arabské parfémy - i kombinaci růže + oud - a vůbec na něm nevoní nepatřičně, naopak. Je to otázka osobního vkusu a ne věku. Já jsem taky v průběhu let nestřídala parfémy podle nějaké věkové škatulky, ale nosila jsem vždy to, co se mi líbí (a líbí se mi ve 40 zhurba to stejné, co se mi líbílo v 18).
Doporučuji ti pořídit tady na Arome pár vzorků a začít zkoušet, dokud neucítíš, že to je TO PRAVÉ. Nebo si zajeď do nějaké prodejny niché vůní, budeš příjemně překvapen jiným přístupem personálu i kvalitou zkoušených vůní. Rozhodně to nevzdávej a hledej, držím ti palce :kytka:

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21159 příspěvků 14.04.16 09:44

@Martula

Úvaha:
Myslím, že hoch je v zásadě ovlivněn Tvou policí a preferencemi.
To je jako s tím jablkem. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist