Al Aneeq Perfumes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.05.14 16:53
Al Aneeq Perfumes

Tato arabská značka se u nás objevila už před nějakým časem - a protože jsou to velmi zajímavé vůně, tak si zaslouží i vlastní vlákno.
Některé jsem zkoušela už před časem, další dojmy přidám průběžně…

White Amber - CPO. Zpočátku citrusově dřevitá, postupně začala „krémovatět“ a trochu zesládla. A s postupem času nabyl na intentitě mírně sladký santal. Velmi netypická ambrovka - svěží a citrusová (svěže nahořklý citrusový tón se v různé intenzitě prolínal vůní po celou dobu), přesto však krásně splývá s kůží do podoby dlouho držící hladké tělové vůně.

Golden Dust - CPO. Sladce ovocná vůně pečených jablek v kombinace s gurmánskou vanilkou zpočátku připomněla zpočátku Royal Gold, ale pak se vydala svou vlastní cestou do podoby spíše méně sladké vanilkové vůně s trochou pražených oříšků a ovocnou stopou. Velice povedená vůně, která by se dala přirovnat k 7:15 AM in Bali.....ovšem s nesrovnatelně větší intenzitou a delší výdrží. Název naprosto sedí – vůně opravdu působí jako zlatý poprašek.

Rose Hind Attar - CPO. Začátek je trochu neobvyklý - růže zvláštně svěže olejovitá. Ovšem během pár minut se rozvoněla do podoby tajemné a temné květinové vůně s těžkou kořeněnou a zároveň velmi zvláštní růží. Celá vůně evokuje tajemství - ukryté třeba ve ztichlé půlnoční palácové zahradě......

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Ukázat značku Al Aneeq

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.05.14 23:25

Fruit Musk - CPO. Sladká ovocná směs s cukrovou vatou s prachem ze sněhových pusinek, zasypaná nepříliš sladkou vanilkou - a ač se to s ohledem na předchozí zdá téměř nemožné, postrádá jakékoliv stopy ulepenosti. Hodně povedená ryze gurmánská vůně, která ze všeho nejvíc připomíná degustační orgie v dobře zásobené cukrárně.

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 17.05.14 12:07

@jerry to musí být nádhera :jazyk:

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.05.14 19:42

Bahrul Oudh - CPO. Suché růžové plátky jemně poprášené šafránem, přikryté svěžím pižmem, prolínajícím se s jemným dřevem. Oud je velmi jemný, přátelský, mírný jako beránek - má podobu pouze velmi lehoučkého nasládlého závoje. Vůně je velmi bohatá, zároveň ale velmi jemná a uhlazeně elegantní. Vysloveně z ní vyzařuje luxus…

Sasa  25.05.14 06:46

@jerry Že utajíš kde se dají pořídit????? :zed:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.05.14 08:05

@Sasa

Fakt to nechceš vědět? :lol:
Je to v ČR. 8)

Unseen  25.05.14 08:12

@jerry
Tak mi to kdyžtak napiš do SZ. :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.05.14 08:17

@Sasa
Ty se teď nedívej

@Unseen

http://www.arabskeparfemy.com/al-aneeq.html

Unseen  25.05.14 08:21

@jerry
Díky :kytka:.

Sasa  25.05.14 09:21

@jerry
nedívááááám, nebooooj :mrgreen:

kakadu  25.05.14 10:41

Má někdo nebo zkoušel Fruit Musc už, jaký je?

Ileanna
Učednice 57 příspěvků 25.05.14 11:35

Následovala jsem odkaz, a v uvedeném eshopu mě v popisech vůní zaujalo nejvíc to, že téměř u každé je uvedeno, kterou známou (arabskou) vůni „výrazně připomíná“. Což mi výrazně připomíná parfémy „nezaměňujte s…“ ;) . Že by Federico Mahora v arabském provedení :think: :D ..?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.05.14 11:46

@Ileanna

Jo, taky jsem si všimla - ale u těch, co jsem zkoušela (a další mám rozdělané), s tou podobností (nebo „výrazným připomínáním“) nemůžu souhlasit.
Podle mě jde o podobnost pouze typovou, ale ne faktickou.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.05.14 21:50

Naadir - CPO. Velmi osvěžující a zároveň velmi lehká ovocně květinová orientálka, s jemným nádechem sladce pudrového, přitom však svěžího, pomerančového květu. Je velmi decentní - spíš se blíží k vůním evropského typu.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.06.14 21:19

Ashwaaq - CPO. Slupky z nezralého ovoce (znatelné je zelené mango, oslazená limetková šťáva a zpočátku bych si vsadila i na ananas), vůně rozkvetlých keřů za teplé noci a postupně se prolínající sladká citrónová zmrzlina. Byť je sladká, postrádá jakoukoliv stopu ulepenosti či lacinosti… :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist