*AL HARAMAIN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nefervet
Učednice 52 příspěvků 02.02.11 23:21
*AL HARAMAIN

Zdravím všechny aromačky, milovnice orientálních vůní především!
Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti s parfémy této značky.
Na Ebayi lze tyhle vůně pořídit za vcelku příznivé ceny a s trochou štěstí narazit i na prodejce, který nabízí vzorky.

Tak já tedy začnu:)

Nice - cpo - velmi povedená růžová růžička a stopové množství citrusů, oud necítím, sladší, ale i svěží, líbivá - podle mě i pro necvičené evropské nosánky
Like Kasturi - cpo - pravý opak, brutální živočišno…tak nějak vlastně i pěkné.....leč považuji za nenositelné(ma­ximálně na zživočišnění jiné vůně:) zmoklej roztouženej jelen v říji poblíž hromádky teplého hnoje:)
Haneen - cpo - právě zkouším, cítím růži (červenou) a oud a to v krásném poměru - pro mě příjemnějším než např. Montalí Oud Queen Roses, kde je na mě oudu moc, prodejce ji myslím vede jako pánskou, podle mě lze označit přinejmenším za unisex
Zuhoor - edp - koupila jsem na slepo plnou krásnou flašku a.....nešlo to, musela dál.....přišla mi podobná Tresoru, ale taková snad víc růžovější, plnější, kulatější? ve složení psané jen kytky (Rose, Lily, Lilac)
Majmua - cpo - pamatuju si ji jen matně, vím, že mi voněla těžce tmavě zeleno-hnědě:§ ale žádný les ani svěžest, snad trochu ve stylu Poisonu (který si ale taky vybavuju prachšpatně)

Na poličce 17 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 318 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Ukázat značku Al Haramain

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 03.02.11 00:04
nefervet píše: …zmoklej roztouženej jelen v říji poblíž hromádky teplého hnoje:)
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Lenulka
Nováček 3 příspěvky 15.02.11 20:23

Pokud by jste měla zájem o informace o parfémech od společnosti Al Haramain, můžete se podívat na mé stránky http://www.arabskeparfemy.com/parfemove … ramain.php a http://www.arabskeparfemy.com/parfemove … ramain.php Ráda Vám poskytnu informace nebo si můžete příjit po dohodě všechny nabízené parfémy vyzkoušet.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.02.12 11:47

Al Haramain má dokonce samostatné vlákno - ještěže máme vyhledávač :D

Tower EdP - výrazná santalově jasmínová vůně, jemně sladká (ovšem nabrala na mě směr „vyčichlé ředidlo nalité do dřevěného soudku“)

Burj Al Haramain EdP - jemný květinově mýdlový začátek má vyloven evropský střik, ro rychlé rozvonění svěží sladší květinovka s dřevitým základem

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.02.12 17:39

Night Dreams
EdP - vůně lesa (zelené jehličí, dřevo, suchá zemina) a jemné kytky v pižmové kabátku
CPO - oud se santalem nejdřív válcují všechno ostatní, po rozvonění pánská cedrovka.

Ten výrazný rozdíl mě dost překvapil - čekala jsem spíš rozdíl v intenzitě nebo výdrži, ale rozdíl ve vůni samotné ne :think:

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 12.02.12 09:52
SOS

Raději dávám dotaz do obou diskuzí - Holky, pomoc, jak dostat co nejúčinněji z ruky CPO, co se ale opravdu nedá vydýchat. Samozřejmě ani umytí mýdlem nepomáhá - je to Musk Al Haramain :nevim: .

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.02.12 16:34

Přetřít kuličkovým antiperspiran­tem.....u jed­né z testovaných vůní této značky jsem to taky musela použít ;)

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 12.02.12 20:00

Díky, Jerry, to si musím pamatovat, mám tu ještě víc nevyzkoušených vzorků :) :kytka:

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Assa
Učednice 195 příspěvků 12.02.12 21:26

Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!

Na poličce 59 parfémů 13 miniatur 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.02.12 21:54

Twin Flower EdP - sladší květinovka s ovocem a kořením

Mukhallath 2000 Gold EdP - sladká kombinace suchých růží a jasmínu s velmi jemným oudem a hladkým dřevem.

Příspěvek upraven 12.02.12 v 22:43

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 12.02.12 22:34
Měli ho na Anabisu, myslím.
Assa píše:
Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!
Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Assa
Učednice 195 příspěvků 12.02.12 23:09

Z Anabisu mám vzoreček, celý flakon tam už bohužel nemají. Ale děkuju! :mavam:

Na poličce 59 parfémů 13 miniatur 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.02.12 14:45

Shefon EdP - ryze pánská cedrovka s vůní moře

Marjan CPO - ze sladce oudového začátku se vyloupla sladce kořeněná vůně.

Příspěvek upraven 09.03.12 v 19:16

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 14.02.12 19:47
Assa píše:
Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!

Ja som nedávno tiež po nej pátrala a našla som ju iba na ebay. Inde bohužiaľ nie…Možno niekto iný bude vedieť aj iné stránky.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.02.12 15:31

Tohfa EdP - svěží dřevitá (vysloveně cedrová) květinová vůně se strouhnutou grepovou kůrou a stopou červených jablek. Je taková jemně „pocukovaná“.

Musk Al Haramain - v počáteční náloži santalu bych sice pižmovku nehledala, ale ona přece jen dorazila…a vcelku rychle. Syté sušené růže s nepatrně větrovým pižmem - a ze santalu zbyla jem nasládlá dřevitost. Jediné, co mě občas trochu rušilo, byl igelitový tón. Ve formě CPO má vůně neuvěřitelnou­ výdrž…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist