Akú vôňu na tančiareň?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 14.10.15 15:21
Akú vôňu na tančiareň?

Ahojte dievčatá (a chlapci :lol: )!

V piatok sa chystám na tančiareň - bude sa tancovať salsa, bachata, a pod., čiže kubánske a dominikánske rytmy ;-)
Veľmi zvažujem, akú vôňu zvoliť.
S ohľadom na počasie - vonku dosť chladno, daždivo - a vonku zasa bude strašne teplo (a s dosť veľkou dávkou potu všetkých zúčastnených :roll: )
Neviem, či zvoliť niečo nekonfliktné - predsa len, bude nás tam (predpokladám) dosť veľká koncentrácia ľudí na malý vydýchaný priestor, alebo niečo erotické, z čoho všetci muži padnú na zadok a budú chcieť tancovať len so mnou :mrgreen: (teraz som to prehnala, ale tak faktom je, že tam býva pomerne dosť žien a zúfalo málo tanečníkov :P )
Zvažujem: (veci, z ktorých mám štandarné balenie vo flakóne):

• Nina Ricci - Premier Jour - pre mňa úplne nekonfliktná, príjemná vodička, ale ničím zvláštna - málokedy ju zo seba cítim - ale zasa, nikoho tam nemôže obťažovať a vôňu môžem kedykoľvek oživiť bez zamorenia priestoru
  • L ´Artisan - La Chasse Aux Papillons - moja novinka. Radostná vôňa, keď ju mám na sebe, cítim hlavne lipový kvet - výdrž ale nič moc, hlavne na mne. Pri tanci a potení akoby sa strácala (a pritom pri väčšine iných parfémov mám skúsenosť, že pohybom a potom sa vôňa zintenzívňuje…)
  • Shalimar - Óda na mexickú vanilku - moju láska na prvé pričuchnutie. Hneď som chcela celý flakón. Problím ale je, že občas na mne vyznie len ten štipľavo-kadidlovo-bergamotový zápach, a cítim fakt len ten, a len niekedy ide do krásnej vanilky (aj to až tak po 1-2 hod…). Jeden tanečník mi ho už pochválil ako naj vôňu. Ale to som mu ho vyslovene dávala ňuchať :mrgreen: . Mám pri ňom dojem, že sa drží veľmi na tele, absolútne nejde do priestoru. Ja ho cítim, len keď nos strčím k zápästiu. Ale tak bola by to taká tematická vôňa :lol: . Oživovanie vône priamo na mieste :lol: ale asi nehrozí. Keďže mi naj vonia tak 2 hod po aplikácii. A ten začiatok teda nič moc.
  • Shalimar Parfum Initial - momentálne asi moja najpoužívanejšia vôňa. Pri prvom nástreku síce hodne cítim anýz (alebo lékořici…), ktorý teda moc nemusím, ten však postupne vyvanie do stratena a vôňa sa pekne uvoľňuje celý deň. Cítim ho zo seba aj po 5-10 hod bez ďalšieho nástreku. Mne sa veľmi páči, ale komplimenty som nezožala žiadne, len komentár od maminky, že mám aj lepšie vône :P A mám teda aj parfumované telové mliečko k nemu.

A potom mám ešte aj minizbytky vzoriek, ktoré tiaž zvažujem a veľmi sa mi páčia, ale nemám vyskúšanú intenzitu a viem aplikovať asi iba raz:

Mon Précieux Nectar - veľmi sa mi páčil na prvý ňuch, neviem ale, ako bude na mne reagovať a ako dlho vydrží…

Gourmand Coquin - pre mňa úžasná erotická vôňa, ale tiež mi evokuje Vianoce a vôňu medovníčkov :mrgreen: , takisto nie veľmi na mne odskúšaný

Angélique Noire - pre mňa z tej istej katégórie ako Gourmand Coquin. T.j. hrejivá, sladká, erotická vôňa…tiež ale na mne vôbec nejde do priestoru, cítim ju, len keď nos zaborím do zápästia…ale takto si ju zo zápästia cítim už asi 30 hod po aplikácii, umytí mydlom a prestriekaní iným parfémom… :lol:

No, tak som sa rozpísala.

Ďakujem za Vaše rady a nápady :hug:

P.S. Poličku nemám aktualizovanú, v skutočnosti mám doma ďalších cca 20? 30? 40? vzoriek a odstrekov :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 21 odstřiků 46 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 14.10.15 15:29

Aha, a ešte dodám, že mám 30 rokov :roll: , rada nosím šaty a sukne a dlhšie rozpustené vlasy…rada sa upravujem skôr žensky…pravde­podobne tak budem „nahodená“ aj v tento inkriminovaný piatok :oops:

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 14.10.15 15:53

Vem něco nasládlého.. něco z čeho se všem kolem podlamujou kolena..:D :mavam:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 14.10.15 16:26
@Jedi píše:
Vem něco nasládlého.. něco z čeho se všem kolem podlamujou kolena..:D :mavam:

A z čoho sa všetkým podlamujú kolená?? :lol:
To je otázka :think:

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 14.10.15 18:32

Krasne tema. My jsme si s manzelem uzivali tanecni loni v zime a nosila jsem tam Angel, Hypnotic, myslim, ze i Shalimarek. Proste same prekrasne a vyraznejsi vune. Uzij si pekne tanceni!

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 14.10.15 20:28

@Elenita66 Erotické dusno a kubánske rytmy? Veď to je Habanita… Ale z tej by sa mohli podlamovať kolená aj iné nielen mužom :mrgreen:

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 208 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 14.10.15 21:13
@Madelane píše:
@Elenita66 Erotické dusno a kubánske rytmy? Veď to je Habanita… Ale z tej by sa mohli podlamovať kolená aj iné nielen mužom :mrgreen:

No,Habanitu mám… ;-) Ale nejako vo mne neevokuje to,čo som si predstavovala… Vôbec sa mi na mne nepáči…

A čo keby sme už vyberali niektoré z mnou navrhovaných vôní?? :-D

Inak cca pred 3 hod som sa rozhodla pre predtestovanie… Na ľavom zápästí mám Gourmand Coquin - aaach, v ľavej pazusnej jamke Shalimara,ale zatiaľ je na mne.len stiplavy, na pravom zápästí Mon Precieux Nectar - krásne, a v pravej pazusnej jamke La Chasse Aux Papillons.. Tiež celkom fajn…
Ale stále mi v nose rezonuje Gourmand Coquin…
Inak tie zvyšné dve vzorky mám samozrejme v laktovych jamkach… :-D
Len píšem z mobilu a potom mi tu naskakuju somariny :-p

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 14.10.15 21:13
@Madelane píše:
@Elenita66 Erotické dusno a kubánske rytmy? Veď to je Habanita… Ale z tej by sa mohli podlamovať kolená aj iné nielen mužom :mrgreen:

No,Habanitu mám… ;-) Ale nejako vo mne neevokuje to,čo som si predstavovala… Vôbec sa mi na mne nepáči…

A čo keby sme už vyberali niektoré z mnou navrhovaných vôní?? :-D

Inak cca pred 3 hod som sa rozhodla pre predtestovanie… Na ľavom zápästí mám Gourmand Coquin - aaach, v ľavej pazusnej jamke Shalimara,ale zatiaľ je na mne.len stiplavy, na pravom zápästí Mon Precieux Nectar - krásne, a v pravej pazusnej jamke La Chasse Aux Papillons.. Tiež celkom fajn…
Ale stále mi v nose rezonuje Gourmand Coquin…
Inak tie zvyšné dve vzorky mám samozrejme v laktovych jamkach… :-D
Len píšem z mobilu a potom mi tu naskakuju somariny :-p

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 14.10.15 22:23

@Elenita66 Najlepšie je dať na vlastné pocity a hlavne sa rozhodnúť, či chceš byť za tú zmyselnú a sexi alebo radšej niečo nežnejšie… Z menovaných by sa mi páčil mexický Shalimar

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 15.10.15 14:08
@Michele píše:
Krasne tema. My jsme si s manzelem uzivali tanecni loni v zime a nosila jsem tam Angel, Hypnotic, myslim, ze i Shalimarek. Proste same prekrasne a vyraznejsi vune. Uzij si pekne tanceni!

@Michele Ďakujem Ti za milú správu :srdce:
Ja som práve uvažovala, či vôbec môžem / mám zvoliť nejakú výraznú vôňu, aby to nebolo obťažujúce pre okolie…
No tak uvidíme podľa mojej zajtrajšej nálady.
A či to vôbec bude - možno sa to odkladá o týždeň. Ďalší týždeň pochybností, akú vôňu použiť… :lol:

Normálne sa mi o tom celú túto noc snívalo :mrgreen:

Mimochodom, na môj včerajší mexický Shalimar mi deti zahlásili, že v ňom cítia psie výkaly :mrgreen: Tak ja neviem :jazyk:

Příspěvek upraven 15.10.15 v 14:11

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 15.10.15 14:09

@Madelane To práve neviem, či nežná alebo dračica…aby sa ma tam nezľakli chlapi :mrgreen:

Inak tak si ma navnadila, že som ráno opäť skúšala Habanitu Edp aj Edt,ale e-e :roll:

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6801 příspěvků 15.10.15 14:21

@Elenita66 Já myslím, že mexickým Shalimarem nic nezkazíš, je nádherný!

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Elenita66
Učednice 32 příspěvků 16.10.15 09:00

Takže akcia sa o týždeň odkladá…
Máme teda ďalší týždeň na rozmýšľanie, testovanie a kombinovanie… :lol:

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 16.10.15 20:39

@Elenita66 …aj tak by som vyberala medzi výraznejšími vôňami už len kvôli faktu, že počet mužov býva nižší než počet žien a teda by trebalo upútať pozornosť v každom smere :mrgreen:

Uživatel je onlinemacko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1641 příspěvků 16.10.15 21:09

… môžem Ti poradiť len jedno, nič neplánuj, a zober si tú vôňu, ktorú budeš v danú chvíľu, pred odchodom považovať za to „pravé orechové“… chlapom, tanečníkom to bude aj tak jedno,(nie všetci sú ako my, chlapci odtiaľto) ;)
a každá z tých vôni, čo si vymenovala je určite krajšia ako tie avonky, ktoré budú mať všetky ostatné kočky…

Na poličce 128 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist