*AL HARAMAIN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nefervet
Učednice 52 příspěvků 02.02.11 23:21
*AL HARAMAIN

Zdravím všechny aromačky, milovnice orientálních vůní především!
Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti s parfémy této značky.
Na Ebayi lze tyhle vůně pořídit za vcelku příznivé ceny a s trochou štěstí narazit i na prodejce, který nabízí vzorky.

Tak já tedy začnu:)

Nice - cpo - velmi povedená růžová růžička a stopové množství citrusů, oud necítím, sladší, ale i svěží, líbivá - podle mě i pro necvičené evropské nosánky
Like Kasturi - cpo - pravý opak, brutální živočišno…tak nějak vlastně i pěkné.....leč považuji za nenositelné(ma­ximálně na zživočišnění jiné vůně:) zmoklej roztouženej jelen v říji poblíž hromádky teplého hnoje:)
Haneen - cpo - právě zkouším, cítím růži (červenou) a oud a to v krásném poměru - pro mě příjemnějším než např. Montalí Oud Queen Roses, kde je na mě oudu moc, prodejce ji myslím vede jako pánskou, podle mě lze označit přinejmenším za unisex
Zuhoor - edp - koupila jsem na slepo plnou krásnou flašku a.....nešlo to, musela dál.....přišla mi podobná Tresoru, ale taková snad víc růžovější, plnější, kulatější? ve složení psané jen kytky (Rose, Lily, Lilac)
Majmua - cpo - pamatuju si ji jen matně, vím, že mi voněla těžce tmavě zeleno-hnědě:§ ale žádný les ani svěžest, snad trochu ve stylu Poisonu (který si ale taky vybavuju prachšpatně)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 318 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Ukázat značku Al Haramain

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 03.02.11 00:04
nefervet píše: …zmoklej roztouženej jelen v říji poblíž hromádky teplého hnoje:)
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Lenulka
Nováček 3 příspěvky 15.02.11 20:23

Pokud by jste měla zájem o informace o parfémech od společnosti Al Haramain, můžete se podívat na mé stránky http://www.arabskeparfemy.com/parfemove … ramain.php a http://www.arabskeparfemy.com/parfemove … ramain.php Ráda Vám poskytnu informace nebo si můžete příjit po dohodě všechny nabízené parfémy vyzkoušet.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.02.12 11:47

Al Haramain má dokonce samostatné vlákno - ještěže máme vyhledávač :D

Tower EdP - výrazná santalově jasmínová vůně, jemně sladká (ovšem nabrala na mě směr „vyčichlé ředidlo nalité do dřevěného soudku“)

Burj Al Haramain EdP - jemný květinově mýdlový začátek má vyloven evropský střik, ro rychlé rozvonění svěží sladší květinovka s dřevitým základem

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 21 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.02.12 17:39

Night Dreams
EdP - vůně lesa (zelené jehličí, dřevo, suchá zemina) a jemné kytky v pižmové kabátku
CPO - oud se santalem nejdřív válcují všechno ostatní, po rozvonění pánská cedrovka.

Ten výrazný rozdíl mě dost překvapil - čekala jsem spíš rozdíl v intenzitě nebo výdrži, ale rozdíl ve vůni samotné ne :think:

Insolence
Parfémová maniačka 697 příspěvků 12.02.12 09:52
SOS

Raději dávám dotaz do obou diskuzí - Holky, pomoc, jak dostat co nejúčinněji z ruky CPO, co se ale opravdu nedá vydýchat. Samozřejmě ani umytí mýdlem nepomáhá - je to Musk Al Haramain :nevim: .

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.02.12 16:34

Přetřít kuličkovým antiperspiran­tem.....u jed­né z testovaných vůní této značky jsem to taky musela použít ;)

Insolence
Parfémová maniačka 697 příspěvků 12.02.12 20:00

Díky, Jerry, to si musím pamatovat, mám tu ještě víc nevyzkoušených vzorků :) :kytka:

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Assa
Učednice 195 příspěvků 12.02.12 21:26

Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!

Na poličce 59 parfémů 13 miniatur 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.02.12 21:54

Twin Flower EdP - sladší květinovka s ovocem a kořením

Mukhallath 2000 Gold EdP - sladká kombinace suchých růží a jasmínu s velmi jemným oudem a hladkým dřevem.

Příspěvek upraven 12.02.12 v 22:43

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 12.02.12 22:34
Měli ho na Anabisu, myslím.
Assa píše:
Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!
Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Assa
Učednice 195 příspěvků 12.02.12 23:09

Z Anabisu mám vzoreček, celý flakon tam už bohužel nemají. Ale děkuju! :mavam:

Na poličce 59 parfémů 13 miniatur 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.02.12 14:45

Shefon EdP - ryze pánská cedrovka s vůní moře

Marjan CPO - ze sladce oudového začátku se vyloupla sladce kořeněná vůně.

Příspěvek upraven 09.03.12 v 19:16

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 14.02.12 19:47
Assa píše:
Nefervet, prosím o typ, kde jsi sehnala Zuhoor. Moooc se mi líbí a bohužel všude mají jen vzorečky :pocitac: Díky moc!

Ja som nedávno tiež po nej pátrala a našla som ju iba na ebay. Inde bohužiaľ nie…Možno niekto iný bude vedieť aj iné stránky.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.02.12 15:31

Tohfa EdP - svěží dřevitá (vysloveně cedrová) květinová vůně se strouhnutou grepovou kůrou a stopou červených jablek. Je taková jemně „pocukovaná“.

Musk Al Haramain - v počáteční náloži santalu bych sice pižmovku nehledala, ale ona přece jen dorazila…a vcelku rychle. Syté sušené růže s nepatrně větrovým pižmem - a ze santalu zbyla jem nasládlá dřevitost. Jediné, co mě občas trochu rušilo, byl igelitový tón. Ve formě CPO má vůně neuvěřitelnou­ výdrž…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist