aku vonu pre zvlastneho cloveka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysticcat  24.06.07 21:24

hladam vonu pre dievca,ktore onedlho oslavi 18 rokov.psychicky je ale ovela vyspelsia.na ostatnych posobi tajomne.v okamziku sa vie premenit na vybuchujucu sopku a ked chce, dokaze vystrcit pazuriky a cloveka odrovnat svojou uprimnostou. nikdy sa neda predpovedat ako zareaguje.v nez­namom prostredi sa sprava ticho a je hanbliva,ale medzi svojimi je zabavna.spaja sa v nej niekolko osobnosti.je mimoriadne tvrdohlava. vzhladom pripomina snehulienku,aj ked v jej ociach sa casto mihne nieco zlovestne.
neznasa citrusove a prilis svieze vone.
vona by mala byt originalna ako ona.
poznate taku,co by sa k nej hodila?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mysticcat  24.06.07 21:25

este chcem dodat ze je velmi nerozhodna.

mysticcat  25.06.07 11:33

nikto nevie poradit?ani ty,ada?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.06.07 13:50

Když to těžko říct… dala by se možná najít vůně, která by vystihovala (samozřejmě subjektivně - podle mého názoru) udaný popis, ale už se nedá říct, jestli jí to bude vonět. K tajemnému dojmu se hodí třeba kadidlo, nebo i orientální vůně, k vystrčeným drápkům hlasitější sexy vůně, k éterickém vzhledu něco jemnějšího… Ideální by bylo, aby si vybrala sama - a neomezovala bych se na dámské vůně, vhodná pánská by mohla být velmi originální. Jen tak maně mě napadá Black od Bvlgari, v té je jemná vanilka i temný kouř, umí být jemná a umí vzít pod krkem. Nebo Jaipur, to je orient, ale jemnější, což by určitě mladé ženě slušelo víc než něco supertěžkého. Nebo Trouble. Nebo ultramýdlová Sicily - nesedne každému, ale třeba by se jí líbila. Nebo nějaká chypre, dřív to byly vůně pro mladé dámy, dneska se na ně kdo ví proč kouká jako na zastaralé, jsou originální a neokoukané - Miss Dior, Terre d'Hermes, Mitsouko, Chanel No. 19.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 25.06.07 14:39

a co třeba hugo boss - deep red? na jednu stranu na mě působí tajemně a na druhou stranu mi přijde, že se s ní snad nedá nic zkazit (oproti jiným tajemně vonícím vůním, které nemusí sedět každému)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.06.07 16:15

Jestli to má být něco originálního a speciálního, tak bude muset na značku Boss zcela zapomenout :)

mysticcat  25.06.07 18:03

ada,dakujem za inspiracie,urcite jej ich poradim :)

mne este napadla By Woman-vdaka obalu,lebo ona leopardi vzor miluje.len ju nikde neviem zohnat na „ocuch“.myslis ze by nieco take mohlo hodit?
rad uvitam aj dalsie napady:)

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.06.07 18:21

A co Anick Goutall? jsou to složitější, neokoukané vůně, k mání v Praze…, třeba právě Mandragora špatná není.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.06.07 18:32

Jestli by bylo možné vzít oslavenkyni do parfumerie, kde mají exkluzivní parfémy, tak by to bylo skvělé - nicméně byl by to taky trošku dražší dárek.
By Woman je výrazná a ne zrovna tuctová vůně, klidně vyzkoušejte. Ale jen kvůli obalu určitě nekupovat ;)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.06.07 19:00

Mysticcat,dovolila bych si velice opatrně z toho,co znám poradit Desire od Dunhill,velmi zvláštní a proměnlivá vůně,Budoir od V.Westwood,to opravdu nejsou svěží citrusy,ale těžší a osobitá vůně,u nás ale asi není moc k očichání,já si ji dovezla z Londýna,sice mi nesedla,ale mohu ji s čistým svědomím doporučit,jako opravdu zvláštní vůni a hodila by se dle mého i na mladou dívku a z trochu jiného soudku Emporio She od Armaniho,to je sice vanilka a Orient,ale nesladká,neob­těžující,nevlez­lá,je v tom i troška koření,takový zvláštní mix,který není tuctový.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

mysticcat  30.06.07 14:10

uz sme boli v parfumerii. velmi sa jej pacila Black od Bvlgari,ale bohuzial malavelmi slabu vydrz. dalej sa pacila black od aigner ta bola vyraznejsia aj dlhsie vydrzala,lenze v zaklade ostala len vanilka:(
blach cashmire jej az tak nesadla.
poznate nejake obdobne vone s dobrou vydrzou a dymovym (kourovym) efektom az dokonca?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.06.07 15:07

Black že má malou výdrž?! Tak to slyším poprvé :)

Jinak v mainstreamu to s kadidlem není žádná sláva, bohužel. Zkuste pánskou Attitude (Armani), není moc mužná a kouřový efekt má právě spíš na konci než na začátku. Pak ještě Anais Anais - taky kadidlo, ale jinak kombinované, velmi zvláštní, pro někoho staromódní, pro někoho romantické - Hypnotic Poison, J. del Pozo In Black a Narciso Rodriguez for Her. A tím jsme v běžných parfumerkách asi skončili…

Petra  30.06.07 15:07

to mysticcat: a co třeba Alexander McQueen Kingdom, měla jsem vzorek a ze začátku působí jako pánská, ale rozvine se krásně a je opravdu hodně zvláštní, nebo Chanel Allure Sensuelle a nebo Givenchy Very Irresistible - taky krásná a hodně zvláštní. Mysím, že by to taky stálo za vyzkoušení, jsou opravdu zvláštní, krásné a né každý by je mohl nosit.

eva  30.06.07 18:45

já bych doporučovala Givenchy Very Irresistible SENSUEL, to je velice krásná vůně, sice kadidlo asi neobsahuje..ale je hodně zvláštní, přesto vzbuzuje v okolí samé pozitivní ohlasy + je dost ženská, s pánskou nebo unisexovou vůni nemá pranic společného. A má skvělou výdrž. Ale do tropů asi nebude…jako vždy:-) Je to jediná vůně od Givenchy, která se mi moc líbí, jinak se mi parfémy od G. jeví spíše tuctově zvracecí nebo čistě polévací vodičky :-(

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.06.07 18:53

I Organza, Extravagance d'Amarige, Ysatis a Eau Torride jsou tuctové vodičky? No toto :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist